تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخمین محل قبولی بر اساس رتبه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
بله...در کل دانشگاه دولتی بهتر از غیر انتفاعیه... اما یکی از بچه های ما تو رشته برق دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا ارشد گرفت.9تا مقاله داخلی داشت و دکترا برش داشتن تو همون دانشگاه دولتی زمان کارشناسیه خودش.
(25 اردیبهشت 1393 04:33 ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من واقعا تو ترتیب این ها گیر کردم... خواهشا با توجه به تمام جوانب یک پیشنهادی بدهید...

شیراز-صنعتی شیراز-مشهد-همدان Sad(((((((((((((((
ماشالله! صدنفر گفتن شیراز از صنعتی شیراز سرتره باز میگین کدومو بزنم؟
همدان آخر بزنید
شیراز و مشهد به خودتون بستگی داره فک کنم از نظر مسافت فرقی نداشته باشن
بنظرمن
مشهد -شیراز -صنعتی شیراز - همدان

(25 اردیبهشت 1393 03:44 ب.ظ)r123 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من ۳۸ نرم افزار آوردم،تهران یا امیرکبیر ؟؟؟؟صلا کجا روزانه قبول میشم کجا شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجا برم بهتره؟دوستان اگر میتونید راهنماییم کنید؟
شما همون روزانه یکی از دانشگاه های تهران قبولید دیگه
حالا بین تهران یا امیرکبیر باید از بچه های این دانشگاه بپرسید که تو مانشت زیادن
(25 اردیبهشت 1393 12:37 ب.ظ)bng نوشته شده توسط: [ -> ]کسی میدونه با رتبه ۳۰۰ نرم افزار کجا میشه قبول شد، روزانه و شبانه؟

روزانه شهرستان و هم شبانه ها رو میتونید قبول بشید

(25 اردیبهشت 1393 02:11 ب.ظ)زینب۶۶ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
من رتبه شبکه ام ۱۰۲ شده :-(
رتبه معماری ۲۱۶/
هیچ احتمالی هست به نظرتون تهران قبول بشم؟؟
چقد منطقیه که واسه سال دیگه بخونم.
مرسی

شبکه خیلی خوب شدید تهران یا یه شهرستان خوب قبول هستید

(25 اردیبهشت 1393 03:44 ب.ظ)r123 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من ۳۸ نرم افزار آوردم،تهران یا امیرکبیر ؟؟؟؟صلا کجا روزانه قبول میشم کجا شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجا برم بهتره؟دوستان اگر میتونید راهنماییم کنید؟

دانشگاه تهران از لحاظی بهتر از امیر کبیره مخصوصا راحت میتونین اپلای کنید خودتونو
(25 اردیبهشت 1393 12:12 ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 اردیبهشت 1393 10:03 ب.ظ)Mnesht نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان گرامی
می خواستم بدونم که من با رتبه ی ۴۴۹ کجا می تونم قبول شم؟

ممنون می شم اگه پاسخ بدین

چه رشته ای دوست عزیز

مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
سلام.من رشتم آی تی بوده.ولی هوش شدم 532. میشه بگید من روزانه کجاهارو میارم.؟؟
من که رتبه هلمو زدم با 878 معماری هیچی نیاورد.چرا براساس رتبه بندی نیس؟با این درصدها تراز منو خیلی پایین میاره.واسه شما کجاهارو آورد که قبول میشین؟
درصدای دروس مختلف رو میگیره و تخمین میزنه.برا من حتی روزانه تربیت مدرس رو زده بود برا معماری.تو هوش و نرم هم جاهایی مثل صنعتی اصفهان و امیرکبیر.من احساس میکنم یه اشکالی تو تخمینش هست.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(25 اردیبهشت 1393 08:19 ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط: [ -> ]302 نرم افزار ،شبانه کاشان رو میارم؟
دوستان گل مانشتی جواب من رو هم باید امسال با توجه به همپوشانی با این رتبه شبانه کاشان رو میارم؟
لطفاا راهنمایی کنییید Sad
سلام دوستان.
لطفا به این پست توجه کنید. این دوست عزیز روشی بسیار جالب برای تخمین رتبه ها از رتبه های سال 92 ارائه می کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
من ریاضی م ضعیفه خیلی صنعتی اصفهان هوش می خوام بزنم می تونم برسونم خودمو؟دوست دارم یادبگیرم ممنون

اینجا تخصصی تر بحث میشه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(25 اردیبهشت 1393 07:48 ب.ظ)ava68 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.من رشتم آی تی بوده.ولی هوش شدم ۵۳۲/ میشه بگید من روزانه کجاهارو میارم.؟؟

هیچ جا .
(25 اردیبهشت 1393 08:49 ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1393 08:19 ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط: [ -> ]۳۰۲ نرم افزار ،شبانه کاشان رو میارم؟
دوستان گل مانشتی جواب من رو هم باید امسال با توجه به همپوشانی با این رتبه شبانه کاشان رو میارم؟

چرا شبانه ی کاشان؟ شما میتونید تا حدودی به شبانه ی تهران هم فکر کنید. و اصفهان و شیراز و مشهد

(25 اردیبهشت 1393 10:16 ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من ریاضی م ضعیفه خیلی صنعتی اصفهان هوش می خوام بزنم می تونم برسونم خودمو؟دوست دارم یادبگیرم ممنون
ضمن تبریک و خسته نباشید.
بله فقط پشتکار میخواد. حتی میتونین توی همین مدت تا اعلام نتایج نهایی ریاضیتونو تقویت کنین.
سلام
با 1150 معماری شهید بهشتی(مجازی)میشه قبول شد؟خیلی ضرور!
دوستان بین این 4 دانشگاه تو گرایش معماری میشه یه ترتیب مناسبی بهم بدید
صنعتی اصفهان
اصفهان
صنعتی شیراز
شیراز
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع