زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۶۳۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ممنون میشم راهنماییم کنید.
واسه شبکه اولویت اولم پردیس علوم تحقیقات قزوین رو بزنم یا واحد علوم تحقیقات کرمان؟

علوم و تحقیقات کرمان دانشگاه بسیار بسیار فوق العاده ای هستش.
به نظر من اول کرمان (البته فقط علوم و تحقیقاتش) و بعد جاهای دیگه رو بزن دوست من.

ممنون
ولی آخه تا پارسال تراز علوم تحقیقات قزوین بعد از واحد قزوین از همه جا بالاتر بوده
تازه اینکه خود واحد قزونیم قطب شبکه تو کشوره.
مرددم
امسال اسمشو فقط کردن پردیس.
نمی دونم
بچه ها به نظرتون امسال هنوز پردیس قزوین همون ابهت سالهای پیش رو داره یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alirezakamyar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....

age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe

اینطور نیست دوست عزیز،
لطفاً اشتباه راهنمایی نکنید.

دوستان سوالتونو از مشاور خواجه نصیر پرسیدم گفتن که اگه شما آزاد تهران شرکت کرده باشید توی هرکدوم از واحدهای آزاد تهران یعنی مرکز جنوب شمال و علوم تحقیقات ترازتون بررسی میشه..و بعد اگه توی این چهار تا قبول نشدین انتخاب های دهگانه بررسی میشه،این چهارتا واحد دانشگاهی با هم مرتبط هستن....واسه همینه که بعضی از بچه ها علوم تحقیقات شرکت کرده بودن ولی توی کارنامه شون نوشته بود مثلا واحد قبولی تهران شمال..همین چندوقت پیش که نتایج آزاد اومد خودم کارنامه یکی از بچه ها رو دیدم که اتفاقا سوال کرده بود چرا علوم تحقیقات شرکت کردم ولی تهران شمال قبول شدم..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۶۳۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من که انجامش دادم دیگه توکل بخدا
هرچند که یه سریش پردیس بود که اصلا نمیدونم کجا هستو چه جوری هست !!!!

رتبه :۳۳ نجف اباد
تراز ۶۷۴۲
رتبه اخرین فرد قبولی :۲۲
تراز اخرین فرد قبولی ۶۹۰۰

ده تا انتخابم:
ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات سیرجان - کد: ۶۳۷
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات هرمزگان - کد: ۶۱۸
۴
۰
ارسال: #۶۳۴
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mepar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ممنون میشم راهنماییم کنید.
واسه شبکه اولویت اولم پردیس علوم تحقیقات قزوین رو بزنم یا واحد علوم تحقیقات کرمان؟

علوم و تحقیقات کرمان دانشگاه بسیار بسیار فوق العاده ای هستش.
به نظر من اول کرمان (البته فقط علوم و تحقیقاتش) و بعد جاهای دیگه رو بزن دوست من.

ممنون
ولی آخه تا پارسال تراز علوم تحقیقات قزوین بعد از واحد قزوین از همه جا بالاتر بوده
تازه اینکه خود واحد قزونیم قطب شبکه تو کشوره.
مرددم
امسال اسمشو فقط کردن پردیس.
نمی دونم
بچه ها به نظرتون امسال هنوز پردیس قزوین همون ابهت سالهای پیش رو داره یا نه؟

بچه ها کسی نظری نداره؟
یه روز مونده ها!
۰
۰
ارسال: #۶۳۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)soroosh نوشته شده توسط:  بچه ها دقت کنین که گول رتبه های پارسال it نخورین چون پارسال فقط شبکه قزوین میشد امتحان داد ولی امسال علاوه بر اونجا ۳ جای دیگه یعنی تجارت قزوین,شبکه گرمسار و طراحی نرم اقزار کرمانم هست.
من شبکه قزوین رتبم ۱۲۴ شده اگه مثل پارسال بود حتما قبول بودم.باید الان رتبمو در ۴ ضرب کنم البته به طور تقریبی چون تراز این ۴ جا فرق داره

تحلیلت کاملا اشتباه بود..

