زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۳۰۱
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام
به نظر من دوستانی که رتبه شون زیر ۷۰ هست تو شهرستانها اصلا به تکمیل ظرفیت فکر نکنن که صد در صد همون شهر اولی که انتخاب میکنن قبول هستن. اونهایی هم که تو علوم تحقیقات ، تهران رو انتخاب کردن هم خیلی بیشتر از این حرفها رو تو تهران می تونن انتظار داشته باشن فکر میکنم قبولی رتبه ۱۱۰ رو حداقل میشه واسه علوم تحقیقات فقط تهران انتظار داشت.
ببینین سراسری واسه رشته نرم افزار و هوش تا رتبه تقریبا ۱۰۰۰ رو واسه روزانه و شبانه ، غیر انتفاعی و ... می گیره. خوب چند درصد از قبولی های ارشدی سراسری تو آزاد هم قبول میشن؟ به نظر من رو رتبه هایی که نوشتم میشه فکر کرد.
(تو سال ۹۰ یکی از اعضا مانشت با رتبه ۸۹۳ جهاد دانشگاهی خوزستان قبول شده یا یکی دیگه با ۶۵۰ مالک اشتر شبانه قبول شده).
دوستان بهتره شما هم نظرتون رو بذارید

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۲
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط mahsa IT 2012.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام
من ترازم ۵۴۷۶ تجارت ازاد قزوین به نظرتون امید به قبولی هست؟

خواهشا جواب بدید
۱
۰
ارسال: #۳۰۳
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  سلام....کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// دوستم با تراز ۵۴۰۰ ورتبه ۱۶۷ میتونه تکمیل ظرفیت ملایر یا بروجرد یا کرمانشاه قبول شه....انتخاب اولش بروجرد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تراز آخرین نفر بروجرد چند بوده؟

با سلام
من بروجرد شرکت کردم رتبم۲۰۱ و ترازم۵۲۷۹ و ۴۷ نفرم پذیرش داشته(البته من سهمیه بسیجی دارم)رتبه آخرین نفر بدون سهمیه۲۳ و ترازش ۶۲۰۰ است.به نظرتون شانسی برا قبولی دارم؟
۰
۵
ارسال: #۳۰۴
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)casmany نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ)somaye.h نوشته شده توسط:  من رتبم ۸۰ قزوین شده امید دارم به قبولی تو قزوین،شما که خوب شدینSmileالبته من نرم افزارم.به نظرم که قبولین.فقط این تکمیل ظرفیت پس کی هستSad((((

دمت گرم که جواب دادی.راستش قرار بود روزهای پایانی شهریور اعلام بشه اما تا به حال که نیومد.
به این اوضاعی که همه چیز قمر دذ عقربه هیچی معلوم نیست از این ادم اذیت میشه که سایت اذیت بزودی اما بیشتر از یک هفته میگزره.انشاله خیر. توکل بر خدا.

دوست عزیز این جملاتی روکه می نویسی یه بار بخون بعد بفرست،اصلاًببین خودت متوجه میشی چی نوشتی!!!!!!حالا بی خیال اشتباه تایپی که مثلاً قزوین رو نوشتی قزویت اما بااین ارسالت دیگه کل دستور زبان رو بهم ریختی،املای کلمات هم که دیگه......میگذره بجای میگزره.
راستی من قزوین کارشناسی گرفتم،اساتیدش اشکتو درمیارن؛قزوین اساتید بنام زیادی داره مثل دکتر میبدی،پدرام،کنگاوری،فائز،شیری،جاهد و .....
من فکرکنم شما اگه قبول شدید که فکرکنم بشید سر تحقیق و اینجور چیزا باید بصورت شفاهی واسه استاد توضیح بدی که منظورت چی بودهBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۳۰۵
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام .
لطفا جواب بدین.
من ترازم ۵۸۵۰ نرم افزار شبستررا زدم ورتبه ام۸۵
وتراز اخرین فرد قبولی ۶۴۰۰و رتبه اخرین فرد قبولی ۲۳ است توی تکمیل ظرفیت قبولرمیشم یانه.
۰
۰
ارسال: #۳۰۶
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
میشه شماره ای از سازمان مرکز که جواب میدن رو بزارید ؟ بعد بچه ها من یکی از دوستام رتبه اش ۲۵ معماری شده آخرین رتبه قبولی ۲۳ بوده علوم تحقیقات به نظر شما علوم تحقیقات اعلام ظرفیت میکنه یا نه خیلی استرس داره ؟

