زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات و کلید ازاد ای ایتی ۵سال اخیر؟

ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط sa.ghasemi.)
از دوستان عزیز وگلم میخام سوالات و کلید ۵ سال اخیر ازاد فناوری اطلاعات رو سراغ داره معرفی کنه .پاسخ نامه ه ارو کلا ندارم ولی سوالات ۹۰ ۸۹ ۹۳ رو دارم .کتاب ها هم تا سال ۸۹ هستش هیچ کتاب جامعی هم نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ
آره, منم برا کنکور کامپیوتر لازم دارم.
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: سوالات و کلید ازاد ای ایتی ۵سال اخیر؟
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  آره, منم برا کنکور کامپیوتر لازم دارم.
واسه کنکور کامپیوتر کتاب جامع هست واسه انتشاارت ساد اینترنتی میتونی خرید کنین
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  آره, منم برا کنکور کامپیوتر لازم دارم.
واسه کنکور کامپیوتر کتاب جامع هست واسه انتشاارت ساد اینترنتی میتونی خرید کنین

سوالات کدوم سال هستش، شما خودتون دیدین؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
من اینترنتو زیرو رو کردم یعنی چی سوالات ازاد ارشد ای تی سال ۹۱ و ۹۲ و اصلا نیست چرا اخه ؟۹۴
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من اینترنتو زیرو رو کردم یعنی چی سوالات ازاد ارشد ای تی سال ۹۱ و ۹۲ و اصلا نیست چرا اخه ؟۹۴

سوالاتش رو من دارم ولی کلید سوالات رو ندارم
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ
خواهرم چرا استرس به خودت وارد می کنی آخه، به والله کنکور آزاد کشکه، رفیقای من سرجمع بیست تا سوال درست زدن الان ترم دو تجارت الکترونیکن واحد تهران مرکز، دروس ساده رو بزن بقیش رو هم سعی کن منفی نزنی، زبان سعی کن بزنی چون کسی نمیزنمه، مطمئنم که تهران میاری

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  خواهرم چرا استرس به خودت وارد می کنی آخه، به والله کنکور آزاد کشکه، رفیقای من سرجمع بیست تا سوال درست زدن الان ترم دو تجارت الکترونیکن واحد تهران مرکز، دروس ساده رو بزن بقیش رو هم سعی کن منفی نزنی، زبان سعی کن بزنی چون کسی نمیزنمه، مطمئنم که تهران میاری

ممنونم دوسته عزیز من سال گذشته رتبه ام ۸۰۰ ای تی بود امسالم به امید خدا یه چیزایی خوندم .ممنونم از لطفتون .من تهران علوم تحقیقات میخام برام دعا کنین
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  خواهرم چرا استرس به خودت وارد می کنی آخه، به والله کنکور آزاد کشکه، رفیقای من سرجمع بیست تا سوال درست زدن الان ترم دو تجارت الکترونیکن واحد تهران مرکز، دروس ساده رو بزن بقیش رو هم سعی کن منفی نزنی، زبان سعی کن بزنی چون کسی نمیزنمه، مطمئنم که تهران میاری

ممنونم دوسته عزیز من سال گذشته رتبه ام ۸۰۰ ای تی بود امسالم به امید خدا یه چیزایی خوندم .ممنونم از لطفتون .من تهران علوم تحقیقات میخام برام دعا کنین
چیزی نیست، فقط سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید چون از منفی زدنتون جلوگیری میکنه، دروس ساده رو حتما بزنید بقیه رو هم اگر مطمئن بودید بزنید،یه صندلی علوم تحقیقات مال شماست من مطمئنم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  خواهرم چرا استرس به خودت وارد می کنی آخه، به والله کنکور آزاد کشکه، رفیقای من سرجمع بیست تا سوال درست زدن الان ترم دو تجارت الکترونیکن واحد تهران مرکز، دروس ساده رو بزن بقیش رو هم سعی کن منفی نزنی، زبان سعی کن بزنی چون کسی نمیزنمه، مطمئنم که تهران میاری

چیزی نیست، فقط سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید چون از منفی زدنتون جلوگیری میکنه، دروس ساده رو حتما بزنید بقیه رو هم اگر مطمئن بودید بزنید،یه صندلی علوم تحقیقات مال شماست من مطمئنم

بازم ممنون Heart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۴۲ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۳۲ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  مصاحبه با رتبه ایتی sali_h ۲ ۳,۴۲۵ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamad0057
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۲۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  درخواست کلید نهایی ارشد ۹۶ (مهندسی کامپیوتر و IT) K2A1395 ۰ ۱,۸۲۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: K2A1395
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۲۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  ارشد ایتی شهید بهشتی ۹۵ IPv6 ۲ ۲,۴۰۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کلید نهایی ارشد ۹۶ کجاست ؟ matinpf ۲ ۲,۴۹۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close