زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر زمان برگزاری ازمون

ارسال: #۳۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
تغییر زمان برگزاری ازمون
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  خب بالاخره کار یه سره شد نمیدونم الا من باید خوشحال باشم یا ناراحت؟!
از طرفی وقتم واقعا بیشتر شده از طرفی کنکور یا دو تا ترمم با ۳۰ و خرده ای واحد تداخل دارم و نگران معدل و نمرات د انشگاهمم

۱۶ اردیبهشت تعطیل رسمی عید مبعث هست
فکر کنم سنجش یادش رفته تقویمش رو نگاه کنه

مشکلی برای مبعث و تعطیلی رسمی نیست.من کنکور کارشناسیم هم روز مبعث بود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط saharitst.)
RE: تغییر زمان برگزاری ازمون
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  تا قبل ار آخر تابستان دو تا مقاله ISI بدیم بعد بشینیم بخونیم برای ارشد.

((:

مقاله ISI? واقعا برای کارشناسی تو این فازها هستی...خخخخ

تنها مشکلش برای من ترم اخر بودن و درگیر پروژه بودنه..از این نظر بد شد

(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  گند زد به برنامه ی سربازی و امریه و دس خوندنه ما با این کارشون، فقط به نفعه اونایی شد که سال آخر دانشگاه هستن!!!

به نفع اونها هم نشد چون ترم اخر معمولا در گیر پروژه و تحقیقن
۰
۱
ارسال: #۳۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  آره داداش. فقط کجاش خخخخ داره؟

[تصویر:  375592_1824923.jpg]
۰
۱
ارسال: #۳۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ
Smile تغییر زمان برگزاری ازمون
برای منم خیلی خوب شد ..
چون که می خواستم ترم بعد رو که ترم آخره مرخصی بگیرم و بهمن دوباره برم شیراز (حداقل از گرمای شیراز در امونم Big Grin)
درعوض ترم بعد دانشگام تموم میشه و بعدش با خیال راحت میچسبم به درس ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۱ ق.ظ
تغییر زمان برگزاری ازمون
چه سرنوشتی...
باز هم تعیین سرنوشتم تو ۱۷ اردیبهشت...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ
تغییر زمان برگزاری ازمون
خوب حالا بیاین دست به دست هم بدیم به مهر و یک برنامه ریزی جدید واسه کنکور انجام بدیمHuh
البته با توجه به اینکه سال اولی هست که این اتفاق میفته فک کنم ما میشیم درس عبرت واسه بعدی هاBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  مقاله ISI? واقعا برای کارشناسی تو این فازها هستی...خخخخ

آره داداش. فقط کجاش خخخخ داره؟
برام جالب بود...معمولا تو مقطع لیسانس اصلا تو فاز اینجور چیزها نیستن شما اولین نفری هستی که میبینم میخوای مقاله ISI بدی و هیچ چیزش خنده دار نبود بعدش هم من دخترم...داداش نیستم Smile
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  مقاله ISI? واقعا برای کارشناسی تو این فازها هستی...خخخخ

برام جالب بود...معمولا تو مقطع لیسانس اصلا تو فاز اینجور چیزها نیستن شما اولین نفری هستی که میبینم میخوای مقاله ISI بدی و هیچ چیزش خنده دار نبود بعدش هم من دخترم...داداش نیستم Smile

طرف ارشدش نمی تونه مقاله بده شما می خوای بدی ؟؟؟ زبانت در حد المپیک هست یا نه ؟؟
۲
۲
ارسال: #۳۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  تا قبل ار آخر تابستان دو تا مقاله ISI بدیم بعد بشینیم بخونیم برای ارشد.

((:

برگرفته از داستان های تخیلی Big GrinBig Grin
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , mhr.ash
ارسال: #۴۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط vahid_sh@hotmail.com.)
سلام
دوستان انگار تکلیفمون روشن شد حالا از این به بعد سر چی بحث کنیم؟
یه مدت خوب سرگرمی داشتیما
حیف شد
بیاید یه بحث جدید راه بندازیم یکم به سازمان سنجش گیر بدیم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  

طرف ارشدش نمی تونه مقاله بده شما می خوای بدی ؟؟؟ زبانت در حد المپیک هست یا نه ؟؟

باید حالت خوب باشه بقیه اش حله!!!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال: #۴۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سلام دوستان من تازه امروز استارت کارشناسی ارشدو زدم و دارم راجع بش سرچ میکنم من میخام فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات شرکت کنم آزمونش همیشه بهمن ماه برگزار میشده.حالا اینی ک میگین افتاده اردیبهشت شامل حال منم میشه یا نه جون عزیزتون یکی جوابه منو بده متشکرم قبلا از شما
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ)۰۱۰۱مریم نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه امروز استارت کارشناسی ارشدو زدم و دارم راجع بش سرچ میکنم من میخام فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات شرکت کنم آزمونش همیشه بهمن ماه برگزار میشده.حالا اینی ک میگین افتاده اردیبهشت شامل حال منم میشه یا نه جون عزیزتون یکی جوابه منو بده متشکرم قبلا از شما
عزیزم گویا شما درست تاپیک رو نخوندین یا بهتر بگم کلا متوجه نشدید Exclamation
آزمون ارشد وقتی تاریخش تغییر کنه یعنی ارشد همه ی رشته ها تغییر کرده آخه کجا دیدید برای هر رشته یه روزی آزمون ارشد بگیرنSmile
۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Aree نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ)۰۱۰۱مریم نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه امروز استارت کارشناسی ارشدو زدم و دارم راجع بش سرچ میکنم من میخام فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات شرکت کنم آزمونش همیشه بهمن ماه برگزار میشده.حالا اینی ک میگین افتاده اردیبهشت شامل حال منم میشه یا نه جون عزیزتون یکی جوابه منو بده متشکرم قبلا از شما
عزیزم گویا شما درست تاپیک رو نخوندین یا بهتر بگم کلا متوجه نشدید Exclamation
آزمون ارشد وقتی تاریخش تغییر کنه یعنی ارشد همه ی رشته ها تغییر کرده آخه کجا دیدید برای هر رشته یه روزی آزمون ارشد بگیرنSmile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط m_mohammadii.)
سلام دوستان تاریخ کنکور ارشد نرم افزار کیه؟ مال امسال

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ق.ظ)kader نوشته شده توسط:  چه سرنوشتی...
باز هم تعیین سرنوشتم تو ۱۷ اردیبهشت...

------------------------------------------------

آزمونش ۱۷ اردیبهشته؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close