تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - s-nowrozi - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  خوش به حال همه اون هایی که سر کار میرن هم سرشون گرمه این روزها هم اگه قبول هم نشن چیزی از دست نمیدن بیکاری از همه چی بدتره
می ری سرکار اما آخر ماه هیچی دستت نباشه صد برابر بدتر از بیکاری تو خونه استConfused

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - غضنفری - ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  خوش به حال همه اون هایی که سر کار میرن هم سرشون گرمه این روزها هم اگه قبول هم نشن چیزی از دست نمیدن بیکاری از همه چی بدتره
ما هم میتونیم یه برنامه چند روزه واسه خوندن چند درس اول کتاب ۵۰۴ واژه یا لغات ضروری تافل یا ... بریزیم.

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - *afsoon* - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ق.ظ

سلام و خسته نباشید به دوستان منتظر
انشاالله که همون جایی که میخواین قبول میشین
لطفا ماهایی که هنوز اندر خم کنکور جا مانده ایم را یاری بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج نهایی ارشد - khordad.girl - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ

دوستان همینجوری بی هوا که نمیزنن قبلش اطلاعیه میدن...الان حتی اطلاعیه هم ندادن ممکنه این هفته اصن نزنن...

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - xathura - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۰ ق.ظ

مارو ازین بلاتکلیفی در بیارید دیگه Smile)) البته اگه هر روزی بخوان نتایجو بدن قبلش اطلاعیه میزنن که مثلا ساعت ۸ شب میاد.. مال دکتری که اینجوری بود. الانم جدید دکتری رو برداشتن، بلکه بزنن اطلاعیه رو...Huh

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - sepehr . kh - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  دوستان همینجوری بی هوا که نمیزنن قبلش اطلاعیه میدن...الان حتی اطلاعیه هم ندادن ممکنه این هفته اصن نزنن...

اینگار سنجش کاراش رو حسابه، چه توقعا!
اونا میگند همین که نتایج دکتری را زدیم نشونه اینه که چند روز دیگه نتایج ارشد میاااد...Smile

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Sadi_gh - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ق.ظ

بچه ها یه چی بگم کنترلتون رو از دست ندین...... Sleepy
سنجش....Dodgy
سنجش........... Dodgy
سنجش.................. تو سایتش لوگو "جدید" کارنامه نهایی آزمون دکتری سال ۹۴ رو برداشته ..... Shy
یوهاهاهاهاهاهاهااااااااااااااااااااا Confused
دیگه نزدیکه فکر کنم. Shy

اعلام نتایج نهایی ارشد - khordad.girl - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ

من میگم چهارشنبه یا شنبه برید بخوابید

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Morza - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ ق.ظ

من خوابم نمیبره از فکرو خیالAngel.
هیچ چی بدتر از بلا تکلیفی نیستConfused

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  من میگم چهارشنبه یا شنبه برید بخوابید
بینم نکنه تو سنجش مویرگی آشنا داری آرهBig Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - nlp@2015 - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ق.ظ

خسته شدم دیگههههه! سوم شد ولی دریغ از یه اطلاعیهAngryاین هفته نیاد من دق میکنم Sad(

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - elenaghasemi - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااConfusedSad

اعلام نتایج نهایی ارشد - farnaz.sad - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ق.ظ

به شرطی انقد دیر نتایجو بزنن که آدم نفهمه کی بره ثبت نام کنه چطوری چمدونشو آماده کنه تو کدوم شهر دنبال خونه یا پانسیون بگرده؟
والا
همچین با خونسردی جوابارو میزنن انگار ما همه چی مون آمادس منتظریم بریم سر کلاس.
راسی بچه های تهران یا کسایی که تهران کارشناسی گذروندن کسی یه پانسیون خوب وتمیز و امن و قیمت مناسب سراغ نداره ؟؟؟؟
احتمالا غیرانتفاعی خاتم قبول میشم خوابگاه نمیدن باید برم پانسیون.
اگه سراغ دارید لطفا بگید.

اعلام نتایج نهایی ارشد - MarkLand - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ

حداقل یه اطلاعیه باید میومد دیگه!!
خدااااااااااااااااااااااااااا.... هیچی خواسم بگم دوست دارم Big Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - pe.esf - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ

این سنجش که همه کارها به یک جا کند//// آیا بود که گوشه چشمی به ما کند؟

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Mahsash - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ق.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  به شرطی انقد دیر نتایجو بزنن که آدم نفهمه کی بره ثبت نام کنه چطوری چمدونشو آماده کنه تو کدوم شهر دنبال خونه یا پانسیون بگرده؟
والا
همچین با خونسردی جوابارو میزنن انگار ما همه چی مون آمادس منتظریم بریم سر کلاس.
راسی بچه های تهران یا کسایی که تهران کارشناسی گذروندن کسی یه پانسیون خوب وتمیز و امن و قیمت مناسب سراغ نداره ؟؟؟؟
احتمالا غیرانتفاعی خاتم قبول میشم خوابگاه نمیدن باید برم پانسیون.
اگه سراغ دارید لطفا بگید.

من یه خوابگاه دخترانه‌ی آرسیتا می‌شناسم که می‌گن به نسبت بقیه خوابگاه‌های آزاد، بهتر و تمیزتره. اسمش آرسیتا هست.
ولی خب از نزدیک ندیدم اتاقاش رو خودم.

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ ق.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  بچه ها یه چی بگم کنترلتون رو از دست ندین...... Sleepy
سنجش....Dodgy
سنجش........... Dodgy
سنجش.................. تو سایتش لوگو "جدید" کارنامه نهایی آزمون دکتری سال ۹۴ رو برداشته ..... Shy
یوهاهاهاهاهاهاهااااااااااااااااااااا Confused
دیگه نزدیکه فکر کنم. Shy

برداشته شدن اون لوگوی جدید، دستی نیست که. ددلاین زمانی داره.