اینطوریشو دیگه ندیده بودم ! فکر کنم اینطوری تحلیل کرده تا ملت نرن ثبت نام نکنن !!!Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiagar
ارسال: #۶۳۶
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Mina_J نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  منظور من رو متوجه نشدید نظرم را با یک سوال مطرح می کنم: اگر شخصی نرم افزار علوم تحقیقات تهران را در انتخاب اولیه زده باشد و الان قبول نشده باشد و نمره کل او در علوم و تحقیقات تهران در نرم افزار ۶۰۰۰ باشد و بدانیم که واحدهای دیگر هم مثل تهران جنوب - مرکز - شمال و قزوین اراک و نجف آباد و محلات هم هستند که در انتخاب اولیه بوده اند این داوطلب چگونه گزینش می شود؟ اگر به علو م تحقیقات نخورد انتخابهای ۱۰ گانه بررسی می شود؟ آیا به نظر شما مثلا پردیس قزوین از تهران جنوب یا مرکز برای او بهتر است ؟ در حالیکه می توانسته با این رتبه در تهران مرکز یا جنوب قبول بشه
بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....

age avalin entekhabesh olom tahghighat bode dobare to olom tahghighat baresi mishe,age ghabol nashe to markazo jonobam baresi mishe ge ghabol nashod 10 ta baresi mishe

اینطور نیست دوست عزیز،

دوستان سوالتونو از مشاور خواجه نصیر پرسیدم گفتن که اگه شما آزاد تهران شرکت کرده باشید توی هرکدوم از واحدهای آزاد تهران یعنی مرکز جنوب شمال و علوم تحقیقات ترازتون بررسی میشه..و بعد اگه توی این چهار تا قبول نشدین انتخاب های دهگانه بررسی میشه،این چهارتا واحد دانشگاهی با هم مرتبط هستن....واسه همینه که بعضی از بچه ها علوم تحقیقات شرکت کرده بودن ولی توی کارنامه شون نوشته بود مثلا واحد قبولی تهران شمال..همین چندوقت پیش که نتایج آزاد اومد خودم کارنامه یکی از بچه ها رو دیدم که اتفاقا سوال کرده بود چرا علوم تحقیقات شرکت کردم ولی تهران شمال قبول شدم..

مشاور خواجه نصیر درست گفته اند ولی این نکته را فراموش کرده اند بگویند که در همون دفترچه ثبت نام آزمون همونجا که نظریه قبولی واحدهای تهران نوشته شده است این مطلب هم آمده است که در صورتی شخصی در مرحله اول قبول نشود شانس او در بقیه واحدهای رشته انتخابی اش که ظرفیت آنها تکمیل نشده است نیز بررسی می شود .
۴
۲
ارسال: #۶۳۷
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)نیکو نوشته شده توسط:  من که انجامش دادم دیگه توکل بخدا

تراز ۶۷۴۲

ده تا انتخابم:
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات سیرجان - کد: ۶۳۷
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات هرمزگان - کد: ۶۱۸

۹۵ درصد نجف آباد قبولی. شیرینیشو آماده کن.Tongue
راستی چرا اصفهان رو بعد از فارس زدی، تراز اصفهان که بالاتره؟Exclamation

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۱
۱
ارسال: #۶۳۸
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
اقا کسی میدونه بالاترین و کمترین تراز تو وتحذهای اعلام شده مال کجاست ؟

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۶۳۹
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)khedmati نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Mina_J نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  بله متوجهم....قرار بود امسال این مشکل پیش نیاد که بازم همون شد.....

اینطور نیست دوست عزیز،

مشاور خواجه نصیر درست گفته اند ولی این نکته را فراموش کرده اند بگویند که در همون دفترچه ثبت نام آزمون همونجا که نظریه قبولی واحدهای تهران نوشته شده است این مطلب هم آمده است که در صورتی شخصی در مرحله اول قبول نشود شانس او در بقیه واحدهای رشته انتخابی اش که ظرفیت آنها تکمیل نشده است نیز بررسی می شود .
استناد اینجانب ، بند ۳۶ و۳۷ فایل پیوست است

