زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۴۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی

منم مشکل شمارو دارم. رتبه ۷۸ شدو انتخابم نجف آباد بودش. الان که گفتن روزهای آخر شهریور برای دانشگاه های علوم و تخقیقات میتونیم انتخاب شهر و رشته کنیمو در این صورت تکمیل ظرفیت نجف آباد چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط happyfeat.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)sara_mo نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی

منم مشکل شمارو دارم. رتبه ۷۸ شدو انتخابم نجف آباد بودش. الان که گفتن روزهای آخر شهریور برای دانشگاه های علوم و تخقیقات میتونیم انتخاب شهر و رشته کنیمو در این صورت تکمیل ظرفیت نجف آباد چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید وایساد و دید برای تکمیل ظرفیت کدوم واحد ها رو برای انتخاب رشته مجدد باز می کنند . هیچ چاره دیگه ای هم نیست تا ۲۶ شهریور . منم هوش قزوین زدم رتبه ام شد ۲۶ که کلا ۲۳ نفر برداشته بود ترازمم ۶۷۸۰ . حالا باد وایساد و دید چی به سرمون میاد سر تکمیل ظرفیت.
۱
۱
ارسال: #۴۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
از دوستان کسی خبر داره که پارسال پایین ترین تراز قبولی چند بوده؟؟ دوست من با ۵۰۰۰ علوم تحقیقات ایلام قبول شد.اگه کسی از۵۰۰۰ پایین ترم خبر داره که پارسال قبول شده خواهشن اعلام کنید.
۱
۱
ارسال: #۴۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
۵۰۰۰ قبول شده ؟ فکر نکنم بابا

جای مرد بی ادب زندان است .
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
[تصویر:  39572890429160562337.png]

با این کارنامه به نظرتون تهران قبول میشم ؟
اگه نه بنظروتون توی تکمیل ظرفیت کجا بزنم ؟ من سمت شمال هستم دانشگاه ساری چطوره؟
خیلی اعصابم به هم ریخته فکر میکردم قبول میشم خیلی حالم گرفته
کسی میدونه توی تکمیل ظرفیت چند انتخاب داریم یا همون یک انتخاب هستش؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)casmany نوشته شده توسط:  تو روخدا جواب بدین:
تجارت الکترونیک قزوین شرکت کردم.
رتبم ۴۹ شد با تراز۶۴۴۹ اما نمره آخرین نفر انتخاب اول ۶۷۵۸ با رتبه ۲۶ قبول شد به نطرتون قبول میشم/HuhAngel

سلام به نظر بنده شما قبولید مثل من ... فقط درصداتون رو بزارید تا بهتر راهنماییتون کنیم
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام
کسی میدونه که تاریخ تکمیل ظرفیت کی هست؟
۱
۰
ارسال: #۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها چرا اخرین رتبه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه امسال دوباره نباید انتخاب کنیم تو تکمیل؟ شما با رتبه چی رو حساب میکنید؟؟!!! مثلا دونفر داریم نفر a ترازش شده ۶۰۰۰ رتبه توی انتخابش ۵۰۰ نفر b ترازش شده ۵۰۰۰ توی انتخابش ۲۰ اگه نفر a انتخاب نفر b رو بزنه مگه قبول نیست؟ چون ترازش بالاتره؟ آیا اصولا نمره تراز برای هر داوطلبی منحصر بفرده؟
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بچه ها چرا اخرین رتبه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه امسال دوباره نباید انتخاب کنیم تو تکمیل؟ شما با رتبه چی رو حساب میکنید؟؟!!! مثلا دونفر داریم نفر a ترازش شده ۶۰۰۰ رتبه توی انتخابش ۵۰۰ نفر b ترازش شده ۵۰۰۰ توی انتخابش ۲۰ اگه نفر a انتخاب نفر b رو بزنه مگه قبول نیست؟ چون ترازش بالاتره؟ آیا اصولا نمره تراز برای هر داوطلبی منحصر بفرده؟
چون فکر کنم تراز هر شهر و رشته به طور سراسری حساب شده...نه برای هر داوطلب منحصر به فرد نیست.
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
با سلام رتبه ۸۶ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۳۴۸ توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده
ConfusedConfusedConfusedHuhHuhHuh
،مرسی
اگر نه کدوم دانشگاه بزنم که هم قبول بشم و هم دانشگاه خوبی باشه؟؟
اراک و قزوین؟؟ یا جای دیگه؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)sara_mo نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۷۴ رشته نرم افزار با نمره کل ۶۴۰۰توی تکمیل ظرفیت دانشکاه نجف آباد قبول میشه؟نمره آخرین فرد قبول شده ۶۹۰۰ بوده ،مرسی

منم مشکل شمارو دارم. رتبه ۷۸ شدو انتخابم نجف آباد بودش. الان که گفتن روزهای آخر شهریور برای دانشگاه های علوم و تخقیقات میتونیم انتخاب شهر و رشته کنیم و در این صورت تکمیل ظرفیت نجف آباد چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی دانشگاه نجف آباد تکمیل ظرفیت نداره ؟
شما این خبر را کجا خوندید؟
میدونید پارسال تا چه رتبه ای گرفتن؟
۱
۰
ارسال: #۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بچه ها چرا اخرین رتبه مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه امسال دوباره نباید انتخاب کنیم تو تکمیل؟ شما با رتبه چی رو حساب میکنید؟؟!!! مثلا دونفر داریم نفر a ترازش شده ۶۰۰۰ رتبه توی انتخابش ۵۰۰ نفر b ترازش شده ۵۰۰۰ توی انتخابش ۲۰ اگه نفر a انتخاب نفر b رو بزنه مگه قبول نیست؟ چون ترازش بالاتره؟ آیا اصولا نمره تراز برای هر داوطلبی منحصر بفرده؟
چون فکر کنم تراز هر شهر و رشته به طور سراسری حساب شده...نه برای هر داوطلب منحصر به فرد نیست.

پس از کجا میشه فهمید مثلا با ترازی که الان توی تهران برامون زده توی یه شهرستان نمره ترازمون چند میشه؟ اگه لازمه بگو درصدامو بذارم لطفا کمکم کن
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
منم شدم ۶۱ هوش قزوین امیدی هست؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)sara_mo نوشته شده توسط:  

باید وایساد و دید برای تکمیل ظرفیت کدوم واحد ها رو برای انتخاب رشته مجدد باز می کنند . هیچ چاره دیگه ای هم نیست تا ۲۶ شهریور . منم هوش قزوین زدم رتبه ام شد ۲۶ که کلا ۲۳ نفر برداشته بود ترازمم ۶۷۸۰ . حالا باد وایساد و دید چی به سرمون میاد سر تکمیل ظرفیت.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط byb.)
نقل قول: پس از کجا میشه فهمید مثلا با ترازی که الان توی تهران برامون زده توی یه شهرستان نمره ترازمون چند میشه؟ اگه لازمه بگو درصدامو بذارم لطفا کمکم کن
منم اینو نمیدونم ولی اگه اطلاعاتی بدست آوردم خبر میدم
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
قبولی ازاد مشهد (نرم) میشه کمک کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
ینی شما واقعا با این رتبه امیدواری؟

÷س منم امیدوار باشم!!!!

دوستان باید واسه تکمیل ظرفیت کار خاصی انجام داد؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۰۱۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۶۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۹۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۰۸ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close