تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - neda_Network - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ

کاش میشد کنکور ما ساعت ۱۰ صبح باشه تا ۱ونیم آخه بدبختی من چطوری ۷ صب این همه راه برم تو دانشگاه تا برسم ساختمون فنی تو سرماConfusedبچه ها سیب بخورید هم نشاط آوره هم خستگیتونا در میاره هم چاق نمیشید اینم تجویزپزشکی Big Grinخداییش اگر مبحث درختا حذف میشد و این فرمولاش حرفی نبود برای گفتن در رشته های مربوط به کامپیوتر ! خدایا یا درخت خلق نمیکردی یا کسیا که انقد فرمول براش بسازه و همش درخت بدبختا چپ و راست و پر و خالی و کامل و.. کنه این گمونم داشته درخت بازی میکرده فرمولاشا فهمیده Big Grinالان ما سر بازی ایشون پدرمون در اومدIdea

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Hamed92 - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟

سایت الف نوشته بود از هفته آینده

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - samaneh_aftab - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خداییش اگر مبحث درختا حذف میشد و این فرمولاش حرفی نبود برای گفتن در رشته های مربوط به کامپیوتر ! خدایا یا درخت خلق نمیکردی یا کسیا که انقد فرمول براش بسازه و همش درخت بدبختا چپ و راست و پر و خالی و کامل و.. کنه این گمونم داشته درخت بازی میکرده فرمولاشا فهمیده Big Grinالان ما سر بازی ایشون پدرمون در اومدIdea
گل گفتی. حرف دل منو زدی. کلی خندیدم

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Payam92 - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ

یکشنبه کتاب ۷ آزمون پوران رو از سایت پوران سفارش دادم امروز به دستم رسید.
به نظر میرسه خوب باشه.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - ۸Operation - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

دوستان یه سر به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بزنید ممنون میشم!بدجور گیر کردم!HuhHuhConfused
نمی دونم به کلید سنجش اعتماد کنم یا حرف راسل و راهیان!در مورد حافظه مصرفی RBFS و SMA*!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ

دوستان یه سوال : تو کتاب مقسمی گفته ارتفاع درخت کامل می شه [tex]\left [ log n \right ] 1[/tex]
و ارتفاع درخت پر [tex]log(n 1)[/tex]
اما چند جای دیگه دیدم ارتفاع درخت کامل رو همون ارتفاع درخت پر گرفته آخرش ارتفاع درخت کامل کدوم هست؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Hamed92 - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال : تو کتاب مقسمی گفته ارتفاع درخت کامل می شه [tex]\left [ log n \right ] 1[/tex]
و ارتفاع درخت پر [tex]log(n 1)[/tex]
اما چند جای دیگه دیدم ارتفاع درخت کامل رو همون ارتفاع درخت پر گرفته آخرش ارتفاع درخت کامل کدوم هست؟

درخت دودویی منظورتونه دیگه?

فرمول اول برای هر دو حالت درسته.به شرطی که داخل جز صحیح به طرف پایین گرد بشه و سطح ریشه ۱ باشه.

فرمول دوم فقط برای پر جواب میده که تعداد گره هاش فرده.

نتیجتا فرمول اول جامع تره.با مثال ساده هم میشه فهمید و نیازی به حفظ کردن نیستShy

دقت کنید که ارتفاع درخت پر و کامل یکسانه.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ

امروز تعریف Minheap یادم رفت Tongue

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  درخت دودویی منظورتونه دیگه?

فرمول اول برای هر دو حالت درسته.به شرطی که داخل جز صحیح به طرف پایین گرد بشه و سطح ریشه ۱ باشه.

فرمول دوم فقط برای پر جواب میده که تعداد گره هاش فرده.

نتیجتا فرمول اول جامع تره.با مثال ساده هم میشه فهمید و نیازی به حفظ کردن نیستShy

دقت کنید که ارتفاع درخت پر و کامل یکسانه.
چرا بعضی سوالات تحلیلی که میدن نیازه آدم یک سری چیزها رو حفط باشه تا بتونه اونا رو تحلیل کنه مثل الگوریتم پارسال

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

وایییییی...امروز امتحان ایجاد بانک داشتم...خیلی سخت بـــــــــــــــــــــود!!
نمیدونم چم شده بود....
یه عمره دارم با SQL کار میکنم...سر امتحان یه Query دو سطحی رو مونده بودم...Sad ...
خدا خدا میکنم قبول شم...۱۰ هم بسه...فقط قبول شم!!

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - kati - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز تعریف Minheap یادم رفت Tongue

برید خدا رو شکر کنید حالا همینو یادتون رفته من که کلا ...... Big Grin Big Grin

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 03 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
نقل قول: Tongue
برید خدا رو شکر کنید حالا همینو یادتون رفته من که کلا .
بابا مین هیپ که خوبه... من از این فرمول کاتالان نمیدونم چیکار کنم:دی

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 04 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

بچه ها..یکی از آزمون های آی تی رو آقای جهانی به دست من داد تا واسه شما دوستان عزیز آپلود کنم!!
از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - zarei1991 - 04 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ

سلام...منم اومدم...ولی میدونم دیر اومدم...چون هر چی خوندم هم یادم رفته....
بچه ها یادتونه گفتم هم شاگرد اولی رو از دست میدم هم کنکورو...خداییش خیلی واسه شاگرد اولی زحمت کشیدم ولی هنوزم میترسم که نشم...۳ تا از درسامو زدن:یکیش ۳ واحدی ۲۰ و یکیش ۳ واحدی ۱۷/۲۵ و سومیشم که خدا لعنتش کنه داده۱۵!!!!خدا شاهده حقم زیر ۱۷ نبود...حیف اون همه شبا که بیدار موندم برای پروژه...آخرشم ۱۵////حقم خورده شده ولی کاریش نمیتونم بکنم....برای همتون آرزوی موفقیت می کنم....منم این چند روزو فقط تست میزنم شاید بشه....یعنی اگه خدا بخواد حتما میشه...شرمنده سرتونو درد آوردم....منم یه جور نویزم....هر چند وقت یه بار میامو نویز میندازمو میرم....کسانی که خوندن فقط توکل به خدا کنن...

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Amir V - 04 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ

برو بکص یه نگا به این بنداظین لتفن.