زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رضایت استادا از پخش شدن جزوه هاشون مهمه؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
چند روزه دارم به این موضوع فکر میکنم که آیا این جزواتی که توی مانشت میذارید مولفا و آموزشگاها و استاداشون راضین که همه به طور رایگان از اونا استفاده کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedAngel
کاش میشد یه کم جدی درباره ی این موضوع حرف بزنیم؟
واقعااگه راضی نباشن چی میشه؟اون وقت ما حق الناس کردیم یه گناه بزرگ و نابخشودنی.... وآیا می ارزه؟؟؟؟Huh
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
به نظر من شاید اگه دوستایی که زحمت گذوشتن جزوه ها و ویس ها رو میکشن و قصدشون جز کمک و خوبی نیس اول از استادشون مطلع شن که اونا راضی هستن بعد بذارن این مشکل حل شه
البته من خودم با اینکه کلاس رفتم همیشه ازاین جزوه ها هم استفاده میکنم
good-wishes، در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به تکراری بودن موضوع تاپیک و بسته شدن آن، از بخش "بحث آزاد(غیرسیاسی)" به "سطل زباله" منتقل شد

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
قبلا این موضوع بحث شده است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من با توجه به اینکه این موضوع ممکن است دغدغه فکری خیلی از کاربران سایت باشد بهتر است دوباره باز شود یا یک نفر دیدگاهها و نظرات مختلف و قوانین کپی رایت را در یک تایپیک دیگر در این این ضمیمه یک جا جمع آوری کند.
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
این موضوع بارها بحث شده و دیگه نیازی بادامه اش نیست.
جزوه ها هیچوقت ایرادی نداشتند چون برداشت نویسنده جزوه از یه کلاس بوده و خودش مجانا" منتشر کرده.
در مورد ویس ها هم چون اساتید رضایت به ضبط صدا داده اند مشکلی نداره.
البته در مورد سوء استفاده تجاریش من نگفتم فقط بصورت مجانی و برای نشر علمش. وگرنه یکی یه چیز مجانی را با قیمت گران بفروشه طبیعی است که اشکال داره.
از نظر قانونی هم فقط محصولات علمی و فرهنگی که حق تالیف داشته و با مجوز منتشر میشن را مانع میشیم . چون ایراد شرعی و قانونی داره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , **sara** , arman405

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۴۷ امروز ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۷,۶۸۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۹۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۴ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۲۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۷۹ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close