زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزانه زاهدان یا ازاد کرمان

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
سلام بچه ها.اگه میتونید کمکم کنید.من روزانه علوم کامپیوتر گرایش محاسبات علمی زاهدان و مهندسی ای تی گرایش طراحی وتولید نرم افزار ازاد کرمان قبول شدم.نمیدونم چه کنم.از یک طرف میگم رشته ازاد بهتره از طرف دیگه اون روزانه و دولتی هست.HuhConfused

قـدر لحـظـه ها را بـدان

زمـانی می رسد که تـو دیگـر قادر نیستی بگـویـی

جبــران می کـنم . . .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
با توجه به محل زندگیتون،و اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالا تر دارید یا نه انتخاب کنید
۱
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
RE: روزانه زاهدان یا ازاد کرمان
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  با توجه به محل زندگیتون،و اینکه قصد ادامه تحصیل در مقطع بالا تر دارید یا نه انتخاب کنید

با توجه به محل زندگی باید ازاد انتخاب کنم ولی چون قصد ادامه تحصیل دارم میگم ملی بهتره .نمیدونم رشته مهمتره که اون ای تی است یا دانشگاه که ملی است؟

قـدر لحـظـه ها را بـدان

زمـانی می رسد که تـو دیگـر قادر نیستی بگـویـی

جبــران می کـنم . . .
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
خوب ببین دوست عزیز اگه دوست دارین کرمان بخونی و از نظر هزینه مشکلی نداری و همچنین به رشته علاقه داری ادامه بده . اما اگه این رشته علوم کامپیوتر رو میتونی بخونی و علاقه داری دانشگاه زاهدان هم یکی از دانشگاههای خوب کشور هست و از نظر امکانات هم خوبه. با توجه به استعداد خودتون یکی رو انتخاب کنید

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۴ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۲۹ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۳۱۲ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
  علوم روزانه شریف رتبه ۲۹ yashar_sb_sb@ ۲ ۲,۵۵۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh-1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close