زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان

ارسال: #۳۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(

شما قراره از کدوم شهر بیاین ؟!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
lonelyforever میتونی چند نفر پیدا کنی باهم خونه تو یکی از مناطق ضعیف شهر بگیری .
غصه نخور . برو موسسات کنکور تدریس کن . اصفهان که شرکت کننده کنکور زیاد داره یه درآمد خوبی انشالله به جیب میزنی
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(
بله .آخر دفترچه گفته سال اول فاقد خوابگاه برای برادران و اسکان در خوابگاه خودگردان میباشد.

این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
منو باش که دانشگاه اصفهان رو قبل صنعتی اصفهان ، دانشگاه شیراز و خوارزمی کرج گذاشته بودم. حالم گرفته شده

abandoned
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  واریز شهریه خوابگاه داخل پارسال اینترنتی بود. سالهای قبلش باید از بانک فیش میگرفتیم. امسال که سامانه گلستان شده خبر ندارم چجوریه.

مگه خوابگاه داخل هم شهریه داره؟
اون چقدره شهری اش ؟؟!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
شهریه خوابگاه داخل پارسال ترمی حدود ۸۵ تومن بود.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
منو باش که دانشگاه اصفهان رو قبل صنعتی اصفهان ، دانشگاه شیراز و خوارزمی کرج گذاشته بودم. حالم گرفته شده
[/quote]
آره مثلا دانشگاه همدان زده بود فاقد خوابگاه منم آخر زدمش .نگران نباشید انشا ا... داخل میدن خوابگاه
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  این ستمه به خدا ، چون من دیدم اونهای که خوابگاه ندارن مستقیم جلوشون زدن بودن فاقد خوابگاه . ( بردن اون ته ته تو توضیجات اون هم به این شکل آوردن ، پس چرا مثل اون های دیگه جلوش ننونشننننننننننننننننننن)
آره مثلا دانشگاه همدان زده بود فاقد خوابگاه منم آخر زدمش .نگران نباشید انشا ا... داخل میدن خوابگاه
[/quote]

مرسی از دلداریت. امروز زنگ زدم امور خوابگاه ها ترم میگه نداریم . خوابگاه ها پره و مثل قطع کرد .

abandoned
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سلام بچه ها کسی میدونه واسه ثبت نام باید چی کار کرد؟! نوشته غیرحضوری و از طریق سیستمه اما چه جوری باید وارد این سیستم شد!!! وقتی یوزر و پسوورد نداریم!! کسی میدونه؟ حضوری باید رفت طبق همون جدوله؟

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
من حدسم اینه روز ثبت نام نحوه ورود به سامانه رو اعلام میکنن.مثلا ممکنه ترکیب چند حرف لاتین با شماره شناسنامه یا شماره ملی باشه
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ق.ظ
گفته بود ساعت ۸ ولی من هرچی میزنم نمیره یا من اشتباه میزنم یا اینکه هنوز شروع نشده
۴ سال با این سیستم گلستان پدرمون دراومد فکر کردم دیگه تموم شده ولی . . .
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  من حدسم اینه روز ثبت نام نحوه ورود به سامانه رو اعلام میکنن.مثلا ممکنه ترکیب چند حرف لاتین با شماره شناسنامه یا شماره ملی باشه

یعنی باید بریم اونجا؟! یا از شنبه باید بریم؟!

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ق.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  گفته بود ساعت ۸ ولی من هرچی میزنم نمیره یا من اشتباه میزنم یا اینکه هنوز شروع نشده
۴ سال با این سیستم گلستان پدرمون دراومد فکر کردم دیگه تموم شده ولی . . .

خوب میتونستید گلستانو همراه خودتون نیارید. Wink سه سال با این سیستم قبلی داشتیم حال میکردیم. سر و ته داشت. امسال حوصله این سامانه و سرعتشو نداشتم. دوستام برام انتخاب واحد کردن.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط hosseini25.)
بچه ها بعد از ثبت نام کسی درخواست خوابگاه تونست بده؟من بعد از کامل کردن اطلاعات خوابگاه وقتی درخواست خوابگاه میدم میگه هنوز این دانشجو پذیرفته نشده.میدونین باید چه مدت از ثبت نام بگذره تا بشه درخواست داد؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط majidjan.)
من هنوز نتونستم وارد شم چی کار کنم ؟
میگه اشتباه است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط hosseini25.)
[][[/code]]
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  من هنوز نتونستن وارد شم چی کار کنم ؟
مشکلت واسه ورود چیه مگه؟کدوم مرحله گیر کردی؟[/code]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۲۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۴ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close