زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۶۷۶
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها منم ۶۵۳۰ نرم افزار با رتبه ۲۳۵ علوم تحقیقات اینا انتخابامه (مسافت برام مهمه که به تهران نزدیک باشم):
۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین
ok کنم همینو؟جای ساوه و قزوین رو عوض نکنم؟
تو رو خدا زود راهنمایم کنید دیگه وقتی نیست
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۷۷
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط MONA_STAR.)
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)H0ney نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال : الان برای هوش فقط همین ۴ جا رو میتونینم انتخاب کنیم ، یعنی مثلا من علوم تحقیقات تهران رو زده بودم دیگه تو تکمیل ظرفیتش نیستم ؟؟!!

کارنامه :
زبان تخصصی انگلیسی ۲۸/۴
۲ ریاضیات ( ریاضیات مهندسی ، محاسبات عددی ، ساختمانهای گسسته ) ۱۵
۳ دروس مشترک ( ساختمان داده ها ، مدارهای منطقی ، نظریه زبان ها و ماشین ها وسیستم عامل ) ۳۳/۴
۴ دروس تخصصی نرم افزار ( طراحی الگوریتم ، پایگاه داده ها و مهندسی نرم افزار ) ۱۰
۵ دروس تخصصی معماری سیستم های کامپیوتری ( VLSI،الکترونیک دیجیتال ) ۵
۶ دروس تخصصی هوش مصنوعی ( نظریه زبان ها و ماشین ها ، هوش مصنوعی و پایگاه داده ها ) ۳۶/۷
------------------------------
نمره کل ۷۴۷۶ *************************رتبه در انتخاب ۲۵
نمره آخرین نفر انتخاب اول ۷۵۲۱*************رتبه آخرین نفر انتخاب اول ۲۳

شما که اختلاف چندانی نداری دوست عزیز، همون علوم تحقیقات تهران قبولی. شیرینی یادت نرهTongue

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  بچه ها منم ۶۵۳۰ نرم افزار با رتبه ۲۳۵ علوم تحقیقات اینا انتخابامه (مسافت برام مهمه که به تهران نزدیک باشم):
۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین

به نظر من که جاشون عوض کن، چونکه تا پارسال قزوین واحد بوده نه پردیس، اگه به سایت دانشگاش نگاهی بندازی بعد از تهران تو کشور حرف اول میزنه .
فک میکنم مشکل مجوزش یکساله حل میشه نگران نباش.

تو اولویت ششمت به جای کیش ، شاهرود بذاری بهتره ( چون مسافتش کمتره )

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H0ney
ارسال: #۶۷۸
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)H0ney نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال : الان برای هوش فقط همین ۴ جا رو میتونینم انتخاب کنیم ، یعنی مثلا من علوم تحقیقات تهران رو زده بودم دیگه تو تکمیل ظرفیتش نیستم ؟؟!!

کارنامه :
زبان تخصصی انگلیسی ۲۸/۴
۳ دروس مشترک ( ساختمان داده ها ، مدارهای منطقی ، نظریه زبان ها و ماشین ها وسیستم عامل ) ۳۳/۴
۴ دروس تخصصی نرم افزار ( طراحی الگوریتم ، پایگاه داده ها و مهندسی نرم افزار ) ۱۰
۶ دروس تخصصی هوش مصنوعی ( نظریه زبان ها و ماشین ها ، هوش مصنوعی و پایگاه داده ها ) ۳۶/۷

شما که اختلاف چندانی نداری دوست عزیز، همون علوم تحقیقات تهران قبولی. شیرینی یادت نرهTongue

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  بچه ها منم ۶۵۳۰ نرم افزار با رتبه ۲۳۵ علوم تحقیقات اینا انتخابامه (مسافت برام مهمه که به تهران نزدیک باشم):
۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین

به نظر من که جاشون عوض کن، چونکه تا پارسال قزوین واحد بوده نه پردیس، اگه به سایت دانشگاش نگاهی بندازی بعد از تهران تو کشور حرف اول میزنه .

بقیه انتخابام از نظرتون خوبه؟چیزیو عوض نکنم؟
ای خدااااااااااااا
کاش به این انتخابا نرسه و همین تهران قبول بشم
۰
۰
ارسال: #۶۷۹
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  

کارنامه :
زبان تخصصی انگلیسی ۲۸/۴

۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین

تو اولویت ششمت به جای کیش ، شاهرود بذاری بهتره ( چون مسافتش کمتره )

ممنون از پاسختون ، ولی تو تکمیل ظرفیت که میخوایم انتخاب منیم فقط این ۴ تا هست :
پردیس علوم و تحقیقات بوشهر
پردیس علوم و تحقیقات قزوین
واحد علوم و تحقیقات کرمان
واحد بوئین زهرا
علوم تحقیقات تهران نیست ، اونوقت چه جوریـــــــــــــــــــــــه ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۸۰
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
گرایش نرم افزار ۵۰۵۱
گرایش هوش مصنوعی ۵۰۶۲
---------------------------------------
ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ واحد بوئین زهرا - کد: ۲۹۹
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات سیرجان - کد: ۶۳۷
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
--------------------------------------
با آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان عزیز
۱
۰
ارسال: #۶۸۱
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام بچه ها یه سوالی

