تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
دلیل آپلود نشدنو گفتم چون گفتین کسی جوابتونو نمیده، بجاش روو تستای کنکور ها مسلط بشید
خب آژمون های جامع پارسه امسالم که نیومده هنوز؟؟؟
(14 دى 1393 02:18 ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط: [ -> ]خب آژمون های جامع پارسه امسالم که نیومده هنوز؟؟؟

چرااومده، تاپیک ازمون هارو چک کنید
چون وضع مالیم خوب نبودنتونستم ثپت نام کنم
میشه چند تا آزمون جامع رو آپلود کنید
اون تاپیک ها رفتم همش واسه 25 درصد ها بود

(14 دى 1393 02:19 ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1393 02:18 ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط: [ -> ]خب آژمون های جامع پارسه امسالم که نیومده هنوز؟؟؟

چرااومده، تاپیک ازمون هارو چک کنید

میشه لطفا لینکشو بذارین
این لینک آزمونای پارسه هست. جامع اول رو گذاشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک آزمونای مدرسانه. ک هنوز جامعش رو نذاشتن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینکا رو علامت بزنید. بعدا دوباره چک کنید آزمون بذارن اینجا میذارن
(14 دى 1393 02:29 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]این لینک آزمونای پارسه هست. جامع اول رو گذاشتن

اینم لینک آزمونای مدرسانه. ک هنوز جامعش رو نذاشتن

این لینکا رو علامت بزنید. بعدا دوباره چک کنید آزمون بذارن اینجا میذارن

خیلی ممنونم
یکی محض رضای خدا اگه ازمونای سنجش شرکت میکنه بگه واسه مدیریت از رابینز سوال میده ؟ میشه بگین کتابای کنکور سال قبل اگه دارین چی خوبه ؟ واسه ایتی ، ممنون موفق باشید
میگم من سیستم عامل الگوریتم روند روبین وقتی کوانتوم خیلی خیلی کوچکتر از زمان اجرا باشه مثلا میلی ثانیه ای باشه.را اصلا نمیفهمم.بارهام خوندم...میشه برام یه توضیح کوچولویی بدید؟
ممنونم.لطفا دیگه این سوالمو جواب بدید.
(14 دى 1393 06:28 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]میگم من سیستم عامل الگوریتم روند روبین وقتی کوانتوم خیلی خیلی کوچکتر از زمان اجرا باشه مثلا میلی ثانیه ای باشه.را اصلا نمیفهمم.بارهام خوندم...میشه برام یه توضیح کوچولویی بدید؟

مثال خاصی مد نظرتون هست؟
بچه ها ی سوال کوچولوووو
درusecaseارتباط کنشگر با سیسیتم رو نشون میده یا ارتباط کنشگر و کاربر نهایی سیستم رو با سیستم نشون میده؟؟؟!!
مدرسان تو دوتا فصل جداگانه هر دفعه یکدومون رو گفته!!کدوم درسته؟
(14 دى 1393 07:32 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها ی سوال کوچولوووو
درusecaseارتباط کنشگر با سیسیتم رو نشون میده یا ارتباط کنشگر و کاربر نهایی سیستم رو با سیستم نشون میده؟؟؟!!

کنشگر با سیستم
اما کنشگر یه تعریف ضمنی هست که مثلا با توجه به موقعیت میتونه کاربر باشه
(14 دى 1393 07:34 ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط: [ -> ]

کنشگر با سیستم
اوکی..دراصل همون کنشگر هست.
بچه ها این همه نرم میخونم بعد تو پارسه بیشتر از3تا نمیتونم بزنم خیای اعصابم خرد میشه!نمیدونم مشکل از منبعم(مدرسان)هست یا سوالای پارسه!!!!!!
(14 دى 1393 07:38 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 دى 1393 07:34 ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط: [ -> ]

کنشگر با سیستم
اوکی..دراصل همون کنشگر هست.
بچه ها این همه نرم میخونم بعد تو پارسه بیشتر از3تا نمیتونم بزنم خیای اعصابم خرد میشه!نمیدونم مشکل از منبعم(مدرسان)هست یا سوالای پارسه!!!!!!

ببین سوالای موسسه ها اینجوریه
یا از کنکورا سال قبل میدن یا از نکته ها کتابا خودشون
الان با کتاب پارسه آزمون مدرسانو بزنی میبینی نمیتونی
کنکور اصلا ربطی به آزمونا نداره
آزمونا تنها کمکش اینه که فشار بیاره بهت که درس بخونی

(14 دى 1393 06:28 ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط: [ -> ]میگم من سیستم عامل الگوریتم روند روبین وقتی کوانتوم خیلی خیلی کوچکتر از زمان اجرا باشه مثلا میلی ثانیه ای باشه.را اصلا نمیفهمم.بارهام خوندم...میشه برام یه توضیح کوچولویی بدید؟

توی این سیستما
بازه زمانی که بین فرآیندا مشترکه یعنی چند تا فرایند داخل اون بازه زمانی شرکت دارن باید تقسیم بر تعداد کرد
مثلا دوتا فرایند توی بازه زمانی یک ثانیه هر کدوم نیم ثانیه اختصاص میگیرن
مهندسین گرامی، به این دو سوال من یه نگاهی بندازین.
مرسی

تو RR مساله اصلی برهه زمانی(همون q) هست.اگه این برهه کوچیک باشه فرایند های کوتاه سریع اجرا میشن (با صرف نظر از هزینه ای که صرف سوییچ کردن بین قرآیند ها میشه)
حالا اگه این برهه خیلی بزرگ باشه تبدیل به fcfs میشه
سومیشم اینه که اگه این برهه زمانی خیلی خیلی کوچیک باشه به صورت اشتراک پردازنده اجرا میشه
ینی فرضا تو لحظه سه تا 11 (8 واحد زمانی)4 فراند در حال آماده هستند
ب هر کدوم از این ها 2 واحد زمانی میرسه
باز اگه خوب توضیح ندادم بگیید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع