تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخمین محل قبولی بر اساس رتبه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
کسی نمیدونه من با 62 شبکه امیرکبیر میارم یا نه؟؟!! Sad(
سلام
با رتبه 520 ایا احتمال قبولی در غیرانتفایی های مشهد هست؟؟؟
مرسی
دوستان زمان انتخاب رشته تمدید شده ایا یا تا امشب فرصت داریم
اگه تمدید شده لینکه خبرشو میذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(28 اردیبهشت 1393 07:25 ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان زمان انتخاب رشته تمدید شده ایا یا تا امشب فرصت داریم
اگه تمدید شده لینکه خبرشو میذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بچه ها..

شما میدونید ماجرای ..".. محل تحصیل پردیس فارابی قم..." چیه؟؟

البته کنارش نوشته دانشگاه تهران و روزانه..... اما محل تحصیل پردیس فارابی قم...نکنه پردیس مردیس باشه؟؟؟
حیف نیست شما امنیت وشبکه نخونی و بری آی تی
شریف کلللا روزانه و شبانه شبکه رو حذف کرد.. مبارکه
(28 اردیبهشت 1393 11:29 ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط: [ -> ]شریف کلللا روزانه و شبانه شبکه رو حذف کرد.. مبارکه
خداییش این دیگه چه وضعیه شریف نه از آی تی میگیره نه از شبکه .....
:Sadدوستان با ۸۳۰ معماری امیدی به شبانه پردیس گرمسار هست یا نه؟؟امیدی اصلا یه قبولی هست؟Confused
(22 اردیبهشت 1393 01:02 ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]۲۸۹ نرمSad
کجا میشه قبول شد با این رتبه؟؟؟؟؟
به نظرتون میشه روزانه یا شبانه جایی قبول شد؟؟؟؟
بدجور فکرم مشغولهSad خیلی کلافه ام

پ ن پ Big Grin
من ۳۶۴ ام ینی من جایی قبول میشمSad
سلام دوستان با ارزوی موفقیت برای شما یه سوالی داشتم به نظرتون بین شبانه تبریز و شبانه صنعتی بابل با توجه به اینکه تبریز دانشگاه بهتریه ولی خوابگاه نمیده اما صنعتی بابل احتمالا خوابگاه میده اولویت با کدوم دانشگاه است؟
(30 اردیبهشت 1393 11:28 ق.ظ)sara88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان با ارزوی موفقیت برای شما یه سوالی داشتم به نظرتون بین شبانه تبریز و شبانه صنعتی بابل با توجه به اینکه تبریز دانشگاه بهتریه ولی خوابگاه نمیده اما صنعتی بابل احتمالا خوابگاه میده اولویت با کدوم دانشگاه است؟

خب بستگی به شهرت داره
بچه تهرانی؟
با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
خودمونم شهر اردبیل زندگی می کنیم.سال قبل تا ۶۵۰ توی معماری در دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدن.
به نظرتون با این شرایط همپوشانی امسال امید برای قبولی من و اونایی که رتبه ی نسبتا ضعیفی اوردن هست؟
بعضی ها میگن این شرایط به ضرر رتبه های بهتر هست و به رتبه های مثل رتبه ی من زیاد فرقی نمی کنه.
در ضمن امسال ظرفیت این دانشگاه دو برابر شده و 15 نفر توی روزانه برمیداره.
شبانش هم چون آموزش محوره نمیرم اصلا.
ممنون میشم جوابمو بدین.
(30 اردیبهشت 1393 12:06 ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
من معماری رتبم شده ۶۰۷
خودمونم شهر اردبیل زندگی می کنیم.سال قبل تا ۶۵۰ توی معماری در دانشگاه محقق اردبیلی قبول شدن.
به نظرتون با این شرایط همپوشانی امسال امید برای قبولی من و اونایی که رتبه ی نسبتا ضعیفی اوردن هست؟
بعضی ها میگن این شرایط به ضرر رتبه های بهتر هست و به رتبه های مثل رتبه ی من زیاد فرقی نمی کنه.
در ضمن امسال ظرفیت این دانشگاه دو برابر شده و ۱۵ نفر توی روزانه برمیداره.
شبانش هم چون آموزش محوره نمیرم اصلا.
ممنون میشم جوابمو بدین.

سلام
آره به نظر من قبولی
نه اراکم

(30 اردیبهشت 1393 11:38 ق.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 اردیبهشت 1393 11:28 ق.ظ)sara88 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان با ارزوی موفقیت برای شما یه سوالی داشتم به نظرتون بین شبانه تبریز و شبانه صنعتی بابل با توجه به اینکه تبریز دانشگاه بهتریه ولی خوابگاه نمیده اما صنعتی بابل احتمالا خوابگاه میده اولویت با کدوم دانشگاه است؟

خب بستگی به شهرت داره
بچه تهرانی؟
نه اراکم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع