تالار گفتمان مانشت
آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - anne.shirley - 13 مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱ ب.ظ

آخرین کتابی که خوندم کتاب قصه های امیرعلی از امیرعلی نبویان بود..
کتابی با داستان های کوتاه و فانتزی به هم مرتبط

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - vazoupresin - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ

موش ها آدم ها/ اشتاین بک
فوق العاده بود... خصوصا شخصیت لنی....

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - RangiRangi - 17 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ

آس و پاس های پاریس و لندن
جرج اورول

[تصویر:  9644531118._SS,240_.jpg?pid=9644531118]

این وبلاگ قشنگ توضیح داده در مورد کتاب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - vazoupresin - 27 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ

جلد هشتم تاریخ طبری

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - razani.n - 13 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ

هزار خورشید تابان اثر خالد حسینی نویسنده افغانی آمریکایی که شهرتش بیشتر به خاطر کتاب بادبادک باز که اولین داستان نویسنده است برمیگرده.
هر دو کتاب راجع به افغانستان هستن و هر دو هم خوب بودن از نظر من.
هزار خورشید تابان راجع به زنان افغانستان نوشته شده، اسم کتاب هم از این بیت شعر صائب تبریزی اقتباس شده :
حساب مه‌جبینان لب بامش که می‌داند
دوصد خورشید رو افتاده در هر پای دیوارش
توضیح نویسنده راجع به کتاب هم جالبه:
«زنانی را در کشورم دیدم که همراه با کودکانشان از کنار دیوارها با شتاب عبور می‌کردند. زنان برقع‌پوشی که درست مثل خورشید در پس ابر مانده‌اند؛ دوست داشتم بدانم در این سی سال، در مسیر تندباد سرنوشت افغانستان چه بر آنها گذشته است. همان جا بود که تصمیم گرفتم داستانی درباره زنان سرزمینم بنویسم؛ خورشیدهای تابانی که در پس برقع‌ها پنهان هستند. من در بادبادک باز داستان پدران و پسران افغانستان را نوشتم و هزار خورشید ادای دینی به زنان سرزمینم است.

هر دو کتاب خوبن و ارزش خوندن دارن و اطلاعات تاریخی ۳۰ ساله ی اخیر افغانستان رو کاملا پوشش میدن. داستان سرنوشت دردناک خیلی از مردم افغانستان هستند و البته داستان تعصبات و حماقتایی که می تونه زندگی مردم یه کشور رو به نابودی بکشه.

این دو کتاب و شخصیت هاش همیشه توی ذهنم خواهند موند و این میتونه نشونه ی خوبی برای یه کتاب باشه، نه!

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Milestone - 23 تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ب.ظ

جاستین یک مدیر پروژه است. حدود یک سال پیش، مدیریت یک پروژه نرم‌افزاری خیلی مهم به او سپرده شد. تیم‌اش با مشکلات بسیار جدی روبه‌رو بود. چیزی به شکست پروژه نمانده بود و آن‌ها به زمان‌های تعهد شده خود (Deadline) نمی‌رسیدند. جاستین با اجباری کردن اضافه‌کار و پیشنهاد پاداش، انتظار داشت که تیم با کارایی بیشتری کار کند. اما در کمال ناباوری، این اقدامات چندان موثر نبود ...

شروع کردن را متوقف کنید، تمام کردن را شروع کنید! | Arne Roock | ترجمه ریحانه جعفری |
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - SepidehP - 23 مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۷ ب.ظ

آبنبات پسته ای
بعد از آبنبات هل دار از مهرداد صدقی

کتاب هایی بودن که واقعا من و میبرد تو حال و هوای رمان و بعضی وقت ها به خودم میومدم و میدیدم دارم بلند بلند میخندم. برای مطالعه سرگرم کننده کتاب های عالی ای هستن.

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - nlp@2015 - 23 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ ب.ظ

ناتور دشت
(دارم میخونم)

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - diligent - 23 مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۴ ب.ظ

از مدت ها پیش تصمیم داشتم در مورد دین اسلام مطالعه کنم و دنبال کتابایی بودم که نویسنده اش بدون غرض و یا بدون تعصب قلم زده باشه. تعریف این کتاب رو قبلا شنیده بودم که بطور اتفاقی توی یه نمایشگاه کتاب پیداش کردم. با نصف قیمت روی جلد : )
این کتاب از ولادت پیامبر اسلام شروع کرده تا رحلت ایشان و لا به لای سطرهای کتاب هر جا که لازم بوده گریزی به خصوصیات اخلاقی و آداب و رسوم اعراب بادیه در زمان پیامبر زده.

«محمد؛ پیغمبری که از نو باید شناخت» اثر کنستان ویرژیل گئورگیو

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Saman - 24 مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۳ ق.ظ

ابله
داستایفسکی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - moslem73421 - 24 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ

عشق جایش تنگ است
آلیس مونرو

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - codin - 25 مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ

۱۹۸۴ را اخیرا به زبان انگلیسی خوندم. فارسی اشو سال ها قبل نصفه خونده بودم ولی نه خیلی دقیق.

کتابی که الان دارم میخونم : the art of war

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - AreF95 - 25 مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۲ ق.ظ

جلد چهارم کتاب جنگ و صلح اثر لئو تالستوی ترجمه سروش حبیبی

RE: آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - Saman - 30 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ۱۹۸۴ را اخیرا به زبان انگلیسی خوندم. فارسی اشو سال ها قبل نصفه خونده بودم ولی نه خیلی دقیق.

کتابی که الان دارم میخونم : the art of war
سلام

کمی در موردش برامون بگید.
==========

پیرمرد و دریا

ارنست همینگوی

آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ - خانه سبز - ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷ ق.ظ

شیر در زمستان