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
دوستای گلم میشه منو راهنمایی کنید لطفا

نرم افزار ساری رو زدم رتبه آخرین نفر ۲۳ ، رتبه من ۸۹

تراز نفر آخر ۶۵۶۱ ، تراز من ۵۹۷۶

امیدی به قبولی تو تکمیل ظرفیت ساری هست ؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۸
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام
من یکی از دوستام پارسال مکاترونیک قزوین ( تو تکمیل ظرفیت )قبول شد
اون این طوری گفت :
قبولی تا رتبه ۵۰ بود ، در تکمیل ظرفیت تا ۱۰۰ ور داشت
پس اونایی که رتبه اشون رو تو اون دانشگاه تقسم بر دو کنی اگه داخل قبولی ها باشه به گفته رفیقم قبوله ، البته بستگی به اون واحد و مرکز داره
۰
۰
ارسال: #۳۰۹
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)skma1313 نوشته شده توسط:  سلام
من یکی از دوستام پارسال مکاترونیک قزوین ( تو تکمیل ظرفیت )قبول شد
اون این طوری گفت :
قبولی تا رتبه ۵۰ بود ، در تکمیل ظرفیت تا ۱۰۰ ور داشت
پس اونایی که رتبه اشون رو تو اون دانشگاه تقسم بر دو کنی اگه داخل قبولی ها باشه به گفته رفیقم قبوله ، البته بستگی به اون واحد و مرکز داره

معمولا همیشه ۳۰ نفرو پذیرش می کردند امسال که شده ۲۳ نفر همه معادلات به هم ریخته
۰
۱
ارسال: #۳۱۰
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها میشه جواب من هم بدید ..پیشاپیش ممنون

۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها میشه جواب من هم بدید ..پیشاپیش ممنون

دوست شما فقط ۲ نفر با آخرین نفر قبول شده فاصله داره

به نظر من ۱۰۰% قبوله
۱
۰
ارسال: #۳۱۲
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  سلام....کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// دوستم با تراز ۵۴۰۰ ورتبه ۱۶۷ میتونه تکمیل ظرفیت ملایر یا بروجرد یا کرمانشاه قبول شه....انتخاب اولش بروجرد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۶۲۰۰
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۴۸ ۰۵:۵۷ ب.ظ)frzn 7408' نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها میشه جواب من هم بدید ..پیشاپیش ممنون

دوست شما فقط ۲ نفر با آخرین نفر قبول شده فاصله داره

به نظر من ۱۰۰% قبوله

درسته اما شایعاتی پیرامون اینکه دانشگاه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت برنمی داره شنیده بود به همین دلیل نگرانه از خود علوم تحقیقات پرسیده بی اطلاع بودن کسی میتونه در مورد این خبر صحتش یا عدم صحتش نظری بده؟

۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  به خدا هممون قبولیم

من هیچی نخوندم ترازم شده ۶۱۰۰ واسه آی تی

به خاطر تکمیل ظرفیت پارسال که ترکون و یه جورایی همه رفتن دانشگاه

دانشگاه آزاد به تکمیل ظرفیتش معروفه

طوری همه رو بر میداره که صدای کل دانشجو ها در میاد

چرا ؟

چون ترمی نزدیک ۲ تومن از هر کدوم بگیره

حالا براش مهم نیست که چند نفر فوق بگیرن یا کار داشته باشن یا نه

اینارو دیگه خودشون فکر میکردند

قصه اش رو نخورید

اینم قبول نشید
تکمیل ظرفیت بهمن هست

کلا همه رو ارشدی میکنه این دانشگاه آزاد
به قول استاد پیشوایی خیلی معذرت می خوام، خیلی خیلی ببخشید ، معذرت می خوام از همکلاسی قدیم در دانشگاه کرج...
اگه به این راحتی هاست که شما می فرمایید ، چرا خودتون پارسال نتونستید قبول بشید؟؟؟!!!!
بازم معذرت
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۳۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)nini naz نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  

۶۲۰۰

کسی نیست کمک کنه.....لطفا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۷۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۰۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۲ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۴ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close