چرا اون اول تو لیست دانشگاه ها که میشد انتخاب کنی ، علوم تحقیقات اصفهان نبود ولی حالا تو تکمیل ظرفیت هست؟؟؟

به خاطر این میپرسم که من اون اول تو انتخاب رشته زدم علوم تحقیقات (میشه همون تهران) و رفتم تهران امتحان دادم.رتبم شد ۱۴۲ و قبول نشدم(آخرین نفر بود ۹۸) حالا تو تکمیل ظرفیت اولین انتخاب رو زدم علوم تحقیقات اصفهان (جالبه حالا دیگه تو تکمیل ظرفیت ، علوم تحقیقات نداره یعنی همون علوم تحقیقات تهران رو. چرا؟ )

بعد تو سایت هم گفته شما اول تو تکمیل ظرفیت رشته/محل اصلی خودتون بررسی میشید بعد تو انتخاب های ده گانه...ولی من نمیخوام تو علوم تحقیقات تهران بررسی بشم چون با توجه به رتبم که خوبه حتما همونجا قبولم درصورتیکه من میخوام برم علوم تحقیقات اصفهان(چون اصفهانیم)....حالا باید چی کار کنم؟؟؟

یعنی یه کسی مثه من که بخواد بره علوم تحقیقات اصفهان باید از اول چی کار میکرده؟ اون اول که علوم تحقیقات اصفهان رو نمیشد انتخاب کرد.

اگه کسی منظورم رو و سوالم رو فهمید لطفا جواب بده...ممنون
۰
۱
ارسال: #۶۸۲
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط MONA_STAR.)
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ)---نازنین نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  

کارنامه :
زبان تخصصی انگلیسی ۲۸/۴

۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین

بقیه انتخابام از نظرتون خوبه؟چیزیو عوض نکنم؟
ای خدااااااااااااا
کاش به این انتخابا نرسه و همین تهران قبول بشم

فقط جای کیش و با شاهرود عوض کن.

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ب.ظ)H0ney نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون ، ولی تو تکمیل ظرفیت که میخوایم انتخاب منیم فقط این ۴ تا هست :
پردیس علوم و تحقیقات بوشهر
پردیس علوم و تحقیقات قزوین
واحد علوم و تحقیقات کرمان
واحد بوئین زهرا
علوم تحقیقات تهران نیست ، اونوقت چه جوریـــــــــــــــــــــــه ؟؟؟

دوست عزیز اگه واحدی که امتحان دادی علوم تحقیقات تهرانه، که اول اونجا سنجیده میشی

و هوش متاسفانه همین ۴ انتخابو داره.

(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یه سوالی

چرا اون اول تو لیست دانشگاه ها که میشد انتخاب کنی ، علوم تحقیقات اصفهان نبود ولی حالا تو تکمیل ظرفیت هست؟؟؟

به خاطر این میپرسم که من اون اول تو انتخاب رشته زدم علوم تحقیقات (میشه همون تهران) و رفتم تهران امتحان دادم.رتبم شد ۱۴۲ و قبول نشدم(آخرین نفر بود ۹۸) حالا تو تکمیل ظرفیت اولین انتخاب رو زدم علوم تحقیقات اصفهان (جالبه حالا دیگه تو تکمیل ظرفیت ، علوم تحقیقات نداره یعنی همون علوم تحقیقات تهران رو. چرا؟ )

بعد تو سایت هم گفته شما اول تو تکمیل ظرفیت رشته/محل اصلی خودتون بررسی میشید بعد تو انتخاب های ده گانه...ولی من نمیخوام تو علوم تحقیقات تهران بررسی بشم چون با توجه به رتبم که خوبه حتما همونجا قبولم درصورتیکه من میخوام برم علوم تحقیقات اصفهان(چون اصفهانیم)....حالا باید چی کار کنم؟؟؟

یعنی یه کسی مثه من که بخواد بره علوم تحقیقات اصفهان باید از اول چی کار میکرده؟ اون اول که علوم تحقیقات اصفهان رو نمیشد انتخاب کرد.

