تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخمین محل قبولی بر اساس رتبه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(24 اردیبهشت 1393 01:44 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]هزینه مجازی حدود ۱۵ میلیون تومان میشه یعنی ترمی نزدیک ۴تومان
و شهریه پردیس نزدیک ۲۰ میلیون ترمی۵ تومان

غیرانتفاعی رو نمیدونید هزینش چطوره؟طبق دفترچه با پیام نور یه میزان درمیاد اره؟
الان داشتم دفترچه ی دکترا رو نگاه میکردم فقط توی دوسه تا دانشگاه دکترای آی تی داره اونم با ظرفیتی یکی دو نفر؟!!بعد از ارشد چی کار کنیم واسه دکترا؟!!
راستی من با167تجارت و آی تی کجا قبول میشم؟
الزهرا آموزش محور نوبت دوم احتمالا و دانشگاه شاهد رو هم بزنید
ببخشید دوستم خودش عضو مانشت نیس گف بپرسم رتبه 57 گرایش 1 و 4 آی تی کجا رو قبول میشه؟؟ ممنون

Sent from my MT27i using Tapatalk
سلام؛
با رتبه ۲۳۳ نرم افزار، کجا ها احتمال قبولی وجود داره؟

ممنون.
(25 اردیبهشت 1393 11:09 ق.ظ)shivap نوشته شده توسط: [ -> ]الان داشتم دفترچه ی دکترا رو نگاه میکردم فقط توی دوسه تا دانشگاه دکترای آی تی داره اونم با ظرفیتی یکی دو نفر؟!!بعد از ارشد چی کار کنیم واسه دکترا؟!!
راستی من با۱۶۷تجارت و آی تی کجا قبول میشم؟
کنکور دکترای مهندسی کامپیوتر نرم افزار میدی بعدش که قبول شدی با استادت هماهنگ میکنی تزتو رو آی تی میدی . ممکنه گیر بدن ولی الان همه دارن همین کارو میکنن .
.
.
.
.
.
.
میدونین الان بدبختی چیه دقیقن؟؟؟؟
آدمایی که از قضیه همپوشانی خبر ندارن و تو فامیل و دوست و اینا با قاطعیت میگن فلان جا قبولی پارسال قبول شدن !!!!!

من تو این چند روز زبونم مو در آورد اینقدر به ملت توضیح دادم .
برای من لزومی به تهران نیست.

شما از کجا میدانید امسال همپوشانی کم شده.بیشتر حدس و گمانه.
(25 اردیبهشت 1393 12:02 ب.ظ)shivap نوشته شده توسط: [ -> ]برای من لزومی به تهران نیست.

شما از کجا میدانید امسال همپوشانی کم شده.بیشتر حدس و گمانه.

شما آی تی هستین . مشکلی ندارین
من منظورم به مهندسی کامپیوتر بود .
حدس و گمان هم نیست.
واقعیته
من دو ساعت اولی که نتیجه اومد کلی خوشحال شده بودم. تا ساعت 12 شب که بچه ها کارنامه هاشونو گذاشتن مانشت کم کم متوجه شدم اکثریت آدمایی که تو گرایش من از من بهترن تو گرایشای دیگه رتبه های نجومی دارن. یعنی دقیقن گرایش منو انتخاب میکنن...
با یه ذره بررسی کارنامه های توی مانشت (جامعه کوچیک و به این وضوح میشه تعمیم داد به همه) قضیه تابلو شد یه هو . و همگی دسته جمعی ضد حال خوردیم .........
parinaz جان چقدر بد شده پس.
در مورد آی تی هم من با167یکی از دوستان میگن شبانه الزهر
!!!!!
من واقعا نمیدونم کجا قبول میشم.
(25 اردیبهشت 1393 11:19 ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید دوستم خودش عضو مانشت نیس گف بپرسم رتبه 57 گرایش 1 و 4 آی تی کجا رو قبول میشه؟؟ ممنون

ببخشید میشه یه نفر به من کمک کنه؟؟

سلام
من یک مشاوره می خواستم خیلی ممنون می شم دوستان پاسخ بدن
بنده شاغل هستم و رتبه من در گرایش های مختلف به شرح زیر است:
1- هوش 950
2 معماری 1100
3 نرم افزار 3300
به دوره های مجازی بیشتر علاقه دارم به خاطر شرایط کاری.به گرایش هوش بیشتر علاقه دارم.
می خواستم ببینم هوش خواجه نصیر بهتره یا هوش صنعتی اصفهان یا معماری شهید بهشتی؟البته دوره های مجازی.
در ضمن آیا من دوره های روزانه هوش قبول میشم؟مثلا سنندج.
من رشته کارشناسیم کامپیوتر نبوده و فیزیک خوندم.
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
روزانه هوش قبول نمیشید.
مجازی هم شهید بهشتی خیلی تو فاز فنی نیست.اصفهان و خواحه نصیر اولویت داره.

خرداد جان ایشان روزانه ی خواجه نصیر و شهید بهشتی و شیراز واصفهان قبول میشن.علم و صنعت هم احتمال زیاد.
یعنی شما میگید من خواجه نصیر و قبل از شهید بهشتی بزنم؟

(25 اردیبهشت 1393 12:23 ب.ظ)shivap نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه هوش قبول نمیشید.
مجازی هم شهید بهشتی خیلی تو فاز فنی نیست.اصفهان و خواحه نصیر اولویت داره.

خرداد جان ایشان روزانه ی خواجه نصیر و شهید بهشتی و شیراز واصفهان قبول میشن.علم و صنعت هم احتمال زیاد.

ببخشید من شبانه همدان هم به نظرتون قبول نمی شم؟
(25 اردیبهشت 1393 12:23 ب.ظ)shivap نوشته شده توسط: [ -> ]خرداد جان ایشان روزانه ی خواجه نصیر و شهید بهشتی و شیراز واصفهان قبول میشن.علم و صنعت هم احتمال زیاد.
ممنونم دوست عزیر

کسی میدونه با رتبه 300 نرم افزار کجا میشه قبول شد، روزانه و شبانه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع