تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sheyda - 13 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ

دارم فکرمیکنم به خیلی چیزا که گذشته و چیزایی که ممکنه در آینده پیش بیاد... منم از برنامم عقبم، اوضاع هم زیاد ...

ولی

[تصویر:  151836_1_1379086741.jpg]

مسابقه داره شروع میشه!
این داستان سعدی رو شنیدین که میگه :
شبی در بیابان مکه از بی‌خوابی پای رفتنم نماند. سر بنهادم و شتربان را گفتم دست از من بدار
گفت: ای برادر،حرم در پیش است و حرامی در پس. اگر رفتی بردی و گر خفتی مردی.

[تصویر:  151836_2_1379086741.jpg]

بچه ها توروخدا برام دعا کنید
سر مست در قبای زر افشان چو بگذری، یک بوسه نذر حافظ پشمینه پوش کن...
[تصویر:  151836_3_1379086741.jpg]

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Fardad-A - 13 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ

چون تذکرات دوستانه انگار فایده ای نداره و بعضی دوستان اینجا را اشتباه گرفته اند:
دوستانی که حرفای ناجور میزنن منبعد بن میشن. اونایی هم که اخطار گرفته اند و یا بهشون تذکر داده شده همینطور.
فقط جهت یادآوری بگم کسانیکه بن شدند اگه با نام کاربری دوم وارد بشن کل پستهاشون حذف میشه.
از بقیه هم خواهش میکنم اگه کسی حرف ناجور میزنه نقل قول نکنند که بیاد تو بالاترینهای مانشت.

به کارتون برسید.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 13 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ

من که خیلی ناامید شدم .با این سوالای مسخره سیستم و معماری و...
چه کار کنم آخه :-(

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 13 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ

دوستان عزیز واسه IT در درس ساختمان مبحث treap من ندیدم سوالی ازش بیاد!
به نظر شما مهمه و بخونمش یا نه؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - amir70 - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ

بچه ها من شنیدم درس محاسبات عددی از کنکور مهندسی کامپیوتر۹۲ حذف شده این خبر چه قدر صحت داره؟

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - jameshenas - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ

سلام
فقط اومدم بگم همچنان در حال خوندنیم... با اینکه اونجور که باید خوب نخوندم ولی این روز های آخر تلاشم رو بیشتر میکنم و امید دارم که یه جای خوب قبول بشم...من این روز ها رو چن تا درس سرمایه گذاری بیشتری میکنم..درسایی که فکر میکنم ازشون نمره میگیرم(هوش،گسسته،مدار منطقی،نظریه)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - maryam.raz - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ

دوستان یه سری به این تاپیک بزنید پلیز
هرچی سواله بی جواب مونده!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - younes - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)amir70 نوشته شده توسط:  بچه ها من شنیدم درس محاسبات عددی از کنکور مهندسی کامپیوتر۹۲ حذف شده این خبر چه قدر صحت داره؟

سلا م ببخشید این خبر رو از کدوم منبع آوردین Huh لطفا" منبعشو ذکر کنین که داریم از حال میرویم Angel. یک درس ریاضی بلد بودیم اونم میگین حذف شده Huh اصن ما به دریا بریم خشک میشه Blush

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kati - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ)amir70 نوشته شده توسط:  بچه ها من شنیدم درس محاسبات عددی از کنکور مهندسی کامپیوتر۹۲ حذف شده این خبر چه قدر صحت داره؟

وای نه تو رو خدا ! منم حالم بد شد Undecided تمام امیدم به همین بود...... Huh اگر اینطوری باشه که باید سایت سازمان سنجش اعلام کنه!!!من سر زدم اما چیزی اعلام نکرده بود!!!!! می شه بگین از کجا شنیدید یا کجا دیدید؟؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 13 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ

من روزی ۶ ساعت مطالعه میکنم ولی به برنامم نمیرسم.مثلا ریاضی عقبم نسبتا.شما بیشتر میخونید؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ

این خبر صحت نداره.هراتفاقی که قراره برای کنکور بیفته خود سایت سنجش اعلام میکنه.باور نکنید

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  و اینچنین Amir-v بن شد
دلم واسش تنگ میشه...خیلی رک حرفش رو میزد...پسر خوبی بود...!!!
نمیدونم داره این پست رو میبینه یا نه...
ولی براش آرزوی موفقیت تو کنکور امسال رو میکنم...امیدوارم حتماً اونجایی که دوست داره قبول بشه.
...
از طرف همه ی بچه های مانشت هم می گم : خداحافظ ...

Re: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 14 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ

دوستان من اومدم.

ممنون از asus عزیز که با Fardad صحبت کرد که منو Reactive کنه. Essi عزیز خیلی گلی.

آرمین جان موضوع رو برات پ.خ میکنم. اونجا حرف میزنیم.

لطفا برای اینکه موضوع کش پیدا نکنه اینجا چیزی رو مطرح نکنید. هر کی خواست پ.خ. بده اونجا بحث میکنیم راجع به اوضاع.

مرسی از همه. لطفا ادامه ندید اینجا حوصله درگیری ندارم. بعدا درست میکنیم اوضاع رو. ;-)

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - armin_b00ter - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

آقا من هیچی واسه این ۵۰% نخوندم فقط بالاخره آمارو تا اونجا که می خواستم خوندم و ریاضی مهندسیم نگاشتو خوندم الانم دارم محاسبات و گسسته مرور می کنم واسه این آزمون. ولی با اون که این هفته رو هفته ی آشتی با ریاضی نام گذاری کرده بودم ولی هنوزم حس خوبی نسبت بهش ندارم Big Grin
خلاصه اینکه دوست دارم زودتر شنبه شه بیوفتم رو این کتابای کنکورای سال قبل ببینم دنیا دست کیه. ایشالا همه موفق باشییید

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Hamed92 - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  آقا من هیچی واسه این ۵۰% نخوندم فقط بالاخره آمارو تا اونجا که می خواستم خوندم و ریاضی مهندسیم نگاشتو خوندم الانم دارم محاسبات و گسسته مرور می کنم واسه این آزمون. ولی با اون که این هفته رو هفته ی آشتی با ریاضی نام گذاری کرده بودم ولی هنوزم حس خوبی نسبت بهش ندارم Big Grin
خلاصه اینکه دوست دارم زودتر شنبه شه بیوفتم رو این کتابای کنکورای سال قبل ببینم دنیا دست کیه. ایشالا همه موفق باشییید

منم اومدم ریاضیشو درست کنم، مشترک شو کور کردم!
هرچند آمار به جاهای خوبی رسید اما محاسبات و گسسته هیچی.
هفته پیش داشتم سوراخای ۵۰ درصد اولو پر میکردم این هفته هم رفت رو آمار و پر کردن سوراخای جزئی معماری.
در کل واسه آزمون فردا هیچ کار خاصی نکردم.خدا به خیر کنه
Big GrinBig Grin