زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد دانشگاه شاهد ۹۴(لطفا همه جواب بدید)

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
سلام دوستان لطفن اونایی که امروز واسه مصاحبه دانشگاه شاهد رفتن تو اینجا بگن که چه سوالایی ازشون پرسیدن
دو تا سوال هم دارم:
۱:از کجا باید بفهمیم واسه شبانه دعوت به مصاحبه شدیم یا روزانه؟
۲:کسی راجع به این اطلاعیه سازمان سنجش چیزی میدونه ( " ۲-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند." )
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ
سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۴
ینی هلاک پاسخ های دوستان شدم Smile
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
سلام
ج۱:از کدی که تو پیج قبولیت برای مصاحبه تو سایت سازمان سنجش میزنه مثلا ۲۱۲۵۳ ینی شبانه امنیت مالک.
ج۲:فک کنم منظورش کسایی هس که برای مصاحبه دانشگاه های خاص مثل مالک دعوت شدن ولی انتخاب های قبل این دانشگاهم قبول میشدن.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۴
سلام خب واسه من نوشته ۱۲۷۷ کد رشته کامپیوتره اصن شبانه روزانه اش معلوم نیست!
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط sara golabetun.)
RE: سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد ۹۴
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)media_68 نوشته شده توسط:  سلام خب واسه من نوشته ۱۲۷۷ کد رشته کامپیوتره اصن شبانه روزانه اش معلوم نیست!

باید ببینی کد رشته محل کارنامه ات تو دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای کدوم کد محل تحصیله؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ
اوک مرسی به هر حال
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
سوالات مصاحبه ارشد دانشگاه شاهد ۹۴(لدفن همه جواب بدید)
دوستان واسم جالبه که چرا کسی جواب نمیده که دانشگاه شاهد چ سوالایی ازتون پرسیدن !!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد دانشگاه شاهد ۹۴(لدفن همه جواب بدید)
من واسه مصاحبه شاهد دعوت شدم و رد شدم. اول ی فرم بهتون میدن ک پر کنید بعد ی پرسشنامه بهتون میدن.واقعا سوالاش عجیب غریب بود . ی تعدادیش مربوط ب احکام روزه ی مسافر بود و تراشیدن صورت با تیغ!!
در واقع سوال نبود. جمله هایی بود که باید نظرتون رو با موافقم یا مخالفم اعلام میکردین.
قسمتی از سوالا مربوط ب رفتار اجتماعی فرد بود. یاد خدا. نوع پوشش. گاهی ی مفهوم با جمله بندی متفاوت تو جاهای مختلف پرسشنامه اومده بود و نظر شما رو میخواست.سوال آخر پرسشنامه ک انگار خیلی هم مهمه میپرسه نوع پوشش شما:
همیشه چادر
گاهی چادر گاهی مانتو
فقط مانتو
بعد ی نفر تند تند این پرسشنامه هارو ارزیابی میکرد. اسم بعضیارو خوندن گفتن برین.(ب منم گفتن برو) اونا ک مونده بودن رفتن واسه مصاحبه شفاهی.ک سوالای خاصی هم ازشون نپرسیده بودن فکر کنم میخواستن وضعیت ظاهریشونو چک کنن
در کل ب نظرم گیج کننده بود. با خودتون چادر ببرید. محلشم پرت و ترسناکه.دور و برش همش بیابونه.
۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)فرنازی نوشته شده توسط:  من واسه مصاحبه شاهد دعوت شدم و رد شدم. اول ی فرم بهتون میدن ک پر کنید بعد ی پرسشنامه بهتون میدن.واقعا سوالاش عجیب غریب بود . ی تعدادیش مربوط ب احکام روزه ی مسافر بود و تراشیدن صورت با تیغ!!
در واقع سوال نبود. جمله هایی بود که باید نظرتون رو با موافقم یا مخالفم اعلام میکردین.
قسمتی از سوالا مربوط ب رفتار اجتماعی فرد بود. یاد خدا. نوع پوشش. گاهی ی مفهوم با جمله بندی متفاوت تو جاهای مختلف پرسشنامه اومده بود و نظر شما رو میخواست.سوال آخر پرسشنامه ک انگار خیلی هم مهمه میپرسه نوع پوشش شما:
همیشه چادر
گاهی چادر گاهی مانتو
فقط مانتو
بعد ی نفر تند تند این پرسشنامه هارو ارزیابی میکرد. اسم بعضیارو خوندن گفتن برین.(ب منم گفتن برو) اونا ک مونده بودن رفتن واسه مصاحبه شفاهی.ک سوالای خاصی هم ازشون نپرسیده بودن فکر کنم میخواستن وضعیت ظاهریشونو چک کنن
در کل ب نظرم گیج کننده بود. با خودتون چادر ببرید. محلشم پرت و ترسناکه.دور و برش همش بیابونه.
سیاسی نپرسیدن؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۹۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۴۲۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close