فایل‌(های) پیوست شده
arshad91.doc
اندازه فایل: ۳۵۰/۵ KB
۱
۱
ارسال: #۶۴۰
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام، من انتخاب اولم علوم تحقیقات تهران تراز ۶۱۷۷ ورتبه ۴۳۱ اخرین نفر ۹۸
من اولین انتخابمو میخوام بزنم البرز ،کسی میدونه احتمال داره قبول بشم؟ چطور دانشگاهیه البرز؟
بقیه انتخابام هم (پردیس علوم تحقیقات رو فاکتور میگیرم)
همدان
دماوند
قزوین
ساوه
بروجرد
هیچ کس نیست بدونه اولویت دانشگاهای ارایه شده از نظر جو علمی، رنکینگ تو ایران، سطح علمی استاد و... به ترتیب چیه؟
بین البرز ،قزوین، دماوند،ساوه،همدان توروخدا یکی یه ترتیب بده،فردا آخرین مهلته!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۶۴۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط mahaya.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام بچه ها...میشه راهنمایی کنین؟؟؟Confused
تراز من توی دانشگاه نجف آباد ۵۷۶۰ هستش
و تراز آخرین فرد قبولی ۶۹۰۰...
۱-واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
۲-واحد یزد - کد: ۱۰۵
۳-واحد میبد - کد: ۱۷۹
۴-ردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
۵-پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
۶-پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
۷-پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
۸-پردیس علوم و تحقیقات کهگیلویه و بویراحمد - کد: ۶۴۹
۹-واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
۱۰-پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
مسافت برام مهمه...
به نظرتون میشه جایی آورد؟؟؟؟؟؟

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۱
ارسال: #۶۴۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)نیکو نوشته شده توسط:  من که انجامش دادم دیگه توکل بخدا

تراز ۶۷۴۲

ده تا انتخابم:

۹۵ درصد نجف آباد قبولی. شیرینیشو آماده کن.Tongue
راستی چرا اصفهان رو بعد از فارس زدی، تراز اصفهان که بالاتره؟Exclamation

ممنونم دوست خوبم ایشالله که همه شما و سایر اعضا هم موفق بشید

خاطر اینکه من شیرازی هستم و خوب اگه حساب علوم تحقیقات رفتن باشه تو شهر خودم راحتترم
۱
۰
ارسال: #۶۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام دوستان

رتبه و تراز های آخرین فرد قبول شده در هر واحد دانشگاهی رو که دوستان گفتند براتتون قرار میدم.
برای منم دعا کنید عاقبتم بخیر بشه.

ساری تراز ۶۵۶۱ رتبه ۲۳ ( با سهمیه تراز ۶۳۱۲ رتبه ۴۷ )
قزوین تراز ۶۴۸۵ رتبه ۳۳
مشهد تراز ۶۹۱۵ رتبه ۲۳
تهران شمال، جنوب، مرکز تراز ۶۹۷۷ رتبه ۹۸
علوم تحقیقات تراز ۶۷۴۵ رتبه ؟؟؟
شبستر تراز ۶۴۲۵ رتبه ۲۳
نجف آباد تراز ۶۹۰۰ رتبه ۲۳
فردوس تراز ۵۸۵۶ رتبه ۲۳
کرمان تراز ۶۳۲۰ رتبه ۲۶
زنجان تراز ۶۲۳۹ رتبه ۲۳
آشتیان تراز ۵۵۴۷ رتبه۲۵(یا ۲۳ )
محلات تراز ۵۵۷۷ رتبه ۲۵(یا ۲۳ )
بروجرد تراز ۶۲۳۴ رتبه ۲۳
خوزستان تراز ۶۷۰۲ رتبه ۲۳ ( با سهمیه ۶۵۰۰ رتبه ۴۷ )

موفق باشید.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi67ma
ارسال: #۶۴۴
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
چرا جواب من رو کسی نمیده؟؟
۱
۱
ارسال: #۶۴۵
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط mr-sky.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها جریان این بومی سازی چیه؟

بعد تزار کیش چنده؟

اصلا دانشگاهش چطوره؟ بین الملل یعنی به دلار پول میگیره؟

بوئین زهرا کجاست؟

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۶۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۳۰ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۷۰۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close