زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۲۲۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

واقعا متاسفم واسه اونکه میاد به همه منفی می ده!!!
کار و زندگی نداره!!!
اصلا شما همه رو بزن منفی و برسون به منفی ۱۰۰۰۰۰۰
چی می شه حالا !

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ)elahe-e نوشته شده توسط:  دوستان سلام
من با تراز ۶۷۰۰ محلات قبول شدم و الان از انتخابم خیل پشیمونم چون کارنامه ها رو که دیدم تهران وقزوین رو میاوردم با توجه به این که ساکن تهران وشاغل هم هستم حیرون موندم که اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم چی میشه آیا قبولی محلات ملغی میشه خواهشا هرکی میدونه جواب بده

شما با بچه های محلات سنجیده شدین
الان تو تهران شمال بچه ها با تراز ۶۸۰۰ رتبه ۱۳۷ شدن
بعد تو قزوین با ۶۰۰۰ رتبه ۸۰- ۹۰////
فرقو حس کردین؟؟؟
پس فرق داره شهر با شهر
پشیمون نباشین.. شاید تهران میدادین بد میشدین!
تراز آخرین نفر قبولی چند بوده؟

چرااا.... چرا....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

کار و زندگی نداره!!!
چی می شه حالا !

من با تراز ۶۷۰۰ محلات قبول شدم و الان از انتخابم خیل پشیمونم چون کارنامه ها رو که دیدم تهران وقزوین رو میاوردم با توجه به این که ساکن تهران وشاغل هم هستم حیرون موندم که اگه من تکمیل ظرفیت شرکت کنم چی میشه آیا قبولی محلات ملغی میشه خواهشا هرکی میدونه جواب بده

فرقو حس کردین؟؟؟
پس فرق داره شهر با شهر
ولی من فکر میکنم ترازها کشوری هست ولی رتبه بر اساس هر واحد فرق میکنه من نفر دوم شدم فکر کنم اخرین نفر ۵۷۰۰ بود
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)elahe-e نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
نکنه ارشد هم همین باشه؟

کار و زندگی نداره!!!
چی می شه حالا !

فرقو حس کردین؟؟؟
پس فرق داره شهر با شهر
ولی من فکر میکنم ترازها کشوری هست ولی رتبه بر اساس هر واحد فرق میکنه من نفر دوم شدم فکر کنم اخرین نفر ۵۷۰۰ بود

دانشگاه آزاد هیچوقت تراز کشوری نگرفته !! همیشه همین آشو همین کاسه بوده!
اگه اینجوریه چرا هر شهر با هر شهر ترازش فرق داره؟؟؟ قزوین ۶۴۰۰! اراک۶۱۰۰! نجف آباد ۶۹۰۰! پس اینا چیه؟؟

دوم شدین عالیه! اینقدر بلد بودین میزدین تهران دیگه..
میشه کارنامتونو بزارین؟

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
بچه ها تراز سراسری محاسبه میشه!!!!محاله که بصورت شهری باشه!!!!این اختلاف تراز هم بخاطر سطح علمی شرکت کننده هست!!!!واسه همینه که آخرین نفر تهران مثلا ۶۸۰۰ ولی ملایر میشه ۶۴۰۰!!!!!وهمچنین تعداد شرکت کننده ها.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۲۳۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام بچه ها کسی نمیدونه تراز آخرین نفر قبول شده بوشهر نرم افزار چند بوده ؟؟
بنظرتون من با تراز ۵۸۵۷ اونجا قبول میشم ؟!؟؟؟؟؟! Huh تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه !! کم کم دارم دیوووونه میشم !! Sad
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  راجع به تکمیل ظرفیت من فکر میکنم این سیستم امسال رو به این خاطر گذاشتن که هر کسی قبول شد قطعا بره چون خودش انتخاب کرده . مثل پارسال نباشه که خود دانشگاه آزاد واسه تکمیل ظرفیت انتخاب کرد و خیلی ها نرفتند از جمله خودم .
به نظر من قبل از اینکه حتی معلوم بشه چند نفر موقع ثبت نام اول مهر میرن، ثبت نام واسه تکمیل ظرفیت رو انجام می ده و بعدش قبولیها رو معلوم می کنه . به نظر من دانشگاه آزاد بیشتر از این هزینه نمی کنه که بیاد دوباره تراز حساب کنه یا اینکه اول یه سری شهر جدید واسه تکمیل ظرفیت بذاره و بعد از ثبت نام اول مهر که مشخص شد چند نفر ثبت نام نکردند ، بیاد دوباره سایت رو واسه ثبت نام تکمیل ظرفیت باز کنه . البته اینکار امسالش به نظر من خیلی به سودشون میشه . چون درصد کسانی که قطعا میرند ثبت نام میکنند بالاتر میره . به نظر من حتی اینکه با چه ترازی و یا با چه رتبه ای در تکمیل ظرفیت قبول می کنند هم مثل پارساله .
این نظر منه . حالا باید منتظر باشیم ببینیم چطوری میشه .

