زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۷۶۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)آرزو۶۴ نوشته شده توسط:  اره ۱۵ شد ولی خبری نیست.دانشگاه ازاد اولش نیست که از این حرفا میزنه!!!

یکی از دوستان مانشتی به مرکز آزمون زنگ زده گفتن تو این هفته اعلام میشه . دقیقاً نگفتن چه روزی!!!!!!!!!!!!!
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۶۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
پس نیمه دوم شد نه نیمه اول.عادت داریم به حرف های آزاد.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۶۸
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
نتایج آخر هفته اعلام میشه
۰
۱
ارسال: #۷۶۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها من الان زنگ زدم مرکز آزمون گفت فردا عصر نتایج میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , maryam deilamirad , rahil_free
ارسال: #۷۷۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
ایشالا همه قبولید و خبر قبولی با کارنامه رو همه فردا میزارین تو سایت
آمین
۰
۰
ارسال: #۷۷۱
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز تا ساعت ۱۵ بعدازظهر اعلام می‌شود

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز یکشنبه، مورخ ۱۶/۷/۹۱ اعلام می‌شود.
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به خبرگزاری مرکز آزمون گفت: نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از طریق پایگاه اطلاع رسانی اعلام نتایج مرکزآزمون به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام خواهد شد.
رئیس مرکز آزمون تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان می‌توانند جهت ثبت نام در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ مهر ماه به واحدهای دانشگاهی مورد نظر جهت ثبت نام مراجعه کنند. برای ثبت نام پذیرفته شدگان داشتن اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل یا خارج کشور، اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، ۶ قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ، ارائه مدرک مشخص کننده خدمت وظیفه عمومی (مخصوص برادران) و تصاویر آنها الزامیست. رئیس مرکز آزمون در پایان اعلام کرد: سایت اطلاع رسانی مرکزآزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جهت اطلاع رسانی از آخرین اخبار آزمونی دانشگاه آزاد اسلامی همواره بصورت آنلاین در خدمت همه داوطلبان قرار دارد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh*
ارسال: #۷۷۲
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز تا ساعت ۱۵ بعدازظهر اعلام می‌شود

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز یکشنبه، مورخ ۱۶/۷/۹۱ اعلام می‌شود.
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به خبرگزاری مرکز آزمون گفت: نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از طریق پایگاه اطلاع رسانی اعلام نتایج مرکزآزمون به آدرس
اعلام خواهد شد.
رئیس مرکز آزمون تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان می‌توانند جهت ثبت نام در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ مهر ماه به واحدهای دانشگاهی مورد نظر جهت ثبت نام مراجعه کنند. برای ثبت نام پذیرفته شدگان داشتن اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل یا خارج کشور، اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، ۶ قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ، ارائه مدرک مشخص کننده خدمت وظیفه عمومی (مخصوص برادران) و تصاویر آنها الزامیست. رئیس مرکز آزمون در پایان اعلام کرد: سایت اطلاع رسانی مرکزآزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
جهت اطلاع رسانی از آخرین اخبار آزمونی دانشگاه آزاد اسلامی همواره بصورت آنلاین در خدمت همه داوطلبان قرار دارد.

خداخیرت بده.............فکرکردم قبول نشدم............حداقل تا چهل دقیقه دیگه میتونم همچنان امیدوارباشم Tongue

خدا را عشق است و دیگر هیچ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiya_496
ارسال: #۷۷۳
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)a3mooneabi نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)taha.maten نوشته شده توسط:  نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز تا ساعت ۱۵ بعدازظهر اعلام می‌شود

اعلام خواهد شد.

خداخیرت بده.............فکرکردم قبول نشدم............حداقل تا چهل دقیقه دیگه میتونم همچنان امیدوارباشم Tongue

انشااله قبول شی شاد بشی منم دعا کن
۰
۰
ارسال: #۷۷۴
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
کانامه من

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۷۷۵
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
از کجا آوردی؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۷۶
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  کانامه من

پس چرا page باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۷۷۷
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بالاخره اعلام شد
با آرزوی موفقیت برای همه

امشب وجودم خسته است از سردی دلهای سرد
آیا تو هم در یاد ما هستی در این شبهای سرد!؟؟!
۰
۰
ارسال: #۷۷۸
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من علوم تحقیقات کرمان گرایش هوش مصنوعی قبول شدم
ولی نمیخوام برم
۰
۱
ارسال: #۷۷۹
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من هوش بوشهر قبول شدم رتبه ۳۰ Smile
۰
۲
ارسال: #۷۸۰
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط آرزو۶۴.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ)golrokh نوشته شده توسط:  من هوش بوشهر قبول شدم رتبه ۳۰ Smile

مبارکه میخوایی بری؟؟

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات کرمان گرایش هوش مصنوعی قبول شدم
ولی نمیخوام برم

مبارکه Smileترازت چند بود؟؟
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۵ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۴۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close