زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شناسایی جوی استیک در بازی

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
شناسایی جوی استیک در بازی
سلام به همگی
بچه‌ها من یه بازی Racing برای پسرم نصب کرده بودم که با کیبورد و Joystick میشد بازی کرد .. الان دو سه روزه که نه کیبورد رو میشناسه و نه Joystick رو.. یک بار هم بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم . ولی درست نشد.. میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه ؟ من باید چی کار کنم؟ چه جوری درستش کنم؟ خواهشا کمک کنید پسرم خفه‌ام کرده!Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
یه سوال فوری
چه سوالی!! فکر کردم در مورد ثبت نام ارشده Big Grin
آدم رو مجبور می کنید خودش رو لو بده ها!
اگر کیبرد هم نمی شناسه یعنی توی Option بازی چیزی رو دستکاری کردید و احتمالا اونو غیرفعال کردید، باید توی تنظیمان بازی دنبال یه قسمتی به اسمی شبیه controller setting بگردید!
اینکه حذف کردید و دوباره نصب کردید نشده به این دلیله که بازی اطلاعات تنظیمات ساده اش رو احتمالا توی رجیستری نگه میداره که با حذف و نصب مجدد مقادیر اش عوض نشده.

یه راه بهتر که شاید جواب بده اینه که:
وقتی اولین بار وارد بازی میشید معمولا ازتون میخواد یه پروفایل بسازید که با اون لود بشه، این پروفایل‌ها هر کدوم تنظیمات خودشو داره، شاید اگر یه پروفایل دیگه بسازید احتمالا تنظیمات مربوط به اون با این قبلیه فرق کنه.

امروز به پسرتون عیدی بدید بره بستنی چیزی بخره، تفریح سالم کنه بجای بازی Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ
یه سوال فوری
یه راه برای برنامه هایی که بعد از uninstall کردن بازهم مشکل دارند اینه که کلید مربوط به برنامه رو توی رجیستری پاک و دوباره نصب کنید (باید برنامه رو قبلش uninstall و پوشه هاش روهم پاک کنید) . مسیر regitry برای حذف کلید برنامه های نصب شده
HKEY_LOCAL_MACHINE -->SOFTWARE کلیک راست روی پوشه برنامه و DELETE
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ق.ظ، توسط matin77.)
RE: یه سوال فوری
(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چه سوالی!! فکر کردم در مورد ثبت نام ارشده Big Grin
آدم رو مجبور می کنید خودش رو لو بده ها!
اگر کیبرد هم نمی شناسه یعنی توی Option بازی چیزی رو دستکاری کردید و احتمالا اونو غیرفعال کردید، باید توی تنظیمان بازی دنبال یه قسمتی به اسمی شبیه controller setting بگردید!
...
ممنون از توجهتون.option دستکاری نشده چون هیچ گونه دسترسی به محیط بازی نیست..اصلا وارد محیط بازی نمیشه... یه جای دیگه بازی رو install میکنم درست میشه فقط روی Program file کار نمیکنه.Undecided
از برنامه هایی که اضافات رجیستری رو delete میکنن(ccleaner و...) هم استفاده کردم نشد.. خود بازی هم مستقیما unistsll نداره .. گیج شدم...

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  یه راه برای برنامه هایی که بعد از uninstall کردن بازهم مشکل دارند اینه که کلید مربوط به برنامه رو توی رجیستری پاک و دوباره نصب کنید (باید برنامه رو قبلش uninstall و پوشه هاش روهم پاک کنید) . مسیر regitry برای حذف کلید برنامه های نصب شده
HKEY_LOCAL_MACHINE -->SOFTWARE کلیک راست روی پوشه برنامه و DELETE
ممنون از توجهتون... همین کار رو میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل نمرین شناسایی اماری الگو aimbmb ۵ ۵,۹۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Homoo
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۴۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۷ ۱۱,۵۴۰ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atahmasebi
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۱۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  کتاب شناسایی آماری الگو F.N.44 ۳ ۳,۷۸۲ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  درخواست کتاب یا جزوه فارسی درس شناسایی الگو seede ۱ ۲,۰۷۶ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amitdeep
  فایل های صوتی شناسایی الگو دکتر ربیعی - دانشگاه شریف Ms.Lemon ۱۶ ۲۰,۳۵۱ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۵۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close