زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۴۶۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  چرا اردیبهشت نمیشه ...

الان انقد انتظار اردیبهشتو میکشم ولی بنظرم یه هفته مونده به اعلام نتایج دلم میخواد دیر تر اونروز برسه !!Confused

ایشالا Smile توکل به خدا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۶۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  چرا اردیبهشت نمیشه ...

به عید و سوالایی که ازت میشه فک کن خود به خود باعث میشه به کنکور فک نکنی خدایش سوالای که عید داخل جمع از ادم پرسیده میشه از سوالای کنکور بدتر حالا اگه کتبی بود بهتر بود باید شفاهی جواب دادSmileSmile

دوست من این چه حرفیه من درکت میکنم منم شرایطم مثله شماست منم ۷-۸ ماه هیچ جا نرفتم به همه هم گفتم هدفم تهرانه و این حرفا ولی الان مطمعنم روزانه و شبانه قبول نمیشم و مطمعنا سال بعد پشت کنکورم منم به این فکر میکردم که بقیه قراره چی بگن ولی من و ما و بقیه کار بدی نکردیم درس خوندیم من خودم اشتباهایی داشتم که بهش پی بردم مهم اینه و سال دیگه قراره اینارو تکرار نکردم
اتفاقا چند روز پیش یه جمعی بود همه هم ازم پرسیدن با کمال ارامش گفتم امسال دانشگاه مورد علاقه ام نباشه سال دیگه میخونم زندگی شخصی ما به کسی مربوط نیست و مایع افتخاره که ادم یک سال از زندگی شو صرف درس کنه با این حرفا ذهنتو درگیر نباش و از عید ت لذت ببر Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S , elhamgh , khordad.girl
ارسال: #۴۶۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
پاسخ : اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
اینو نگفتی ک باید جواب یکی یکی رو بدی ک کنکور چیکا کردی؟خوب دادی؟قبول میشی؟!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۴۶۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
با این درصدای بد روزنه ی امیدی هست ؟ یا برم غازمو بچرونم ؟
زبان ۱۰-۲۰
مشترک ۲۷
مدیریت ۰ Big Grin
تخصصی ۶۶
معماری ۳۰-۴۰

Security World I Coming 4 U Cool
ارسال: #۴۷۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  با این درصدای بد روزنه ی امیدی هست ؟ یا برم غازمو بچرونم ؟
زبان ۱۰-۲۰
مشترک ۲۷
مدیریت ۰ Big Grin
تخصصی ۶۶
معماری ۳۰-۴۰

تهران بعیده.البته به معدل شما هم بستگی داره.باتوجه به اینکه احتمالا میانگین مشترک کمی بالاتره نسبت به پارسال قبول شدن شمادر روزانه تهران بعیدبه نظرمی رسه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۴۷۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ
دوستان من یه سوال داشتم این تخمین رتبه ماهان سال های قبل هم وجود داشته یا فقط امسال ؟
ارسال: #۴۷۲
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  با این درصدای بد روزنه ی امیدی هست ؟ یا برم غازمو بچرونم ؟
زبان ۱۰-۲۰
مشترک ۲۷
مدیریت ۰ Big Grin
تخصصی ۶۶
معماری ۳۰-۴۰

تهران بعیده.البته به معدل شما هم بستگی داره.باتوجه به اینکه احتمالا میانگین مشترک کمی بالاتره نسبت به پارسال قبول شدن شمادر روزانه تهران بعیدبه نظرمی رسه.

شبانه یا دانشگاه اصفهان چطور ؟Huh

Security World I Coming 4 U Cool
ارسال: #۴۷۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  با این درصدای بد روزنه ی امیدی هست ؟ یا برم غازمو بچرونم ؟
زبان ۱۰-۲۰
مشترک ۲۷
مدیریت ۰ Big Grin
تخصصی ۶۶
معماری ۳۰-۴۰

شبانه یا دانشگاه اصفهان چطور ؟Huh

دوست عزیزمنظورم ازبعیداین بودکه احتمالش کمه نه اینکه غیرممکنه.اونم به این دلیل که به نظرمی رسه بچه ها امسال مشترک روخوب زده باشند.مثلا پارسال دانشگاه علم وصنعت روزانه شبکه ها قبول شد بامیانگین ۳۵/۵۳ . میانگین شما بادرنظرگرفتن ماکزیمم درصدهاتون ۳۷/۵ است که بسیاربه میانگینی که گفتم نزدیکه.به نظرم روزانه وشبانه شهرستانها رو با احتمال بالایی میارید ولی احتمال روزانه وهمین طور شبانه تهران کمتر است(البته دانشگاههای معمولی نه دانشگاههای باشرایط خاص تهران).

