زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۱۹۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ)l.sh نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی اینجا هست که بدون کلاس و آزمون رتبه‌ی خوبی آورده باشه؟
من میام اینجا ناامید میشم از خودم!
هفته‌ی سوم ِ که شروع کردم. رفرنس هم نمیخونم فقط توضیح درس کتابهای پوران رو میخونم.
همینجوری کند پیش میرم چه برسه بخوام رفرنس بخونم.
جدی چرا شماها میخونید؟ همه‌ی این درسا که قبلا پاس شده، رفرنس هم همون زمان بگی نگی خونده شده، قضیه چیه؟
توروخدا اگه اوضاع درس خوندنم خیلی داغونه بگید که امیدواری الکی به خودم ندم Smile
+
محاسبات ۱ کتاب خوب معرفی کنید.من این درس رو پاس نکردم.

پیشاپیش ممنون Smile
سلام دوست عزیز
توانایی های هر فرد با فرد دیگه فرق نداره، نا امید نشید، منم مثل شما فقط کتاب های تست می خونم، رفرنس را اگه درسی خیلی ضعیفی باید واسش وقت بزاری، وگرنه اگه با خوندن خلاصه‌ی دروس می تونی تست‌ها را بزنی و مطلب را درک کنی، نیازی به رفرنس نیست، در مورد محاسبات هم، ما هم پاس نمی کنیم، ولی شنیدم زیاد سخت نیست، کتاب پوران یا راهیان ارشد را بخونی کافیه، البته من هنوز نخوندم که نظر بدم می شه فهمید یا نه ...

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: l.sh , arshad91
ارسال: #۱۹۷
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ ب.ظ
سلام.پیشاپیش اگر مطلب رو در جای مخصوصش عنوان نکردم عذر میخام.
میخواستم ببینم تو امتحان دولتی ،اگر هم به سوالات هوش و نرم افزار جواب بدیم مشکلی پیش میاد؟یا اینکه فقط به یکی از گرایش‌ها پاسخ بدیم.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۹۸
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ
مشکلی نداره. می تونید جواب بدین.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24
ارسال: #۱۹۹
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
سلام به همه دوستان

الان یکی دو روز هست که دارم اینترنت رو شخم میزنم و از کار و بارم حسابی عقب افتادم !!! میشه خواهش کنم راهنمایی بکنید که با این شرایطی که من دارم چه منابعی رو تهیه بکنم ؟! میخوام ارشد IT شرکت کنم . دانشگاه محل قبولیش اصلا برام مهم نیستش حتی اگر مجازی هم قبول بشم برام راحت تره چون شاغل و متاهل هستم
۰
۰
ارسال: #۲۰۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ)afshin007 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان

الان یکی دو روز هست که دارم اینترنت رو شخم میزنم و از کار و بارم حسابی عقب افتادم !!! میشه خواهش کنم راهنمایی بکنید که با این شرایطی که من دارم چه منابعی رو تهیه بکنم ؟! میخوام ارشد IT شرکت کنم . دانشگاه محل قبولیش اصلا برام مهم نیستش حتی اگر مجازی هم قبول بشم برام راحت تره چون شاغل و متاهل هستم
دوست عزیز سلام.در همین تالار قسمت دانلود منابع ارشد ودانلود جزوات ارشد تمام جزوات ومنابع مورد درخواست شما موجود می باشد.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin007
ارسال: #۲۰۱
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ق.ظ
سلام به تموم دوستان عزیز

من یه چند تا ابهام و سوال دارم که امیدوارم رفع بشه اینجا
ابتدا خواستم بدونم دروس امتحانی آزاد با دولتی چه فرقی داره، در واقع چه دروسی تو این هست که تو اون نیست و بلعکس
مثلا زبان های برنامه سازی شنیدم جز دروس امتحانی آزاد نیست! این حقیقت داره؟ یا همینطور شبکه جز دروس امتحانی آزاد هست که در دولتی نیست

دوم اینکه ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی هم خواستم بدونم

فعلا همینا رو بهم پاسخ بدید ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۰۲
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
[b]میگم چرا اینجا کسی جواب ما رو نمیده؟؟!؟
الان چند روزی گذشته ولی اصلا خبری نیست
[/b]
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ق.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  سلام به تموم دوستان عزیز

من یه چند تا ابهام و سوال دارم که امیدوارم رفع بشه اینجا
ابتدا خواستم بدونم دروس امتحانی آزاد با دولتی چه فرقی داره، در واقع چه دروسی تو این هست که تو اون نیست و بلعکس
مثلا زبان های برنامه سازی شنیدم جز دروس امتحانی آزاد نیست! این حقیقت داره؟ یا همینطور شبکه جز دروس امتحانی آزاد هست که در دولتی نیست

دوم اینکه ظرفیت دانشگاههای آزاد و دولتی هم خواستم بدونم

فعلا همینا رو بهم پاسخ بدید ممنون میشم
در آزمون دولتی رشته نرم افزار، کامپایلر و برنامه سازی میاد که در آزاد به جای این‌ها شبکه میاد.
در رشته نرم افزار دانشگاه دولتی شبانه و روزانه با هم تا رتبه ۴۰۰ معمولا قبول میشن.
دانشگاه آزاد هم به نظر میرسه در هر واحدش حداقل حدود ۵۰ نفر میگیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۲۰۴
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ)l.sh نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی اینجا هست که بدون کلاس و آزمون رتبه‌ی خوبی آورده باشه؟
من میام اینجا ناامید میشم از خودم!
هفته‌ی سوم ِ که شروع کردم. رفرنس هم نمیخونم فقط توضیح درس کتابهای پوران رو میخونم.
همینجوری کند پیش میرم چه برسه بخوام رفرنس بخونم.
جدی چرا شماها میخونید؟ همه‌ی این درسا که قبلا پاس شده، رفرنس هم همون زمان بگی نگی خونده شده، قضیه چیه؟
توروخدا اگه اوضاع درس خوندنم خیلی داغونه بگید که امیدواری الکی به خودم ندم Smile
+
محاسبات ۱ کتاب خوب معرفی کنید.من این درس رو پاس نکردم.

پیشاپیش ممنون Smile

اول اینکه من هیچ کلاس و آزمونی شرکت نکردم... از این بابت اصلن نگران نباش... کلاس رفتن تضمین قبولی نیست و کلاس نرفتن هم تضمین عدم قبولی نیست.
دوم اینکه هرچه سریع‌تر از خرشیطون یا هرچیز دیگه ای که اسمش هست پیاده شو و برو مثل مرد رفرنس بخون... مطمئن باش تنها راه رتبه آوردن تو کنکور، خوندن رفرنس ها، با دقت و با حوصله است... اصلن نترس که کند پیش میره، حداقل می دونی کشتی ات داره مسیر درست رو میره و به نظر تو کند میره، درصورتی که خیلی هم سرعتش مناسبه... اصلن الان دیر نشده که داری شلوغش می کنی... بیشتر از ۴ ماه مونده...
سوم اینکه برو اونجا که بچه‌ها راجع به منابع صحبت می کنن، یه کتاب محاسبات خوب پیدا کن و همین فردا صبح برو بخرش ...
چهارم اینکه مطمئن باش می تونی.

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: l.sh , fatima1537 , Bache Mosbat
ارسال: #۲۰۵
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
سلام به همه دوستان همگی خسته نباشید
بچه‌ها من میخوام IT شرکت کنم البته این رشتم هستا
ولی دیر شروع کردم از اول مهر میخواستم با برنامه پارسه بخونم
ولی الان اون هفته آزمونه (البته من آزمون ثبت نام نکردم )ومن کلی عقب
حالانمیدونم اون هفته باشه دوره اینایی که خوندم یا ادامه بدم خوندنا

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان همگی خسته نباشید

نظر شخصیه . اگه برنامتون اینه که مطابق آزمون پیش برین اگر به آزمون اول نرسیدین آزمون دوم رو شروع کنین خوندن . بعد تو ۵۰ درصد پارسه قسمت اول رو بقیشو بخونین . اگه تصمیم دارین مطابق برنامه برین بهش وفادار باشین . اگرم که نه مطابع برنامه‌ی خودتون پیش برین . Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۲۰۷
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان همگی خسته نباشید

نظر شخصیه . اگه برنامتون اینه که مطابق آزمون پیش برین اگر به آزمون اول نرسیدین آزمون دوم رو شروع کنین خوندن . بعد تو ۵۰ درصد پارسه قسمت اول رو بقیشو بخونین . اگه تصمیم دارین مطابق برنامه برین بهش وفادار باشین . اگرم که نه مطابع برنامه‌ی خودتون پیش برین . Smile

مرسی از راهنماییتون بله باید همین کارا بکنم

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۲۰۸
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان

من از مهر شروع کردم وتقریبا ۲۵ درصد رو خوندم .... فقط مشکلم با ریاضی هاست از این دوروس گسسته وآمارو میخونم ومیخوام بین ریاضی مهندسی ومحاسبات یکی رو انتخاب کنم ودیگری رو حذف

میخوام براساس سوالها واحتمال اینکه از کدومشون بهتر نتیجه میگیرم روی یکیش وقت بذارم

ممکنه راهنماییم کنید . اگه شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید (در ضمن در هر دو درس در یک حد معمولی هستم )
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ
میتونی به جای حذف یک درس به طور کامل یکی دو تا از مباحث اون درس رو بخونی‌، اینطوری شانستو برای زدن تست های بیشتر بالا بردی‌، مثلا درس ریاضی مهندسی میتونی مبحث فوریه و نگاشت رو بخونی یا مشتقات جزئی( هر کدوم که باهاش احساس راحتی بیشتری میکنی ).

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۲۱ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۳۷ ق.ظ
سلام دوستان
منم مشاوره میخوام
امروز ۲۱ دی هستش
ومن فصل ۱ اتوماتا و مدارو سیستم و ساختمان رو خوندم
امروز هم میخواستم پایگاه فصل یکش رو بخونم
که به سایت دانشگاه آزاد سر زدم و دیدم که ااااااااا
آمار حذف شده
ساختمان دادههههههههههه حذف شده(کلی تعجب کردم)
من درست دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودمو واسه آزاد میخوام آماده کنم
خیلی دیر نیست
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۱۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۰۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۸ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۷۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۸۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۸۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۹۵۸ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۵۳۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close