زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حق یک سرباز پایمال شده

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
متن نامه: با سلام

اینجانب در سال ۸۸ به خدمت مقدس سربازی اعزام شدم و در همان سال ۱۰۸ روز کسر خدمت بابت جبه پدرم دریافت نموندم و گواهی آن موجود و تاریخ آن در سال ۸۸ موجود می باشد.
بدلیل قبولی در دانشگاه از خدمت مرخص شدم و اکنون در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱ باید دوباره به خدمت اعزام شوم ولی متاسفانه در سیستم نظام وظیفه کسر خدمت من ثبت نشده و چون در سال ۱۳۹۱ تمام کسر خدمت ها لغو شده برای من نیز آن گواهی را دیگر ثبت نمی کنند در صورتی که من گواهی کسر خدمت را در سال ۸۸ گرفتم ولی به دلیل سهل انگاری مسولین گواهی من ثبت سیستم نشده است.
هیچ کس پاسخگوی من نیست و من به شدت ناراحتم از حقی که پایمال شده.
از شما استدعا می کنم اگر میدانید راهنمایی کنید که من به کجا باید مراجعه کنم تا از حق مسلم خود دفاع کنم.

بعد از خدا امیدم به شما است.

خدانگهدار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemenp
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
این نامه الآن خطاب به کیه؟ بچه های مانشت ؟؟
متاسفانه (یا خوشبختانه) از برکات این کشور قانون های ثانیه ای است ، یعنی هیچ ثبات قانونی وجود ندارد و شما نمی توانید حتی حدس بزنید فردا چه اتفاقی قرار است بیافتند.
به نظرم همین قانون لغو کسورات سربازی و معافیت ها احتمالا بعد از دولت فعلی ، طی یک لایحه از سوی دولت جدید مجددا لغو می شود. اگر امکانش را دارید تا با ادامه تحصیل در مقطع بالاتر باز تاریخ اعزام را به تعویق بیاندازید بهتر خواهد بود (شاید هم بدتر!؟|)
ضمنا به گمانم شما کسر خدمت بابت خدمت به کشور ! با عضویت در بسیج را نیز داشتید، آن که انشاالله لغو نشده؟!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
هیچ کس نمیدونه من به کجا باید رجوع کنم تا حقم رو بگیرم؟

از شما کمک خواستم
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: حق یک سرباز پایمال شده
با سلام
شما مقعی که گواهی کسر خدمت را دریافت کردید و اونو به محل خدمت خود ارائه دادید شما را میفرسادند به قسمت ثبت که اونجا ثبت میشد و بعد یک مهر ثبت اینترنتی زیر برگه میزدند حالا میخواد بعد از این سیستم منفجر بشه یا نشه کسری شما به حساب میاد ولی اگه ثبت نشه و شما نتونی اثبات کنی که ثبت شده این وضعیتش فرق میکنه
به نظر من شما باید بری از قسمت نیروی انسانی (ارشد) مثلا اگه سپاه است باید بری سپاه ارشد اون استان و اگه ارگانهای دیگه هستی بری از قسمت استانش پیگیر باشی اگه نتونستی مسئولشو پیدا کنی از نیروی انسانی محل خدمت خودت سوال کن مسئول نیروی انسانی را بهت معرفی میکنند

اینا رو من گفتم چون خودم رفتم سربازیWinkکسر خدمت بسیجی داشتم بعد وقتی دادم ثبتش کرد سریع یک کپی برا خودم گرفتم که بعد نزنند زیرشCool
موفق باشی
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
خوب این قانونی هست که وضع شده و لازم الاجراست ، ضمنا مثل اینکه ۳ ماه هم باید اضافه تر خدمت کنید.

اگر در قانون جدید راهی رو پیدا نکردید ، قاعدتا باید از راه های فراقانونی وارد بشید. حالا شامل جور کردن یک پارتی گردن کلفت هست یا نامه گرفتن توسط یکی از نهادهای بلند پایه (دفنر رهبری ، ریاست جمهوری ، وزارت دفاع ، سپاه و...)

من شنیدم کسانی که تا تاریخ ۹۱/۰۱/۰۵ مشمول یکی از قوانین معافی بودن می تونن تا ۳۱ شهریور ۹۱ اقدام کنن. احتمالا شما نیز بتونید از این راه وارد بشید و مطرح کنید که تا پنج فروردین ، این کسر خدمت شاملتان بوده است.

البته همین موضوع رو هم باز اگر از بند پ (پارتی) مطرح کنید بسیار مفید تر خواهد بود.

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
فردا با پدرم می رم اهواز ببینم نظام وظیفه استان چی میگه اگه جواب ندادن شنبه میریم تهران
دعا کنید برام که کارم درست شه .

همه این دردسرا رو می کشم چون میخوام ارشد رو ۱ ترم رزرو کنم یعنی ترم مهر خدمتم هم اگه این ۴ ماه رو بتونم ثبت کنم ۴ ماه ازش مونده که میتونم خودمو به ترم بهمن برسونم.

حتی فردا که ساعت ۸ نتایج میاد من نیستم ک ببینم

برام دعا کنید
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
امروز رفتم تیپ لشکر ۹۲ اهواز همونجا که کسر خدمت رو گواهیشو گرفتم گفتند کسایی مثل شما تو این روزا به ما رجوع کردند و فرستادیمشون خودشون بروند تهران .

انگار همه کسایی که مثل من اعزام مجددی بودند از تو سیستم حذف شده کسریشون.
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده

دانشگاه چه کردی؟ قبول نشدی؟
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  

دانشگاه چه کردی؟ قبول نشدی؟

اهواز قبول نشدم رتبم ۲۰۰ شده اما میدونم تو تکمیل ظرفیت قبول میشم البته هرجا جز اهواز

پارسال با رتبه ۴۰۰ قبول شدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
حق یک سرباز پایمال شده
یک خبر خوش

پدرم امروز تهران بود و گفت که تونست کسری من رو ثبت کنه البته من هنوز باورم نشده و باید تا فرا صبح صبر کنم برم پلیس +۱۰ و ببینم تو سیستم ثبت شده یا نه .

اگه اینجوری باشه منم از بهمن ماه میرم ارشد به امید خدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال: #۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  یک خبر خوش

پدرم امروز تهران بود و گفت که تونست کسری من رو ثبت کنه البته من هنوز باورم نشده و باید تا فرا صبح صبر کنم برم پلیس +۱۰ و ببینم تو سیستم ثبت شده یا نه .

به سلامتی...

مهندس پارسال تکمیل کجا قبول شدی؟ با ۴۰۰ ؟ امسال کجا به نظرت قبولی؟
ارسال: #۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  یک خبر خوش

به سلامتی...

مهندس پارسال تکمیل کجا قبول شدی؟ با ۴۰۰ ؟ امسال کجا به نظرت قبولی؟

امسال میتونم بروجرد ملابر و علوم تحقیقات خرم آباد قبول شم

البته هر جا قبول شم انتقالی یا میهمان میگیرم اهواز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۹ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۴۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  دروس ارایه شده دانشگاه شریف sh-n ۲ ۳,۰۱۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sh-n
  قبول شده های علوم کامپیوتر ۹۷ AminKH ۰ ۱,۸۱۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKH
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۶۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close