زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۲۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
اقا من فکر کنم منظوز از موعد مقرر همان ۱۵ شهریور هست که گفتن تا اون موقع اعلام میکنیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour , ahmad654321
ارسال: #۱۲۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
ولی من میگم هفته آینده چهارشنبه میاد ! دیگه مطمئنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال: #۱۲۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ولی من میگم هفته آینده چهارشنبه میاد ! دیگه مطمئنم

چهارشنبه خیلی دیره .... حالا از کجا مطمئنین؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ahmad654321
ارسال: #۱۲۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
فقط یه سوال، شما فکر میکنین این تاخیر عادیه واقعا؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , neda_Network , ahmad654321
ارسال: #۱۲۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فقط یه سوال، شما فکر میکنین این تاخیر عادیه واقعا؟

یا غیر عادیه یا ما خیلی حساس شدیم

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour , ahmad654321
ارسال: #۱۲۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
خب این همه زمان مشخص کردن یه برآورد که بکنی می بینی نزدیکترین زمان با توجه به گفته هاشون همون سه شنبه چهارشنبه میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , neda_Network , npour
ارسال: #۱۲۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ
سلام
من خودم ۵ سال دانشگاه ازادی بودم.میگم که ایناها خودشون نمیدونن چند چندن.همین باعث میشه ملت و علاف کنن.
مثلا یک بخشنامه میومد.نصف کارمنداشون که مطلع نبودن.اون نصف دیگه که مطلع بودن نصفشون خودشونو میزدن به ندونستن.۵ سااااااااال عذاب.

وضعیت تاپیک های مطالعه گروهی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad_OM , neda_Network , npour , ahmad654321 , Pegasus
ارسال: #۱۲۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط Mohammad_OM.)
با این وضعیت اگه من قبول نشم سکته می کنم ... Big Grin

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  سلام
من خودم ۵ سال دانشگاه ازادی بودم.میگم که ایناها خودشون نمیدونن چند چندن.همین باعث میشه ملت و علاف کنن.
مثلا یک بخشنامه میومد.نصف کارمنداشون که مطلع نبودن.اون نصف دیگه که مطلع بودن نصفشون خودشونو میزدن به ندونستن.۵ سااااااااال عذاب.

من سراسری بودم، اونجا هم خیلی فرق نمی کرد . . .

دانشگاه های تهران اصفهان چند شهر دیگه خوبن و الا بقیه شهرها ازاد و سراسریشون فرقی ندارن . . .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi200hell , pouran , neda_Network , npour , ahmad654321 , Pegasus
ارسال: #۱۲۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط mahdi200hell.)
به این لینک سر بزنید نوشته که داوطلبان صبور باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وقتی فکر میکنی میبینی توی این مملکت فقط باید جهان سومی بود Big Grin تا جواب گرفت.
با لگد بری توی اتاق دکتر علوی فاضل که به صبر دعوت کرده بعدش بیاریش بیرون روی اسفالت بکشیش اخرشم با کمربند بزنیش (اوففففففف خسته شدم ).SmileSmileBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin تا بفهمه صبر چیه. (دوستان اگه دیدین از من خبری نیست منو بردن حمد و قل هو الله مو درست کننBig GrinBig Grin)

وضعیت تاپیک های مطالعه گروهی

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim** , neda_Network , مهرانگیز , npour , ahmad654321 , sand , mahooor , HamedNet
ارسال: #۱۳۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط neda_Network.)
من احتمال زیاد برم مشهد قید آزاد را زدم همینا میخواستن همین فردا نتایجا میزنن خیالتون تختDodgy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ahmad654321 , Pegasus
ارسال: #۱۳۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  من احتمال زیاد برم مشهد قید آزاد را زدم همینا میخواستن همین فردا نتایجا میزنن خیالتون تختDodgy
از کجا مطمئنی فردا میزنن؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ahmad654321
ارسال: #۱۳۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
دوستان من که گفتم شما یه نگاه به اخبار این چند روز بندازین میبینید تاریخی جز ۳ یا ۴ شنبه هفته آینده نزدیکتر نیست!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۳۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
ببینم اون خبره بود که گفته بود ۱۴ ام میاد نتایج از طرف کی بود؟ خب دانشگاه آزاد برخی مواقع پیشواز نمیره و یهو نتایج رو میزنه. شاید زدند فردا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ahmad654321 , Pegasus , neda_Network
ارسال: #۱۳۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ببینم اون خبره بود که گفته بود ۱۴ ام میاد نتایج از طرف کی بود؟ خب دانشگاه آزاد برخی مواقع پیشواز نمیره و یهو نتایج رو میزنه. شاید زدند فردا
معلوم نیست.گفته زمان مقرر! شاید منظورش همان قبل از ۱۵ هست
اما از طرفی دانشگاه ازاد عادت داره قبلش اعلام میکنه مخصوصا الان که تاخیر داشته حتما می اومد میگفت فلان روز نتیجه رو میدیم و خودشون راحت میکردند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ahmad654321 , Pegasus , neda_Network
ارسال: #۱۳۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
هیچ کجا نگفتن ۱۴ میاد ، خبری که همه جا گفته بودن بعد از ۱۳ و هفته سوم شهریور.بود هیچ جا حرفی از ۱۴ یا ۱۵ نبوده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۲۸۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۵۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۴۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۹۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۵۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۴۱ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close