تالار گفتمان مانشت
درهم سازی تست ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

درهم سازی تست ۹۰ - sahar_2000 - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ

بچه هاکسی تست ۹۰ درهم سازی رو یادشه؟؟؟؟حلش چطوری میشه؟؟؟صورتش طولانیه!!

درهم سازی تست ۹۰ - fatima1537 - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ

اینجا یک تست درهم سازی ۹۰ هست.منظورتون همینه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  صورتش طولانیه!!
با موبایل ازش عکس بگیرید

درهم سازی تست ۹۰ - deledivouneh - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ ب.ظ

من جوابهای تشریحی تعاونی سنجش رو که دارم نوشته این سوال حذف شدهHuhHuhHuh

RE: درهم سازی تست ۹۰ - Masoud05 - 08 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  من جوابهای تشریحی تعاونی سنجش رو که دارم نوشته این سوال حذف شدهHuhHuhHuh
فقط گفته حذف شده‌، سوالش غلط بوده یا نه خود سوال درسته اما گزینه‌ها هیچکدوم صحیح نیست؟
اگه امکانش هست بگید چه تستایی حذف شده .

RE: درهم سازی تست ۹۰ - homa - 08 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ

به نظرم به این خاطر حذف شده که جواب تو گزینه‌ها نبوده.
من اینجوری حلش کردم:
با اول یک خانه داریم و عنصر اول را در آن درج می کنیم که این درج هزینه‌ی یک دارد(درج هم یک عمل نوشتن است) وقتی عنصر دوم وارد می شود جا نداریم یک جدول با طول دو برابر در نظر می گیریم و عنصر یک را در آن باز نویسی می کنیم هزینه ۱ و عنصر دوم هم درج می کنیم هزینه ۱ د رمجموع هزینه ۲و حالا عنصر سوم وارد میشه باز جا نداریم جدول با طول دو برابر (طول ۴) در نظر می گیریم و عنصر اول و دوم را وارد می کنیم جدول جدید می کنیم با هزینه ۲ و عنصر سوم با هزینه‌ی ۱ درج می شود و اگر عنصر چهارم بیاید با هزینه‌ی ۱ درج می شود پس کل هزینه برای این جدول شد ۴‌، تا اینجا هزینه‌ی کل میشه ۱+۲+۴ اگه به همین ترتیب ادامه بدیم هزینه‌ی درج در هر جدول میشه دوباره نوشتن عنصر های قبلی که تعدادشون نصف این جدول جدیده و نصف دیگر جدول که با عنصر های جدید پر میشه . یعنی هر جدول با اندازه‌ی n هزینه‌ی نوشتن میشه [tex]2^{n}[/tex]

حالا ما باید تا ۱۳۸۹ عنصر بریم جلو یعنی جدول با اندازه‌ی ۱۰۲۴ پر میشه و ما جدول جدید با اندازه‌ی ۲۰۴۸ داریم که اول ۱۰۲۴ تای قبلی رو درش باز نویسی میکنیم و بعد به اندازه‌ی (۱۳۸۹-۲۰۴۸) عنصر جدید درج می کنیم.
تا قبل جدول آخر یک تصاعد هندسیه:
[tex]1 2^{1} 2^{2} 2^{3} ... 2^{10}[/tex]
حاصل عبارت بالا با [tex]2^{10} 365[/tex] جمع میشه
جواب میشه: ۳۴۳۶

درهم سازی تست ۹۰ - sahar_2000 - 09 دى ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ق.ظ

آره منظورم همین تست بود!!!!!پس بگو سوال اشتباهه!!!!!!!!!منم مثل دوستان جواب دادم اما توگزینه‌ها نبود!!!!!

عجب!!!!!!!!!!!!!!!

باتشکر از دوستان..

درهم سازی تست ۹۰ - deledivouneh - 09 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ

دو تا سوال اول ساختمان رو نوشته حذف شدن.AngryAngryAngry
حالا دو تا ساختمان یه دونه سیستم عامل..یه دونه ......
دیگه سوال نمیمونه که.پس ۵ تا سوال درست میمونه اونم نمیتونیم بزنیم.درصد مشترک صفر.خدا بده برکتBig GrinBig GrinBig Grin

RE: درهم سازی تست ۹۰ - Xilinx - 09 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  دو تا سوال اول ساختمان رو نوشته حذف شدن.AngryAngryAngry
حالا دو تا ساختمان یه دونه سیستم عامل..یه دونه ......
دیگه سوال نمیمونه که.پس ۵ تا سوال درست میمونه اونم نمیتونیم بزنیم.درصد مشترک صفر.خدا بده برکتBig GrinBig GrinBig Grin

خواستن ببینن صبر و اعتماد به نفس کی بیشتره Big GrinBig Grin دو تا سوال پشت سر هم دادن که حل نشه.یادم میاد واسه کنکور کارشناسی هم سوالای اول ریاضی رو سخت میدادن تا ملت روحیشون ضعیف بشه Big Grin

RE: درهم سازی تست ۹۰ - csharpisatechnology - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ق.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ق.ظ)mjjoon نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)homa نوشته شده توسط:  به نظرم به این خاطر حذف شده که جواب تو گزینه‌ها نبوده.
من اینجوری حلش کردم:
با اول ی..............

جواب منم همین بدست اومده بود .

آقا اون
۳۶۵ و اعدادی که واسه همون ردیف نوشتین رو من متوجه نشدم از کجا اومدنHuh
لطفا توضیح بدینHuhHuhHuh

درهم سازی تست ۹۰ - csharpisatechnology - 15 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ق.ظ

آقایون من این مباحث رو که شما گفتین از کدوم کتاب باید یاد بگیرم ؟
توی کدوم کتاب یا منبعی کامل یادشون میده ؟
من هیچی نفهمیدم
تورو خدا راهنمایی کنیدو یه کتاب خوب در این زمینه با آدرس صفحه ی مربوطه بگید اگه می دونید

اگه کسی موضوع زیر رو بلده بگه از کدوم کتاب یادش بگیرم ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.