زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه کراس؟؟؟

ارسال:

mcse2010 پرسیده:

شبکه کراس؟؟؟

همه میگن کتاب دکتر حقیقت لایه های بالا را خوب توضیح نداده یا بهتر بگم اصلا نگفته.
من کتاب کراس را دارم و میخواستم بدونم ایا فقط باید فصل ۲ لایه کابرد و فصل۳ لایه انتقال و فصل ۴ لایه شبکه را خوند؟
لایه شبکه و انتقال را حقیقت گفته!!!
کدوم فصل کراس را باید خوند؟Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

explorer پاسخ داده:

Re: RE: شبکه کراس؟؟؟

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  مگه میشه؟؟۵۰۰صفحه هست تازه۵۰۰ صفحه کتاب دکتر حقیقت!!!
این ارشد هم داستانیه برای خودشAngry

آره سخت نیست. راحت جلو میره.حقیقت هم که درس نامش زیاد نی تست زیاد داره اونم انچنان سخت نیس.درضمن به نظر بخش لایه فیزیکی هم لازم نیست.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

حسه کراس خوندن رو نداری جزوه دکتر صبایی رو بخون ولی اونم۳۰۰ صفحه س.حسه اونم نداری یکی از بچه های مانشت جزوه خودشو که واسه دانشگاه تهرانه گذاشته اونم از کراس فک کنم اونو بخون.فقط بخون Big Grin

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

۰
ارسال:

explorer پاسخ داده:

RE: شبکه کراس؟؟؟

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  همه میگن کتاب دکتر حقیقت لایه های بالا را خوب توضیح نداده یا بهتر بگم اصلا نگفته.
من کتاب کراس را دارم و میخواستم بدونم ایا فقط باید فصل ۲ لایه کابرد و فصل۳ لایه انتقال و فصل ۴ لایه شبکه را خوند؟
لایه شبکه و انتقال را حقیقت گفته!!!
کدوم فصل کراس را باید خوند؟Huh

۵فصل اول کراس رو باید خوند

۰
ارسال:

happy07 پاسخ داده:

الان من آخرش نفهمیدم "گارسیا" بخونیم یا "کراس" ؟؟ دوستان می‌شه راهنمایی کنید از هر کدوم کجاش رو بخونیم؟؟ ممنون Smile

۰
ارسال:

K@online پاسخ داده:

من تعریف کتاب کراس دوستانی که شبکه خونده بودن شنیدم شبکه رو بصورت بسیار. مفهومی شرح داده . حتا بهتر از حقیقت . فقط یک عزم راسخ می خواد کتابش تمام کنی سخته اما شدنی ،_

ارسال:

mcse2010 پاسخ داده:

مگه میشه؟؟۵۰۰صفحه هست تازه۵۰۰ صفحه کتاب دکتر حقیقت!!!
این ارشد هم داستانیه برای خودشAngry

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۳۰۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۱۱۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  درخواست لینک حل تمرینات شبکه کراس به زبان فارسی abji22 ۲ ۴,۳۳۸ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه عباسیان
  خرید کتاب شبکه کراس ترجمه ملکیان نارینا ۰ ۲,۰۵۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
Star فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر با قیمت مناسب(شبکه کراس،معماری مدرسان..) ts_mousavi ۲ ۲,۸۲۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ts_mousavi
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۴۴۳ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  آیا لازم به خوندن لایه پیوند داده و مک از روی کتاب کراس است؟ Rehe1994 ۱ ۲,۲۸۸ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  دانلود حل المسایل ویرایش های چهارم و پنجم شبکه کراس و راس javad94 ۱۲ ۱۹,۹۲۴ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: masada1909
  کدهای الگوریتم سولین,کراسکال,پریم mohammad.chavoshipor ۲ ۲,۹۸۹ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sam7ariya
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۵۰۳ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close