-------------
موافقم
احتمالا همینه
چون اکه اول مهر برای ما انتخاب باز شه ، ۱-۳ مهرم ثبت نام هست... تا ۲ هفته اینا می تونن هم تکمیل ظرفیت کنن و هم واحد های خالی رو به انتخاب خود بچه ها پر کنن و اینجوری ثبت نام هم بالا می ره ، اگر توجه کنید شهریه ها هم افزایش پیدا نکره تا دانشجو های بیشتری ثبت نام کنند.Shy
۲
۰
ارسال: #۲۳۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط maryam deilamirad.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
سلام دوستان
من ترازه چند شهر و پیدا کردم اگه همه همکاری کنن می تونیم درست انتخاب رشته کنیم هم قبول شیم هم اینکه جای دور از شهرمون نزنیم هر کسی اخرین ترز قبولی رو از هر واحدی داره اعلام کنه
اراک ۶۱۶۴
محلات ۶۷۰۰
ساری ۶۵۰۰
بروجرد ۵۹۳۱
شبیستر ۶۴۲۵
علوم تحقیقات خوزستان ۶۷۰۰
فردوس ۵۸۵۶
علوم تحقیقات بابل ۶۰۰۰(پارسال)
ملایر؟؟؟
بوشهر؟؟
رشت؟؟
سمنان؟؟
شاهرود؟؟
دزفول؟؟؟
و ......
ممنون می شم همکاری کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۲۳۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
کرمان ۶۳۲۰ --> نمره آخرین نفر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam deilamirad
ارسال: #۲۳۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ)maryam deilamirad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من ترازه چند شهر و پیدا کردم اگه همه همکاری کنن می تونیم درست انتخاب رشته کنیم هم قبول شیم هم اینکه جای دور از شهرمون نزنیم هر کسی اخرین ترز قبولی رو از هر واحدی داره اعلام کنه
اراک ۶۱۶۴
محلات ۶۷۰۰
ساری ۶۵۰۰
بروجرد ۵۹۳۱
شبیستر ۶۴۲۵
علوم تحقیقات خوزستان ۶۷۰۰
فردوس ۵۸۵۶
علوم تحقیقات بابل ۶۰۰۰(پارسال)
ملایر؟؟؟
بوشهر؟؟
رشت؟؟
سمنان؟؟
شاهرود؟؟
دزفول؟؟؟
و ......
ممنون می شم همکاری کنید

ملایر ۶۲۴۵
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam deilamirad
ارسال: #۲۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
زنجان؟؟؟
۰
۱
ارسال: #۲۳۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
بچه ها ، من از دانشگاه تهران شمال پرسیدم ، گفتند به احتمال خیلی زیاد تکمیل ظرفیت دارند و احتمالا تو همین مرحله ی انتخاب رشته هم هست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۲۳۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
اگه میشه تراز شهرستان دزفول رشته معماری سیستم های کامپیوتری رو بگین

مرسی
۰
۱
ارسال: #۲۳۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  بچه ها ، من از دانشگاه تهران شمال پرسیدم ، گفتند به احتمال خیلی زیاد تکمیل ظرفیت دارند و احتمالا تو همین مرحله ی انتخاب رشته هم هست

خیلی خیلی خوشحال شدمSmile
۱
۰
ارسال: #۲۳۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  نگران نباش اکثر واحد های علوم تحقیقات رشته هوش مصنوعی دارن.

نه عزیزم اینطور نیست.بوشهر و کرمان و قزوین فقط علوم تحقیقاتشون هوش داره
۰
۱
ارسال: #۲۴۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط byb.)
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از امکان انتخاب رشته محل جدید در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خبرداد.
دکتر ناصر اقبالی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در آزمون کارشناسی ارشد امسال امکان انتخاب رشته محل مجدد برای قبول نشدگان در مرحله تکمیل ظرفیت فراهم شده است، اظهار کرد: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته نشده‌اند می‌توانند در مجموعه امتحانی که شرکت کرده‌اند مجددا رشته محل انتخاب کنند.

وی افزود: از آنجایی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال داوطلبان در یک مجموعه امتحانی شرکت کرده‌اند در صورتی که قبول نشده باشند می‌توانند گرایش‌های رشته امتحانی خود را که در مجموعه امتحانی قرار دارد، انتخاب کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته محل‌هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام می‌شود متشکل از برخی رشته محل‌های پردیس‌های علوم تحقیقات، رشته محل‌هایی جدید التاسیس و رشته محل‌هایی است که در مرحله ثبت‌نام پذیرفته شدگان اولیه تکمیل نشده بود.

اقبالی با اشاره به امکان انتخاب ۱۰ رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت برای قبول نشدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفت: برای کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال قبول نشده‌اند امکان این انتخاب فراهم شده است.

منبع همشهری آنلاین

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  بچه ها ، من از دانشگاه تهران شمال پرسیدم ، گفتند به احتمال خیلی زیاد تکمیل ظرفیت دارند و احتمالا تو همین مرحله ی انتخاب رشته هم هست
ممنون خبر عالیی بود.من همش نگران بودم نکنه تهران باز نشه

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  دانشگاه آزاد هیچوقت تراز کشوری نگرفته !! همیشه همین آشو همین کاسه بوده!
اگه اینجوریه چرا هر شهر با هر شهر ترازش فرق داره؟؟؟ قزوین ۶۴۰۰! اراک۶۱۰۰! نجف آباد ۶۹۰۰! پس اینا چیه؟؟
امسال فرق میکنه...
حالا چه سراسری باشه چه نباشه بهتره دیگه سرش بحث نکنیم تا چند روز دیگه مشخص می شه..
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۵۵ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۰۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۰۳۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۶۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۹۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۰۸ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۸۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close