اگه کسی منظورم رو و سوالم رو فهمید لطفا جواب بده...ممنون

دوست عزیز شما که اصفهانی بودی باید نجف آباد امتحان میدادی.( با اصفهان فاصله چندانی نداره)

شوخی: یا تستای کمتری جواب میدادی Tongue

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۱
ارسال: #۶۸۳
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین
به نظر من جای قزوین و ساوه رو عوض کن،ساوه ترازش پایین تر از فزوینه،اگه از لحاظ اولویت بخوای بزنی اول قزوینو بزن،فکر کنم باید قبل از دماوندم بزنی اگه برات اولویت مهمه!موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۶۸۴
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ

واسه قبولی که ۲ تاشو قبولم.از یک طرف اگه کرمانشاه بزنم چون شهر خودم راحتم ولی از طرف دیگه قزوین سطحش بالاتره.واقعا نمیدونم چی کار کنم؟
[/quote]

من تو شبکه قزوین رتبم ۱۱۱ شده با تراز ۶۳۰۳
توتجارت هم ترازم ۶۸۷۶ شدم
با دکتر حقیقت که یکی از اساتید پارسه و قزوین هستش صحبت کردم گفتش که احتماش کم هست که قبول بشی
امسال ظرفیت کم قرار بکنن
[/quote]

عجب حرفی زدی! من که تاحالا ندیدم ظرفیت پایین بیاد. دیدم بالا بره بر عکسش رو ندیدم!
منظوردکتر حقیقت اینه که علوم تحقیقات قزوین قبول نمی شی؟ یا واحد قزوین؟

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: petenet
ارسال: #۶۸۵
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ ب.ظ
۱)البرز
۲)دماوند
۳)ساوه
۴)قزوین
۵)بویین زهرا
۶)کیش
۷)مازندران
۸)بابل
۹)گیلان
۱۰)ایت اله املی
بچه ها نظر بدین
به نظر من هم قزوین بهتر از ساوه هستش
آیت اله آملی هم فکر کنم بهتر از بابل و مازندارن هستش
۰
۰
ارسال: #۶۸۶
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
یک سوال این واحد های علوم تحقیقات که تو تکمیل بودن کلاساشون از بهمن شروع میشه؟

۰
۰
ارسال: #۶۸۷
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  

واسه قبولی که ۲ تاشو قبولم.از یک طرف اگه کرمانشاه بزنم چون شهر خودم راحتم ولی از طرف دیگه قزوین سطحش بالاتره.واقعا نمیدونم چی کار کنم؟

با دکتر حقیقت که یکی از اساتید پارسه و قزوین هستش صحبت کردم گفتش که احتماش کم هست که قبول بشی
امسال ظرفیت کم قرار بکنن
[/quote]

عجب حرفی زدی! من که تاحالا ندیدم ظرفیت پایین بیاد. دیدم بالا بره بر عکسش رو ندیدم!
[/quote]
لینک زیر ببین سال سال ۸۷ شبکه ۶۳ نفر پزیرش کردن اما سال ۸۸ -۴۶ نفر پش کاهش ظرفیت امکان داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه ازاد به صورت کلی شاید افزایش ظرفیت داشته باشه اما شاید یک واحد ظرفیتش کاهش بده
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۸۸
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)نیکو نوشته شده توسط:  من که انجامش دادم دیگه توکل بخدا
هرچند که یه سریش پردیس بود که اصلا نمیدونم کجا هستو چه جوری هست !!!!

رتبه :۳۳ نجف اباد
تراز ۶۷۴۲
رتبه اخرین فرد قبولی :۲۲
تراز اخرین فرد قبولی ۶۹۰۰

ده تا انتخابم:
ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمان - کد: ۲۳۷
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات سیرجان - کد: ۶۳۷
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد بافت - کد: ۲۲۱
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات هرمزگان - کد: ۶۱۸
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مهندس جریان چیه؟؟؟ اشتباه نمیکنی؟؟؟؟ دوست من دقیقا نجف آباد شرکت کرده...رتبه ۳۳ .... تراز ۶۷۴۲ ....!!!!!!
کارنامش هم هست !!!! چطوری ۲ تا رتبه ۳۳ داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۸۹
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  

امسال ظرفیت کم قرار بکنن

[/quote]
لینک زیر ببین سال سال ۸۷ شبکه ۶۳ نفر پزیرش کردن اما سال ۸۸ -۴۶ نفر پش کاهش ظرفیت امکان داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه ازاد به صورت کلی شاید افزایش ظرفیت داشته باشه اما شاید یک واحد ظرفیتش کاهش بده
[/quote]

wo0ow حالا اون یک واحد حتما باید ما باشیم؟؟؟؟
راستی یک سوال تو قسمت سال ۹۱ ازین لینک که دادی تعداد ثبت نام شده هارو نشون میده؟

۰
۰
ارسال: #۶۹۰
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
wo0ow حالا اون یک واحد حتما باید ما باشیم؟؟؟؟
راستی یک سوال تو قسمت سال ۹۱ ازین لینک که دادی تعداد ثبت نام شده هارو نشون میده؟
[/quote]

اره از ۲۳ نفر مرحله اول ۱۲ نفر اسم نوستن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۸۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۸۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۱,۹۲۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۲۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۶۹۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۷۳ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۱۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close