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar200
ارسال: #۴۷۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ)solmaz_69 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  چرا اردیبهشت نمیشه ...

به عید و سوالایی که ازت میشه فک کن خود به خود باعث میشه به کنکور فک نکنی خدایش سوالای که عید داخل جمع از ادم پرسیده میشه از سوالای کنکور بدتر حالا اگه کتبی بود بهتر بود باید شفاهی جواب دادSmileSmile

دوست من این چه حرفیه من درکت میکنم منم شرایطم مثله شماست منم ۷-۸ ماه هیچ جا نرفتم به همه هم گفتم هدفم تهرانه و این حرفا ولی الان مطمعنم روزانه و شبانه قبول نمیشم و مطمعنا سال بعد پشت کنکورم منم به این فکر میکردم که بقیه قراره چی بگن ولی من و ما و بقیه کار بدی نکردیم درس خوندیم من خودم اشتباهایی داشتم که بهش پی بردم مهم اینه و سال دیگه قراره اینارو تکرار نکردم
اتفاقا چند روز پیش یه جمعی بود همه هم ازم پرسیدن با کمال ارامش گفتم امسال دانشگاه مورد علاقه ام نباشه سال دیگه میخونم زندگی شخصی ما به کسی مربوط نیست و مایع افتخاره که ادم یک سال از زندگی شو صرف درس کنه با این حرفا ذهنتو درگیر نباش و از عید ت لذت ببر Heart
دوستم منظور منو نگرفتی ها سوالای عید یه چیز دیگه است :مثلا
شروع احوالپرسی های عید :
ترم چندی؟
معدلت چنده؟
زن نمی گیری؟
... سربازی نرفتی؟
نمیخواین یه بچه بیارین؟
ناقلا همش سرت تو گوشیه ها... خبریه؟
تو این کامپیوترت چیا داری؟ ( یهو مث اسب میره تو همه درایوا : | )
خانوم خانوما چه بزرگ شدی. دیگه باید به فکر شوهر خوب براش باشیم. مگه نه مامانش؟ (همراه با چشمک به مامان دختر)

با حضور عمه،عمو،دایی،خاله،دختر عمو،زن دایی، شوهر عمه، پسر خاله و ..........

من منظورم این بود هاBig GrinBig GrinCool وگرنه من که خودم با افتخار یه سال خوندم روزانه شهرستان هم قبول میشم ولی بازم میخام برای آخرین بار تلاش کنم حرف مردم که مهم نیست Big GrinBig GrinTongue وگرنه کاریه که شده دیگه برای چی باید بهش فکر کرد Smile

واسه همه این سوالات هست ولی بیخیاللللللللللللللل Big Grin
ارسال: #۴۷۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)shahryar200 نوشته شده توسط:  با این درصدای بد روزنه ی امیدی هست ؟ یا برم غازمو بچرونم ؟
زبان ۱۰-۲۰
مشترک ۲۷
مدیریت ۰ Big Grin
تخصصی ۶۶
معماری ۳۰-۴۰

اگه مالک اشتر یا امام حسین دوست داشته باشید احتمالش خیلی بالاس قبول شدنتون واسه این دانشگاه ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar200
ارسال: #۴۷۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
زبان:۲۰ تا ۳۰
مشترک :۴۰
مدیریت:۸۰
تخصصی:۳۵
تهران امیدی هست؟؟؟؟ help plz

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
ارسال: #۴۷۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  زبان:۲۰ تا ۳۰

با احتمال خیلی بالا بله ایشالا تهران خواجه نصیر و علم و صنعت میارید
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid68888
ارسال: #۴۷۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  زبان:۲۰ تا ۳۰

با احتمال خیلی بالا بله ایشالا تهران خواجه نصیر و علم و صنعت میارید

خدا از دهنت بشنوهههههه .....مرسی

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
ارسال: #۴۷۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  زبان:۲۰ تا ۳۰

پارسال نفر۲۵ میانگینش ۴۳/۶۷ بود وامیرکبیر روزانه تجارت الکترونیکی قبول شد.میانگین شما ۴۲/۵ است ومیشه گفت حتما روزانه تهران رو میارید.موفق باشیدSmile

Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid68888
ارسال: #۴۸۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اینو نگفتی ک باید جواب یکی یکی رو بدی ک کنکور چیکا کردی؟خوب دادی؟قبول میشی؟!!

بگو توکل به خدا ایشالا ! به همین کفایت کن!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۶۶ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۳۱۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۱۰۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۵۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۴۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close