زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۱۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
من که با اینکه ۵ ماه زحمت کشیدم کاملا بیخیال دولتی شدم و میخام ازاد یه جای نزدیک برم.اصلا استرسش رو هم ندارم.یعنی کاملا پشیمونم از وقتی که واسه درس خوندن گذاشتم.باید همون سال قبل راحت میرفتم ازاد الانم ۲ ترمش رو گذرونده بودم.به نظر من فرق بین ازاد و دولتی ارزش این همه زحمت و این همه استرس رو نداره

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۹
۹
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حالا مگه ۲۲ اردیبشت میشه.؟؟؟...جونمون به لب میرسه تا روزا بگذرن و برسیم به ۲۲ اردیبهشت..!!!
حالا رسیدنش همانا...بی خوابی شب ۲۲ هم همانا...!!!..آدم انواع و اقسام فکر و خیالی که به عقل جن هم نمیرسه رو تو ذهنش میبینه!!!
مگه بی خوابی داره؟ واسه ما ساعت ۸ شب اومد. اگه واسه شما هم همون موقع ها بیاد شبش با خیال راحت میتونید بخوابید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۱۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
بچه دانشگاه کاشان می دونید تا چه رتبه ایی می گیره؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بجه های که دانشگاه ازاد امتحان دارید خودتون در بدترین شرابط قکر کنید که ارشد سراسری فبول نشدیده اید جون اگه در فکری صبول باشیذ و موقعه جواب زحمت یریاد رفته رو ببنید ادم تا ۱۰روز هنگ میکنه دبگه حوصله هیجی .هیج کس رو ندار ه ومیگه من کی فبو ل میشم پص خودتون رو واسه ۱۰ خرداد اماده کنید
با ارزوی موفقیت برای انسان های زحمت کش
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , kimidoonekekie
ارسال: #۲۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ
به نظر شما استدلالم درسته؟
من با خودم فکر کردم که اگه سراسری روزانه یا شبانه قبول نشدم به جای آزاد برم سراسری مجازی استدلالم هم اینه که اگه شهریش گرونه ولی کلاس شرکت نمی کنم و می تونم تمام وقت کار کنم و شهریه اش رو دربیارم اگر یه روزی هم خواستم از ایران برم دانشگاه های خارجی قبولش دارن چون چند نفر رو می شناسم که واسه دکترا رفتن البته آزاد رو هم قبول دارن.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  به نظر شما استدلالم درسته؟
من با خودم فکر کردم که اگه سراسری روزانه یا شبانه قبول نشدم به جای آزاد برم سراسری مجازی استدلالم هم اینه که اگه شهریش گرونه ولی کلاس شرکت نمی کنم و می تونم تمام وقت کار کنم و شهریه اش رو دربیارم اگر یه روزی هم خواستم از ایران برم دانشگاه های خارجی قبولش دارن چون چند نفر رو می شناسم که واسه دکترا رفتن البته آزاد رو هم قبول دارن.

به نظر من استدلالتون درسته، خصوصا اگه کدرشته انتخابی آزادتون شهری غیر از استان خودتون باشه، چون اونجوری انرژی که برای رفت و آمد هم تلف میشه هم زیاده که میشه همون انرژی رو با رفتن به سراسری مجازی رو درس خوندن بیشتر و کار کردن گذاشت
حالا باز هر کی با توجه به شرایط و علاقش ممکنه نظرش متفاوت باشه
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  من که با اینکه ۵ ماه زحمت کشیدم کاملا بیخیال دولتی شدم و میخام ازاد یه جای نزدیک برم.اصلا استرسش رو هم ندارم.یعنی کاملا پشیمونم از وقتی که واسه درس خوندن گذاشتم.باید همون سال قبل راحت میرفتم ازاد الانم ۲ ترمش رو گذرونده بودم.به نظر من فرق بین ازاد و دولتی ارزش این همه زحمت و این همه استرس رو نداره

منم پارسال آزاد قبول شدم ولی هنوزم دلم با دولتیه با اینکه خانوادمم اصرار داشتن برن ازتد ولی هنوزم میگم دولتی یه چیزه دیگه حتی شبانش
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nader618
ارسال: #۲۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
من برای اولین بار کنکور دادم امیدوارم همگیمون قبول شیم و به سال تعد نکشه
آمین

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۴
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
حالا کی گفته ۲۲ اردیبهشت جواب میاد؟
سنجش که خبری نبود
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  حالا کی گفته ۲۲ اردیبهشت جواب میاد؟

این لینک خبر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
تایپیک رو بالا می اورم دوستان
۲
۱
ارسال: #۲۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ
دوستان جند تا از کارنامه هی پارسال خودم و دوستان رو گداشتتم

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , neda_Network , lotus , pershang , Mänu
ارسال: #۲۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  من که با اینکه ۵ ماه زحمت کشیدم کاملا بیخیال دولتی شدم و میخام ازاد یه جای نزدیک برم.اصلا استرسش رو هم ندارم.یعنی کاملا پشیمونم از وقتی که واسه درس خوندن گذاشتم.باید همون سال قبل راحت میرفتم ازاد الانم ۲ ترمش رو گذرونده بودم.به نظر من فرق بین ازاد و دولتی ارزش این همه زحمت و این همه استرس رو نداره
فارق از اینکه کدومیک چه کیفیتی داره و جای کنکاش داره این نظر شما
اقا حرفی نیست شما شهریه ازاد رو بدید بنده خودم میرم ازاد...
۰
۱
ارسال: #۲۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
اینم کارنامه های که در ازمونهای مدرسان امسال شرکت کرده بودم . ای کاش رتبه ام مثل کارنامه مدرسان باشد
که مرحله ۵و۶و۷ هستش

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , pershang
ارسال: #۳۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
سلام.......> خدای عزیز
لطفا هممون جایی که میخوایم قبول بشیم خیلی زحمت کشیدیم به خدا.روزهای سختی داشتم... داشتن...داشتیم ولی به امید توو گذروندیمشون پس این آخرا هم پشتمون باش.آمین.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , neda_Network , biniyaz67

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۹۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۸۵۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۳۴۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close