تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
(14 دى 1393 10:45 ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1393 06:28 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]میگم من سیستم عامل الگوریتم روند روبین وقتی کوانتوم خیلی خیلی کوچکتر از زمان اجرا باشه مثلا میلی ثانیه ای باشه.را اصلا نمیفهمم.بارهام خوندم...میشه برام یه توضیح کوچولویی بدید؟
ممنونم.لطفا دیگه این سوالمو جواب بدید.
تو RR مساله اصلی برهه زمانی(همون q) هست.اگه این برهه کوچیک باشه فرایند های کوتاه سریع اجرا میشن (با صرف نظر از هزینه ای که صرف سوییچ کردن بین قرآیند ها میشه)
حالا اگه این برهه خیلی بزرگ باشه تبدیل به fcfs میشه
سومیشم اینه که اگه این برهه زمانی خیلی خیلی کوچیک باشه به صورت اشتراک پردازنده اجرا میشه
ینی فرضا تو لحظه سه تا ۱۱ (۸ واحد زمانی)۴ فراند در حال آماده هستند
ب هر کدوم از این ها ۲ واحد زمانی میرسه
باز اگه خوب توضیح ندادم بگیید

مرسی.برم ببینم میتونم تستشو حل کنم؟Dodgy
یعنی هیچکس اینجا کتاب کنکورای سالهای پیشو نداره و خبر نداره کدوم بهتره واسه ایتی! Ok
(15 دى 1393 11:43 ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی هیچکس اینجا کتاب کنکورای سالهای پیشو نداره و خبر نداره کدوم بهتره واسه ایتی! Ok

بهتر بدتر نداره که
مدرسان من گرفتم
اما اوجوری نیست یاداوری کنه همش که این سوال از فلان نکته حل میشه
حل میکنه سوالارو از سال ۸۳ به بعد رو هم داره
پارسه کتاب بانک سوالش رو دارم که موضوعی برای هر درس سوال داره
مثلا گراف طراحی الگوریتم از ای تی و مهندسی کامپیوتر و علوم کاپیوتر سوالای منتخب(سختاش و نکته داراش) به علاوه چند تا سوال تالیفی از جاهایی که تو کنکور هنوز نیومده و نکته داره گذاشته
اما من باز مدرسان رو پیشنهاد میکنم
اخه میگن بعضیا اشتباه حل میکنن، پس مدرسان بهتره! انتشارات پردازش خبر ندارید خوبه یا نه؟
(15 دى 1393 12:09 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]اخه میگن بعضیا اشتباه حل میکنن، پس مدرسان بهتره! انتشارات پردازش خبر ندارید خوبه یا نه؟
پوران خیلی بهتر از مدرسان هست.
مقسمی هم واسه هر سالی یه کتاب داره و نسبتا خوبه.
(15 دى 1393 03:29 ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 دى 1393 12:09 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]اخه میگن بعضیا اشتباه حل میکنن، پس مدرسان بهتره! انتشارات پردازش خبر ندارید خوبه یا نه؟
پوران خیلی بهتر از مدرسان هست.
مقسمی هم واسه هر سالی یه کتاب داره و نسبتا خوبه.

چرا؟خیلی؟
دوستان سلام،همگی خسته نباشید
بچه ها سایتی رو میشناسید که پاسخ تشریحی کنکور هارو گذاشته باشه؟؟من کنکور های نرم افزارو میخوام..ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام کسی تونست بخش درس نرم افزارم بره من سوالی پرسیدم دی:

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
از لحن صحبت ها احساس میکنم کمی بچه ها عصبی هستن

اروم باشید بابا هنوز وقت هست.....
گل گاو زبون بخورید Big Grin
بچه ها شما سوالای سیسیتم عامل سال92رو میتونین حل کنین؟؟؟
اینdual modeکجا کتاب حقیقت بود؟
یا مثلا سوالcopy writeاصلا تو کتاب حقیقت به این مفصلی گفته نشده!!!!
شما ها میتونین جوابشونو بدین؟(خیلی ناامید شدم از سیستم)
(16 دى 1393 11:31 ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]از لحن صحبت ها احساس میکنم کمی بچه ها عصبی هستن

اروم باشید بابا هنوز وقت هست.....
گل گاو زبون بخورید Big Grin
گل گاو زبون فشارو میبره بالا هاااااااا حالا از ما گفتن بود Big Grin
(16 دى 1393 12:05 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شما سوالای سیسیتم عامل سال۹۲رو میتونین حل کنین؟؟؟
من تا سال 90 رو زدم همش روتین بوده
اما آزمونهام خیلی خیلی غیر استاندارده .کلا من آزمون های آزمایشی سیستم و خیلی خوب ندیدم.باید با کنکور سوالات کنکور ب تسلط برسی
اما اون دو تاییم که شما گفتی تو کتاب حقیقت نیست
(16 دى 1393 01:35 ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 دى 1393 12:05 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شما سوالای سیسیتم عامل سال۹۲رو میتونین حل کنین؟؟؟
من تا سال 90 رو زدم همش روتین بوده
اما آزمونهام خیلی خیلی غیر استاندارده .کلا من آزمون های آزمایشی سیستم و خیلی خوب ندیدم.باید با کنکور سوالات کنکور ب تسلط برسی
من کنکور رو میگم ن ازمونای ازمایشی!!!!
اون سالای قبل ک اصلا روند بشکل مسیله ای بود!!!! الان 2ساله کاملا مفهومی میدن اصلا تو فاز مسیله نیس،
بازم93روو میشد 3تارو بزنی 92ک اصلااااا!!!!کلا کنکور پارسال اکثر درسا نسبتا خوب بود!
(16 دى 1393 02:20 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
من تا سال ۹۰ رو زدم همش روتین بوده
اون سالای قبل ک اصلا روند بشکل مسیله ای بود!!!! الان ۲ساله کاملا مفهومی میدن اصلا تو فاز مسیله نیس،
بازم۹۳روو میشد ۳تارو بزنی ۹۲ک اصلااااا!!!!کلا کنکور پارسال اکثر درسا نسبتا خوب بود!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینو خود دکتر حقیقت بهمون دادن سرکلاس تست ونکته و خیلی تاکید داشتن که حتما بخونیم گفتن نکات و مسایل thread ها رو خوب بخونید امسال حتما سوال میاد..
موفق باشید...
(16 دى 1393 02:20 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
من تا سال ۹۰ رو زدم همش روتین بوده
اون سالای قبل ک اصلا روند بشکل مسیله ای بود!!!! الان ۲ساله کاملا مفهومی میدن اصلا تو فاز مسیله نیس،
بازم۹۳روو میشد ۳تارو بزنی ۹۲ک اصلااااا!!!!کلا کنکور پارسال اکثر درسا نسبتا خوب بود!
کنکور پارسال نسبت به سال قبلش آسون تر بود
خدا کنه امسال استاندارد باشه

مهندس لینکی که گذاشتی من فایلش رو نتونستم دانلود کنم
ینی رفتم سرعت پایین و اتخاب کردم اما گزینه دانلود فایل نداشت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع