تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
(03 دى 1393 08:57 ب.ظ)barabox نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها میشه یه راهنمایی واسه هوش بدین

کدوم فصلاش رو میشه تو اولویت قرار داد

این مسائل متفرقه هوش همون راهیان ارشد رو خوندیم کفایت میکنه ؟

هوش از اون دسته درسایی که هر ساله تنوع سؤالاش زیاده و دقیقاً نمیشه گفت کدوم قسمتش مهمه و از همه جاش سؤال میاد. ولی این اواخر توجه زیادی به مسائل ارضای محدودیت و منطقا کردن. از قسمت های هلو و نمره آورش هم که راحت میشه حلش کرد به جستجوهای آگاهانه ، A* هیرویستیکا، الگوریتم های Min Max و هرس آلفا بتا میشه نام برد
(03 دى 1393 09:25 ب.ظ)itplus نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 دى 1393 08:57 ب.ظ)barabox نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها میشه یه راهنمایی واسه هوش بدین

هوش از اون دسته درسایی که هر ساله تنوع سؤالاش زیاده و دقیقاً نمیشه گفت کدوم قسمتش مهمه و از همه جاش سؤال میاد. ولی این اواخر توجه زیادی به مسائل ارضای محدودیت و منطقا کردن. از قسمت های هلو و نمره آورش هم که راحت میشه حلش کرد به جستجوهای آگاهانه ، A* هیرویستیکا، الگوریتم های Min Max و هرس آلفا بتا میشه نام برد
هلو رو خوب اومدی
(03 دى 1393 06:48 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی به داد من برسه...تا الان تاپیک آذرو رفرش میزدم Sad

Big Grin Big Grin Big Grin
(03 دى 1393 09:25 ب.ظ)itplus نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی ممنون
خوب دقیقا همینا قسمتهایی هست که بهش میشه امید داشت
جدا از اینا بیارن باید بشینم بزنم تو سرم Big Grin
خدا قوت بچه ها
میشه بگین کدوم کتاب مجموعه سوالات کنکور بهتره
مدرسان، پارسه، پردازش؟ یا هر چیزی که مد نظرتونه! معرفی کنین ممنون میشم.
به نظر من پوران و مدرسان خوبه
پارسه اصلا بدرد نمیخوره چون خیلی سوالات کمه و بصورت درسی سوالات را مطرح کرده.یعنی اول سوالات زبان تخصصی چند سال اخیر،بعد سوالات گسسته چند سال اخیر...........
من میخوام پوران بگیرم

6 فصل اولش خیلی خوبه واسه جواب گرفتن

بچه ا من واسه معمعاری چیکار کنم؟؟؟
اصلا نمیفهمم
یادش بخیر پارسال همین موقع چه استرسی داشتیم...Smile
(04 دى 1393 12:38 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من پوران و مدرسان خوبه
پارسه اصلا بدرد نمیخوره چون خیلی سوالات کمه و بصورت درسی سوالات را مطرح کرده.یعنی اول سوالات زبان تخصصی چند سال اخیر،بعد سوالات گسسته چند سال اخیر...........
من میخوام پوران بگیرم
زیاد از پاسخ تشریحی کتابای پوران راضی نیستم.
کسی پردازش چاپ جدیدو خریده؟ میگه راضی بوده یا نه؟
من چاپ سالای گذشتشو دیدم به نظر خوب میومد.
سلام

دوستانی ک شبکه خوندنو تستای دو سال اخیرم زدن خواهشا بگن برای اینک بتونیم 2تا سوال تعریفی-مفهومیشو جواب بدیم چ فصلایی بخونیم؟؟؟!!!!؟؟؟؟

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
از لایه شبکه معمولا تعریفی میاد.پروتکلها رو خوب بخون
جمع بندی رو چ میکنید؟من 50 درصدلول یلدم رفته به زور دارم به اونا میرسم کی باید مسلط بشم دیگه؟

چندروز تا کنکور مونده؟؟
قدسی رئ وقت نکردم هنوز بخونم ای خدا
چیکارش کنم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگه خوتون میدونید که نیازمند یاری سبزتان هستیم پایگاه هستش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی

طراحی مرتبه زمانی

سیستم زمان بندی
سلام
بچه ها میشه پاسخ نامه های کنکور سال های قبل و چطوری میشه پیدا کرد؟؟؟
من از سال 88 به بعد میخوام
(05 دى 1393 01:13 ب.ظ)حسین کاردان نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها میشه پاسخ نامه های کنکور سال های قبل و چطوری میشه پیدا کرد؟؟؟
من از سال ۸۸ به بعد میخوام

اتفاقا پارسال حودمم کلی دنبال پاسخ تشریحی ها گشتم. اینجا هستن

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع