زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب واحد و پیشنیاز ها

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
انتخاب واحد و پیشنیاز ها
سلام خدمت دوستان گل سایت مانشت
یه سوال دارم در رابطه با کلاس های ارشد
سوالم این هست که ترم اول چند واحد میشه برداشت؟
ایا خودمون می تونیم برداریم در دانشگاه های روزانه یعنی خودمون واحد های درسی مون رو انتخاب کنیم ؟
سوال بعدی هم این هست که یه جا خوندم که اگر در بعضی از دروس در مقطع کارشناسی نمره مابین ۱۲ الی ۱۴ داشته باشی باید در ارشد پیشنیاز بگذرونی در صورتی که از یه مقاله دیگه خونده بودم که اگر در ترم اول دروسی رو که بهت می دن رو نتونی پاس کنی بهت یکسری دروس پیشنیاز می خوره حالا موندم کدومشون درسته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
RE: انتخاب واحد و پیشنیاز ها
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گل سایت مانشت
یه سوال دارم در رابطه با کلاس های ارشد
سوالم این هست که ترم اول چند واحد میشه برداشت؟
ایا خودمون می تونیم برداریم در دانشگاه های روزانه یعنی خودمون واحد های درسی مون رو انتخاب کنیم ؟
سوال بعدی هم این هست که یه جا خوندم که اگر در بعضی از دروس در مقطع کارشناسی نمره مابین ۱۲ الی ۱۴ داشته باشی باید در ارشد پیشنیاز بگذرونی در صورتی که از یه مقاله دیگه خونده بودم که اگر در ترم اول دروسی رو که بهت می دن رو نتونی پاس کنی بهت یکسری دروس پیشنیاز می خوره حالا موندم کدومشون درسته؟

سلام!
تا جایی که من دیدم ترم اول اکثر بچه ها ۱۲ واحد دارن. بعضی دانشگاها پیش نیاز در نظر میگیرن بعضی هم نه.بستگی به دانشگاه داره. اگر پیش نیاز بدن معمولا بعضی درسای زیر ۱۲ رو میگن بردارید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۷۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۴ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۷۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۳۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۵۷۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۳۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران sina.iRoid ۲ ۷,۵۱۳ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen406
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۲۵۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close