تالار گفتمان مانشت
شناسایی جوی استیک در بازی - نسخه‌ی قابل چاپ

شناسایی جوی استیک در بازی - matin77 - 24 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام به همگی
بچه‌ها من یه بازی Racing برای پسرم نصب کرده بودم که با کیبورد و Joystick میشد بازی کرد .. الان دو سه روزه که نه کیبورد رو میشناسه و نه Joystick رو.. یک بار هم بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم . ولی درست نشد.. میخواستم بدونم کسی میتونه کمکم کنه ؟ من باید چی کار کنم؟ چه جوری درستش کنم؟ خواهشا کمک کنید پسرم خفه‌ام کرده!Huh

یه سوال فوری - هاتف - ۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ

چه سوالی!! فکر کردم در مورد ثبت نام ارشده Big Grin
آدم رو مجبور می کنید خودش رو لو بده ها!
اگر کیبرد هم نمی شناسه یعنی توی Option بازی چیزی رو دستکاری کردید و احتمالا اونو غیرفعال کردید، باید توی تنظیمان بازی دنبال یه قسمتی به اسمی شبیه controller setting بگردید!
اینکه حذف کردید و دوباره نصب کردید نشده به این دلیله که بازی اطلاعات تنظیمات ساده اش رو احتمالا توی رجیستری نگه میداره که با حذف و نصب مجدد مقادیر اش عوض نشده.

یه راه بهتر که شاید جواب بده اینه که:
وقتی اولین بار وارد بازی میشید معمولا ازتون میخواد یه پروفایل بسازید که با اون لود بشه، این پروفایل‌ها هر کدوم تنظیمات خودشو داره، شاید اگر یه پروفایل دیگه بسازید احتمالا تنظیمات مربوط به اون با این قبلیه فرق کنه.

امروز به پسرتون عیدی بدید بره بستنی چیزی بخره، تفریح سالم کنه بجای بازی Big Grin

یه سوال فوری - fatima1537 - 24 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ

یه راه برای برنامه هایی که بعد از uninstall کردن بازهم مشکل دارند اینه که کلید مربوط به برنامه رو توی رجیستری پاک و دوباره نصب کنید (باید برنامه رو قبلش uninstall و پوشه هاش روهم پاک کنید) . مسیر regitry برای حذف کلید برنامه های نصب شده
HKEY_LOCAL_MACHINE -->SOFTWARE کلیک راست روی پوشه برنامه و DELETE

RE: یه سوال فوری - matin77 - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ق.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چه سوالی!! فکر کردم در مورد ثبت نام ارشده Big Grin
آدم رو مجبور می کنید خودش رو لو بده ها!
اگر کیبرد هم نمی شناسه یعنی توی Option بازی چیزی رو دستکاری کردید و احتمالا اونو غیرفعال کردید، باید توی تنظیمان بازی دنبال یه قسمتی به اسمی شبیه controller setting بگردید!
...
ممنون از توجهتون.option دستکاری نشده چون هیچ گونه دسترسی به محیط بازی نیست..اصلا وارد محیط بازی نمیشه... یه جای دیگه بازی رو install میکنم درست میشه فقط روی Program file کار نمیکنه.Undecided
از برنامه هایی که اضافات رجیستری رو delete میکنن(ccleaner و...) هم استفاده کردم نشد.. خود بازی هم مستقیما unistsll نداره .. گیج شدم...

(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  یه راه برای برنامه هایی که بعد از uninstall کردن بازهم مشکل دارند اینه که کلید مربوط به برنامه رو توی رجیستری پاک و دوباره نصب کنید (باید برنامه رو قبلش uninstall و پوشه هاش روهم پاک کنید) . مسیر regitry برای حذف کلید برنامه های نصب شده
HKEY_LOCAL_MACHINE -->SOFTWARE کلیک راست روی پوشه برنامه و DELETE
ممنون از توجهتون... همین کار رو میکنم