زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم موازی

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
الگوریتم موازی
دوستان کسی مقاله ای که در کنفرانس های زیر ارائه شده باشه نداره البته در مورد الگوریتم موازی
soda
socg
sac
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh wad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ
الگوریتم موازی
من می خوام در حوزه الگوریتم موازی مقاله کار کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: الگوریتم موازی
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)۱star1 نوشته شده توسط:  من می خوام در حوزه الگوریتم موازی مقاله کار کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

میخوای تو چه زمینه ای کار کنی؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
از دوستان کسی نبود که بتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
دوستان من سمینارم و قسمتی از پایان نامه ارشدم در مورد محاسبات موازی و MPI هست. سوالات مهمی دارم که نیازه با شخصی که در این مباحث تحقیقاتی انجام داده،باید مطرح کنم و کمک بگیرم از اطلاعاتشون...لطفا اگه کسی در مورد این مطالب و الگوریتم های موازی، مخصوصا MPI تحقیقاتی انجام داده...یا سمینار و پایان نامه اش در این موارد هست، در پایین این پست اعلام کنه...اگر از شهید بهشتی یا تهران و اصفهان باشه، چه بهتر...اگر هم نیستند، ممنون میشم باز هم به من اعلام کنند....نیاز فوری دارم...
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  دوستان من سمینارم و قسمتی از پایان نامه ارشدم در مورد محاسبات موازی و MPI هست. سوالات مهمی دارم که نیازه با شخصی که در این مباحث تحقیقاتی انجام داده،باید مطرح کنم و کمک بگیرم از اطلاعاتشون...لطفا اگه کسی در مورد این مطالب و الگوریتم های موازی، مخصوصا MPI تحقیقاتی انجام داده...یا سمینار و پایان نامه اش در این موارد هست، در پایین این پست اعلام کنه...اگر از شهید بهشتی یا تهران و اصفهان باشه، چه بهتر...اگر هم نیستند، ممنون میشم باز هم به من اعلام کنند....نیاز فوری دارم...

من کد mpi زدم اما کار تحقیقاتی در مورد mpi نکردم سمینار و پایان نامم هم mpi نیست. اگه سوالی دارین در خدمتم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
الگوریتم موازی
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)sigma1360 نوشته شده توسط:  من این موضوع رو برای اراه خودم انتخاب کردم:
الگوریتمی موازی برای برچسب گذاری نقشه ها بصورت تقریبی،مقاله اون رو می تونی از سایت HamkelasY.comبگیری
بچه های دیگه پیاده سازی انواع درخت ها بصورت موازی،حل مساله کوله پشتی بصورت موازی و... رو انتخاب کردن
شما علوم تحقیقات تهران هستنید؟ تو علوم تحقیقات تهران استاد الگوریتم های موازی کی هستش و منبع درسیشون چی هست؟
سپاس
۰
۰
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: الگوریتم های موازی
یه مقدار تو لینک زیر بحث شده؛ بهتره همونجا ادامه بدید؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  منبع درس ما اینجا کتاب Parallel Algorithm Techniques and Applications Using Networked WorkStations And Parallel Computers 2nd Edtition نوشته Barry Wilkinson and Michael Allen بودش که بر پایه mpich هستش کتابه.
البته pdf فک نکنم گیرتون بیاد! بهتره برید کپی بگیرید از روی کتابش اگه توی دانشگاهتون داریدش
سلام مهندس
خوبین؟
pdf این کتاب رو توی دانشگاه شیرازم نمیشه پیدا کرد؟
شما این ترم این درس رو دارین؟
با کدوم استاد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  سلام مهندس
خوبین؟
pdf این کتاب رو توی دانشگاه شیرازم نمیشه پیدا کرد؟
شما این ترم این درس رو دارین؟
با کدوم استاد؟
سلام سعید جان ممنون.
نه والا اینجام کل کتاب توی دستگاه کپی دانشکده مون بود من رفتم کپی گرفتم کلا pdf اش گیر نمیاد.نه من ترم مهر این درسو داشتم.توی دانشگاه شیراز دکتر دستغیب این درس رو ارائه میدن. شما که شیرازید اگه بخواید تو دانشکده مهندسی ۲ ملاصدرا میتونین کپی بگیرید.
سلام علی جان خوبی؟
آره منم گشتم نبود!!!!!!
جزوه این درس رو داری؟
بیام ازت بگیرم

متشکر
موفق باشی عزیز
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  سلام علی جان خوبی؟
آره منم گشتم نبود!!!!!!
جزوه این درس رو داری؟
بیام ازت بگیرم

متشکر
موفق باشی عزیز
شرمنده یکم دیر متنتو دیدم،دادم به یکی از بچه های همکلاسیم.تو یه موردم به درد نخوردمBig Grin شرمنده
خواهش میکنم
شما لطف دارین فدای سرتHeart
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
الگوریتم موازی
سلام کسی ار بروبچ کتاب الگوریتم موازی tom leighton رو داره ؟ حداقل بخش اولش رو

INTRODUCTION to parallel algorithms and architectures
array.trees

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط saminsamira.)
RE: ارائه برای درس الگوریتم موازی
سلام کی میتونه کمکم کنه؟
من دانشجو ارشد ترم ۱ارشدم استاد درس الگوریتم موازیم گفته ۳ مقاله بخونید و۱مقاله ارائه بدید(شفاهی وکتبی) کی موضوع خوب داره که سخت نباشه یا مقاله اماده داره لطف میکنه به من بده.ممنون مشیم کمکم کنید
تا نیمه اریبهشت ۹۲ مهلت دارم
کمکم کنید
ایمیلم
flower1630@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط saminsamira.)
الگوریتم موازی
سلام من دانشجو ارشد ترم۱ هستم استادم گفتند ۳ مقاله لاتین بخونیدو۱مقاله فارسی (کتبی)بدید
موضوع پردازش موازی در شبکه گرید برداشتم اما اطلاع کافی ندارم میشه لطف کنید کمکم کنید؟
وقت زیادیم ندارم
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پردازش موازی ۴مریم۱۳۶۸ ۰ ۱,۵۴۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۴مریم۱۳۶۸
  الگوریتم در پردازش موازی soosoo ۰ ۱,۴۳۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: soosoo
  سوال:درس پردازش موازی azamcheraghi ۰ ۱,۸۱۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس پردازش موازی دانشگاه فردوسی jazana ۶ ۵,۲۴۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: blx
  محاسبه رشد تابع موازی H-Arshad ۱ ۱,۴۸۲ ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  سوال راجب درس پردازش موازی ghasemy ۱ ۲,۷۲۶ ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  کمک فوری (پردازش موازی) mavin1200 ۰ ۱,۸۱۱ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mavin1200
  ۱۷۱ نرم افزار و ۱۹۸ الگوریتم - شبانه الگوریتم دانشگاه تهران axarsu ۱ ۲,۴۵۶ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: majidgeek
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۱۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  الگوریتم موازی ترانهاده ماتریس غیر مربعی samieh ۱ ۲,۳۱۵ ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close