تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
من باساختمان هنوزمشکل دارم هرچی میخونم بعدکه مرور میکنم انگار نخوندمش چکارکنم ایا خیلی وقتم گرفته ولی یادم نمیگیرمش
از راهنمایی‌هاتون سپاسگزارم. همین کارو می‌کنم. یعنی تستای سالای اخیرو هم همین الان می‌زنم.
من که حسابی خوشم اومد.......آقا منم حرفاتونو تایید میکنم
(09 دى 1393 11:59 ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط: [ -> ]من باساختمان هنوزمشکل دارم هرچی میخونم بعدکه مرور میکنم انگار نخوندمش چکارکنم ایا خیلی وقتم گرفته ولی یادم نمیگیرمش

ساختمان که از نظر درسی حجم کمی داره بیشتر تحلیلیه
مشکلت کجاهاشه؟
فصل تحلیلش که تو یه صفحه خلاصه میشه
آرایه هم آدرس دهیش هستو اسپارس و انواعش
صف و پشته هم چیز زیادی نداره لیست هم همه ااگوریتماش مرتبه n
درخت مهمه خوب باید خوند
گراف که تو ۳ تا کتاب تکرار میشه گسسته و الگوریتم و ساختمان
هش هم واقعا دو سه صفحه هست
مرتب سازیام خلاصه برداری کنی دستت میاد
سلام بچه ها چطور میشه درصد هامو تو ی دروس بالاتر ببرم؟؟؟
بچه ها این یک ماه آخر رو با جدیت خیلی خیلی زیاد دنبال کنید.

مرور، مرور، مرور، تست! خلاصه خوانی!
تا میتونید این کارا رو بکنید.

درس جدید یا استراتژی جدید واسه خودتون نذارید. تا میتونید خلاصه هاتون رو بخونید و تست بزنید.
تست ها رو هم ترجیحا از 85-86 به این طرف بزنید. چون تستهای قدیمی زیاد به درد نمیخوره.

بعضی ها تستاهی یکی دو سال اخیر رو میزارن برای روزهای آخر، که این خیلی اشتباهه.
تستهای سالهای اخیر رو هر چه زودتر بزنید تا وقت برای رفع اشکال و یادگیری نکات جدیدش داشته باشید.

آزمونهای آزمایشیتون رو مجددا مرور کنید. جاهایی که ایراد داشتید رو مرور کنید. تست که میزنید نکاتش رو بنویسید و باز مرور کنید.
مرتبه زمانیها رو روی یک کاغذ همشون رو بنویسید و مرور کنید...

موفق باشید Smile
دوستان کتاب کنکور های سال های اخیر کدوم موسسه یا انتشارات رو بخرم؟!!!
(10 دى 1393 10:02 ق.ظ)newuser نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کتاب کنکور های سال های اخیر کدوم موسسه یا انتشارات رو بخرم؟!!!

مدرسان من گرفتم خوبه برای
IT
مشکلم این از روی جزوه استادیوسفی میخونم بعد ساختمان و الگوریتم باهم قاطی کرده هرسوالشم با یک روش حل میکنه بااین ک بار دوم مرور میکنم ولی بازم حس میکنم سه بار دیگه باید بخونمش مشکلاتم نکات ریز سوالاست ک همیشه یادم میره تستم ک میزنم فقط نصف سوالام درست درمیاد

من تست انتشارات نصیر گرفتم خوب ولی گرون
(10 دى 1393 10:46 ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط: [ -> ]مشکلم این از روی جزوه استادیوسفی میخونم بعد ساختمان و الگوریتم باهم قاطی کرده هرسوالشم با یک روش حل میکنه بااین ک بار دوم مرور میکنم ولی بازم حس میکنم سه بار دیگه باید بخونمش مشکلاتم نکات ریز سوالاست ک همیشه یادم میره تستم ک میزنم فقط نصف سوالام درست درمیاد

من تست انتشارات نصیر گرفتم خوب ولی گرون

من ساختمان داده مدرسان و مقسمی رو دارم
به نظر من لازم نیست همه نکته ها و فرمولا رو حفظ کرد
بیشتر تحلیلی هست
اصل درس رو یاد بگیر و روش حل رو جایی یادداشت کن
بگو بیشتر کدوم فصل مشکل داری کمکت کنم
نصفش ک مرور کردم بازگشتی ها وزمان ها مشکل دارم یکم درخت بیشتر یاددارم
(10 دى 1393 10:46 ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط: [ -> ]من تست انتشارات نصیر گرفتم خوب ولی گرون
ممنون ولی مثل اینکه انتشارات نصیر بانک سوالات واسه آی تی نداره
(10 دى 1393 12:02 ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط: [ -> ]نصفش ک مرور کردم بازگشتی ها وزمان ها مشکل دارم یکم درخت بیشتر یاددارم

بازگشتی ها اگه حل مسئله باشهبا جا گذاری معمولا بت جواب میشت رسید
اگر هم معادله ای باشه در مرحله اول با قضیه اصلی و بعد فرمولهای هستی که تو کتابا هست
و بعد با درخت (که خیلی کم پیش میاد سوال بدن)
درخت هم روشش اینه که از روابطی که بهت دادن باید طولانی ترین مسیر رو پیدا کنی
مثلا اگه یکی هر بار نصف میشه زود تر از اونی که هر سری یکی ازش کم میشه به انتهای درخت میرسه پس از طریق اون عمق بدست میاد
حالا باید یکی دو مرحله رابطه رو جایگذاری کنی ببینی هر بار در مجموع چه خروجی بهت میده و در صورت نیاز مجموع بگیری و به یه عدد ثابت برسی
کافیه عدد ثابت رو در عمق ضرب کنی مرتبش جواب مسئلست
یکی از راها هم که خیلی مهمه تغییر متغیر هست که معمولا باید لگاریتم بلد باشی
بچه ها 1 منبع خوب برا گرامر زبان سراغ دارید؟
که بشه همه سوالای گرامر رو زد؟
(10 دى 1393 02:44 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ۱ منبع خوب برا گرامر زبان سراغ دارید؟
که بشه همه سوالای گرامر رو زد؟
کتاب پارسه خوبه تقریبا همه نکاتو داره
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع