زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶

ارسال: #۱۳۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ
RE: کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶
دوستان، امسال نحوه قبولی به چه صورته؟ اولین دانشگاهی که پذیرفته بشیم یا اینکه می تونیم انتخاب کنیم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط Jooybari.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)StudentSE نوشته شده توسط:  دوستان، امسال نحوه قبولی به چه صورته؟ اولین دانشگاهی که پذیرفته بشیم یا اینکه می تونیم انتخاب کنیم؟

سلام. معمولاً اگه اساتید یه دانشگاه به شما نمره ای بدن که تو اون دانشگاه قبول میشید، با شما تماس میگیرن و میپرسن برای اینکه اینجا قبول بشید موافق هستید یا قصد دارید انتخابهای بعدی رو برید!

(۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  من که فقط روزانه و شبانه زده بودم و دعوت هم نشدم. فقط موندم، اینایی که نمی خواستن من رتبه ۳۴۶ رو حتی واسه شبانه دعوت به مصاحبه کنن، پس چرا تا رتبه ۶۰۰ رو مجاز به انتخاب روزانه کردن و تا رتبه ۱۲۰۰ رو مجاز به شبانه. یعنی مایی که تو بازه روزانه ها بودیم، حتی واسه شبانه دعوت نشدیم!!!Dodgy
احتمال قبولی شما بسیار زیاده. چون تو آزاد رتبه خیلی مهمه و رتبه شما در بین بچه های متقاضی آزاد خوبه. ضمنا امتیاز مصاحبه هم در حد ۲۵ تا ۳۰درصد اهمیت داره. البته تا پارسال که اینجوری بوده. اگه مقاله و رزومه خوب هم داشته باشین که عالی میشه. مقاله ها رو نگاه میکنن و باهاتون کمی انگلیسی حرف میزنن.
اگه قبول هم نشدین نگران نباشین، تو تکمیل ظرفیت مهر حتما قبول میشین چون خیلی ها الکی شرکت می کنن و بعد از قبولی ثبت نام نمی کنن. انوقت دوباره تکمیل ظرفیت اعلام میشه و شما قبول میشین.

به هر حال ترجیهشون اینه که تعداد بیشتری مجاز کنن که جایی متقاضی کم نداشته باشه. اگه یه تعداد زیادی از داوطلبها اتخاب رشته نمیکردن، ممکن بود ظرفیت خالی بمونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE , damash
ارسال: #۱۳۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ
با سلام خدمت همه دوستان

من به سامانه گلستان دانشگاه اصفهان برای ثبت اطلاعات مراجعه کردم
شماره پرونده من در این سامانه با شماره پرونده ثبت شده در کارت ورود به
جلسه و یا شماره پرونده موجود در کارنامه سازمان سنجش متفاوت است

آیا سایر دوستان هم چنین شرایطی دارند
چگونه می توانم این مشکل را بر طرف کنم

لطفا من را راهنمایی کنید
ارسال: #۱۳۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ
کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ)msaif نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان

لطفا من را راهنمایی کنید
برای نام کاربری باید یک عدد ۲ بگذارید جلوی شماره داوطلبی ( نه شماره پرونده) و رمز عبور هم کد ملی
من یه مشکل دیگه با دانشگاه اصفهان دارم - نمی تونم مبلغ هزینه را پرداخت کنم - مرتب خطا میده
کسی تا حالا این مشکل را نداشته؟
ارسال: #۱۴۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ)msaif نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان

لطفا من را راهنمایی کنید
برای نام کاربری باید یک عدد ۲ بگذارید جلوی شماره داوطلبی ( نه شماره پرونده) و رمز عبور هم کد ملی
من یه مشکل دیگه با دانشگاه اصفهان دارم - نمی تونم مبلغ هزینه را پرداخت کنم - مرتب خطا میده
کسی تا حالا این مشکل را نداشته؟
من توانستم وارد شوم
پس از وارد شدن شماره پرونده را اشتباه درج می کند

برای بر طرف شدن مشکل پرداخت در وقت اداری و با استفاده از مروگر IE با نسخه ۱۰ و بالاتر مراجعه کنید
ارسال: #۱۴۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ ق.ظ
لطفا دوستان همکاری و راهنمایی کنید

برای ثبت نام غیر حضوری مصاحبه دکتری
بعد از ورود به سیستم کلستان شماره پرونده درج شده در آن
با شماره پرونده سنجش متفاوت است
آیا سایر دوستان هم شرایطی مانند من دارند
یا شماره پرونده من اشتباه درج شده است

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ارسال: #۱۴۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ق.ظ)msaif نوشته شده توسط:  لطفا دوستان همکاری و راهنمایی کنید

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

سلام
برای من هم متفاوت بود و تصورم این بود که این شماره پرونده ای است که دانشگاه اصفهان به من اختصاص داده
ارسال: #۱۴۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ق.ظ)msaif نوشته شده توسط:  لطفا دوستان همکاری و راهنمایی کنید

سلام
برای من هم متفاوت بود و تصورم این بود که این شماره پرونده ای است که دانشگاه اصفهان به من اختصاص داده

من فکر می کنم تصور شما درست است
چون نمی شود که یک اشتباه برای دو نفر رخ داده باشد
ارسال: #۱۴۴
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ
با سلام و وقت بخیر

دوستان من همه ۱۰ صفحه اخیر رو مطالعه کردم ولی حتی یه کارنامه گرایش معماری کامپیوتر پیدا نکردم ف کسی نیست بتونه راهنمایی کنه/؟ ممنون
ارسال: #۱۴۵
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ ق.ظ
با سلام
دوستان عزیز لطفا از تجربه مصاحبه خود در دانشگاه اصفهان بگوید
مصاحبه چگونه بود
ارسال: #۱۴۶
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ق.ظ)msaif نوشته شده توسط:  با سلام
مصاحبه چگونه بود

پاسخ: اول از همه که دانشگاه اصفهان دانشگاه بسیار زرگی است که وقتی میخوای به دانشکده مهندسی کامپیوتر مراجعه کنی- تو این گرمای تابستون کلی باید وایسی تا اتوبوس بیاد تا برسوندت به دانشکده.
دوم این که اولین جایی بود که مدارک اصلی را چک میکردن که همراهت باشه.!
سوم این که-برعکس تقریبا همه جا- وارد ریز و جزئیات تحصیلی و پژوهشی م شدن- پایان نامه رو به چالش کشیدن- سوالات متنوع و جذابی پرسیدن-
چهار: همه جاهایی که من رفتم بلا استثنا چهارچوب کلی مصاحبه یکسان بود و فرقشون فقط در شدت و کاستی ش بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: msaif
ارسال: #۱۴۷
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ق.ظ)msaif نوشته شده توسط:  با سلام
مصاحبه چگونه بود

سلام
مصاحبه خیلی منطقی و به دور از حاشیه بود. فقط روی مباحث پایان موجود در پایان نامه یا مباحثی که خود متقاضی دوست داشت روش مانور بده سوال میپرسیدن.
در مورد زبان هم (مثل همه جا) پرسیدن و کمی هم به لاتین صحبت کردن.
ریز نمرات رو هم دقیق بررسی کردن.
به نظرم از خیلی جاها (مثل امیر کبیر که الکی همه رو رد میکردن یا دانشگاه شیراز که اصلا داغون بود) بهتر بود.
در مورد رفت و آمد هم خوب چون دانشگاه بزرگی هست باید منتظر اتوبوس میشدیم ولی به نظرم منظم اتوبوس میومد.
موفق باشید.
ارسال: #۱۴۸
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. معمولاً اگه اساتید یه دانشگاه به شما نمره ای بدن که تو اون دانشگاه قبول میشید، با شما تماس میگیرن و میپرسن برای اینکه اینجا قبول بشید موافق هستید یا قصد دارید انتخابهای بعدی رو برید!

این زنگ زدنا اطمینانیه؟
یعنی ممکنه استاد به کسی زنگ بزنه، طرف بگه میام ولی استاد نظرش عوض شه به کس دیگه زنگ بزنه؟
یعنی اگه استاد زنگ بزنه میتونیم مطمئن باشیم که تمومه یا نه؟

مصاحبه اصفهان خیلی خوب و منطقی بود، استادا خوش برخورد بودند، درباره پایانامه پرسیدن،
مدرک زبانم فقط گفتن دارین یا نه ولی انگلیسی چیزی نپرسیدن

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۱۴۹
۲۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. معمولاً اگه اساتید یه دانشگاه به شما نمره ای بدن که تو اون دانشگاه قبول میشید، با شما تماس میگیرن و میپرسن برای اینکه اینجا قبول بشید موافق هستید یا قصد دارید انتخابهای بعدی رو برید!

این زنگ زدنا اطمینانیه؟
یعنی ممکنه استاد به کسی زنگ بزنه، طرف بگه میام ولی استاد نظرش عوض شه به کس دیگه زنگ بزنه؟

مصاحبه اصفهان خیلی خوب و منطقی بود، استادا خوش برخورد بودند، درباره پایانامه پرسیدن،
حقیقتش اینه که استاد ممکنه به کسی زنگ بزنه و نظرش عوض بشه و به یکی دیگه زنگ بزنه (اتفاقی که در مورد دانشگاه فردوسی افتاد). اگر زنگ زدن یعنی نمره بالایی گرفتین اما نمره ی استاد راهنما تو نتیجه نهایی خیلی تاثیرگذاره. اگ نظر استاد راهنما عوض بشه داستانهایی که توی خود گروه و اساتید گروه هست توی نتیجه تاثیرگذاره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۱۵۰
۲۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ق.ظ)M.R.Y نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. معمولاً اگه اساتید یه دانشگاه به شما نمره ای بدن که تو اون دانشگاه قبول میشید، با شما تماس میگیرن و میپرسن برای اینکه اینجا قبول بشید موافق هستید یا قصد دارید انتخابهای بعدی رو برید!

این زنگ زدنا اطمینانیه؟

حقیقتش اینه که استاد ممکنه به کسی زنگ بزنه و نظرش عوض بشه و به یکی دیگه زنگ بزنه (اتفاقی که در مورد دانشگاه فردوسی افتاد). اگر زنگ زدن یعنی نمره بالایی گرفتین اما نمره ی استاد راهنما تو نتیجه نهایی خیلی تاثیرگذاره. اگ نظر استاد راهنما عوض بشه داستانهایی که توی خود گروه و اساتید گروه هست توی نتیجه تاثیرگذاره.

به من هم از فرودسی مشهد و هم از یک دانشگاه دیگه که فعلا اسمشو نمیارم زنگ زدن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۶۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close