زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۳۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ق.ظ
RE: قبولی ازاد مشهد (نرم) میشه کمک کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ)network115 نوشته شده توسط:  رتبم ۱۳۳ شده تراز ۵۹۱۶ تو تکمیل ظرفیت مشهد قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهریه ازاد ترمی چنده؟

سلام
توی تکمیل ظرفیت برا مشهد قبول شدن احتمالش خیلی کمه با این تراز شهرهای دیگه رو انتخاب کنی بهتر

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
فوری فوری فوری
بچه ها کسی هست بدونه تراز اولین و آخرین نفری که علوم تحقیقات گیلان قبول شدن چقدره؟

سعدیاآنکه هفت اقلیم عالم را نهاد هر کسی را آنچه لایق بود داد
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من که امیدی هم به تکمیل ظرفیت ندارم
من با نمره ۵۵۵۵ جایی قبول نشدم
یارو با نمره ۵۰۰۰ نفر ۷ آشتیان شده

واقعا میشه ؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , salehi57
ارسال: #۳۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید دوستان
نمره ترازم ۶۳۳۲ نرم افزار تهران جنوب که قبول نشدم میدونم تکمیل تهران قبول نمیشم..میخواستم بدونم ایا امکانش هست ۱) قزوین ۲)کرج ۳) دماوند قبول شم فقط میدونم نرم افزار قزوین اخرین تراز قبولی ۶۴۷۸ بوده ..و ایا اساسا با توجه به اینکه امسال انتخاب تکمیل ظرفیت سراسری و به انتخاب داوطلب هست واحدهای علوم و تحقیقات اطراف تهران امید هست یا نه ؟ دانشگاه خوب و اساتید خوب برام خیلی مهم است و با توجه به اینکه از سال اینده احتمال داره که کنکور ارشد ازاد و سراسری یکی بشه ترجیح میدم امسال یه جای خوب قبول بشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۳۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من با تراز ۵۶۸۳ و رتبه ۱۴۹ امکان قبولی تو تکمیل ظرفیت نرم افزار قزوین رو دارم؟ انتخابمم همون جا بود تو رو خدا کمکم کنی اخرین نفره قبولی رتبش ۳۳ و ترازش ۶۴۸۵ بود
کمممممممممممممممممممممممممممممک کنییییییییییییید
۱
۲
ارسال: #۳۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
تو روخدا جواب بدین:
تجارت الکترونیک قزوین شرکت کردم.
رتبم ۴۹ شد با تراز۶۴۴۹ اما نمره آخرین نفر انتخاب اول ۶۷۵۸ با رتبه ۲۶ قبول شد به نطرتون قبول میشم/HuhAngel
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
دوستان ، من ۶۸۰۰ شده ترازم ، تراز آخرین نفر ، ۶۹۷۷ بوده در نرم افزار تهران ، رتبه اش ۹۸ بوده ، من ۱۳۷ ام ، انتخابم تهران شمال بوده ، امکان هست تهران شمال یا تهران مرکز قبول بشم ؟
۱
۱
ارسال: #۳۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
با سلام رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  دوستان ، من ۶۸۰۰ شده ترازم ، تراز آخرین نفر ، ۶۹۷۷ بوده در نرم افزار تهران ، رتبه اش ۹۸ بوده ، من ۱۳۷ ام ، انتخابم تهران شمال بوده ، امکان هست تهران شمال یا تهران مرکز قبول بشم ؟

احتمال قبولیتون زیاده
۲
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط hamid_c.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید دوستان
نمره ترازم ۶۳۳۲ نرم افزار تهران جنوب که قبول نشدم میدونم تکمیل تهران قبول نمیشم..میخواستم بدونم ایا امکانش هست ۱) قزوین ۲)کرج ۳) دماوند قبول شم فقط میدونم نرم افزار قزوین اخرین تراز قبولی ۶۴۷۸ بوده ..و ایا اساسا با توجه به اینکه امسال انتخاب تکمیل ظرفیت سراسری و به انتخاب داوطلب هست واحدهای علوم و تحقیقات اطراف تهران امید هست یا نه ؟ دانشگاه خوب و اساتید خوب برام خیلی مهم است و با توجه به اینکه از سال اینده احتمال داره که کنکور ارشد ازاد و سراسری یکی بشه ترجیح میدم امسال یه جای خوب قبول بش
درسته تراز اخرش این بوده ولی خیلی ا نمیرن اینا هم تو تکمیل بیشتر بر میدارن یعنی همین قزوین ممکنه تا ۶۰۰۰ بگیره .. میگن تو تکمیل ظرفیت میتونی انتخاب کنی دوباره .. حالا اخرین انتخابتو یه جا بزن که ترازش کمتر از همست ناامید نباش

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)casmany نوشته شده توسط:  ، من ۶۸۰۰ شده ترازم ، تراز آخرین نفر ، ۶۹۷۷ بوده در نرم افزار تهران ، رتبه اش ۹۸ بوده ، من ۱۳۷ ام ، انتخابم تهران شمال بوده ، امکان هست تهران شمال یا تهران مرکز قبول بشم ؟
بلی :ی با احتمال بالا :ِی
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ)ahmad77 نوشته شده توسط:  سلام. تورو خدا جواب بدید
زبان۴۶/۷
ریاضی۱۳/۴
دروس مشترک۳۸/۴
تخصصی نرم افزار۸/۴
رتبه ۹۱
رتبه آخرین نفر انتخاب اول ۲۳
نمره کل۵۹۶۵
نمره آخرین نفر انتخاب اول ۶۵۶۱
آبا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟
خواهش می کنم جواب بدید.
آره دوست عزیز شما ۱۰۰ % تکمیل ظرفیت قبووولید ...

شما مطمئنید؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستان کیا هوش قزوین قبول شدن اما انتخاب سراسری میرن؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها من ترازم ۶۳۰۰ - رتبه ۳۷۰
تهران مرکز آخرین نفر ۹۸ هست ، به نظرتون تکمیل ظرفیت تهران قبول می شم ؟ یا کجا قبول می شم؟
قزوین می شم؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
کسی اطلاعاتی درباره نحوه پذیرش تکمبل ظرفیت داره؟اینکه بر چه اساس انتخاب میشن؟رتبه یا تراز؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها تو رو خدا به من بگین با تراز ۶۵۳۱ نفر ۲۳۵ علوم تهران شدم واسه تکمیل تهران مرکز قبول میشم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۱۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۰۳۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۷۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۹۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۰۹ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۳۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close