زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۱۸۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ق.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد از ۴ شنبه صبح

این خبر رو از کجا دریافت کردید شما میشه اعلام کنید!!
یکی از اشناها مرکز ازمون اون گفت
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: happyfeat
ارسال: #۱۸۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط soli.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
آره منم زنگ زدم مرکز آزمون گفت آخر هفته سایت باز می شه

دوست عزیزniya شما که مرکز آزمون آشنا داری - بپرسین ببینیم چطوری انتخاب شهر و رشته کنیم که حتما قبول بشیم ؟ و تا چه ترازی تکمیل ظرفیت قبلو می کنن؟

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ق.ظ)niya نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)niya نوشته شده توسط:  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد از ۴ شنبه صبح

این خبر رو از کجا دریافت کردید شما میشه اعلام کنید!!
یکی از اشناها مرکز ازمون اون گفت

دوست عزیزniya شما که مرکز آزمون آشنا داری - بپرسین ببینیم چطوری انتخاب شهر و رشته کنیم که حتما قبول بشیم ؟ و تا چه ترازی تکمیل ظرفیت قبول می کنن؟
۶
۰
ارسال: #۱۸۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
من فکر میکنم این که شما میگید تکمیل ظرفیت نیست چطور ممکنه قبل از ثبت نام بچه های قبول شده تکمیل ظرفیت اعلام کنند؟..تو سایت هم زده انتخاب رشته مجدد...فکر میکنم این مربوط به دانشگاه هاییه که به حد نصاب نرسیدن و می خوان به بچه ها شانس دوباره انتخاب رشته بدن.
نظر شما چیه؟

موافقم !
احتمالا تکمیل ظرفیت به معنای واقعی نیست ، چون هنوز هیچکی ثبت نام نکرده که ببین کدوم واحد خالی هست!!!
یا شاید هم فرمالیته باشه و اگر تهران هر دانشگاهی ۲۵ تا گرفته که جمعا شده ۱۰۰ تا، شاید ۲۰۰ تا ظرفیت اصلی باشه و بشه رفت !!!
حالا فکر کنید تهران یا قزوین نباشه توش !
چه کنیم؟
بمونیم یا انتخاب کنیم؟
اگه نکنیم و دیگه انتخاب دیگه و یا تکمیل ظرفیت نباشه چی؟
به نظر من این تکمیل ظرفیت نیست کهConfusedUndecided
۲
۰
ارسال: #۱۸۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
من فکر میکنم این که شما میگید تکمیل ظرفیت نیست چطور ممکنه قبل از ثبت نام بچه های قبول شده تکمیل ظرفیت اعلام کنند؟..تو سایت هم زده انتخاب رشته مجدد...فکر میکنم این مربوط به دانشگاه هاییه که به حد نصاب نرسیدن و می خوان به بچه ها شانس دوباره انتخاب رشته بدن.
نظر شما چیه؟

موافقم !
احتمالا تکمیل ظرفیت به معنای واقعی نیست ، چون هنوز هیچکی ثبت نام نکرده که ببین کدوم واحد خالی هست!!!
یا شاید هم فرمالیته باشه و اگر تهران هر دانشگاهی ۲۵ تا گرفته که جمعا شده ۱۰۰ تا، شاید ۲۰۰ تا ظرفیت اصلی باشه و بشه رفت !!!
چه کنیم؟
وای منم همین فکرا رو میکنم ..چی کار کنیم..اگه تهران و قزوین نباشه..اصلا اگه این دو تا نباشه هوش مصنوعی دیگه کجا داره Sad
بمونیم یا انتخاب کنیم؟
اگه نکنیم و دیگه انتخاب دیگه و یا تکمیل ظرفیت نباشه چی؟
به نظر من این تکمیل ظرفیت نیست کهConfusedUndecided
۲
۰
ارسال: #۱۸۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم در سایت modir .com این کامنت رو دیده : درباره انتخاب رشته مجدد باید بگم که ۱۰ تا انتخاب داریم . اولیش واحدی هست که انتخاب کرده بودیم اما قبول نشدیم رو تیک میزنیم که بررسی شه بعد ۹ تا انتخاب دیگه.اونطور که مسئول پاسخگویی میگفت.قراره رشته محل های جدید بیشتر بذارن که قبلا تو دفترچه نبوده و رشته محل خودمون یا دفترچه درصورتی هست که اون واحد درخواست افزایش ظرفیت داده باشه. بررسیشون با توجه به نمرات و تراز شماست که دونه دونه بررسی میشه و از اون ۱۰ تا ۱کیش انتخاب میشه . جواب انتخاب مجدد هم تا قبل ۱ مهر میاد که اونایی که قبول میشن باید ۱ تا ۳ مهر برن با بقیه برا ثبت نام. درصورتی هم که قبول نشن برای بهمن ماه باید منتظر بمونن که ببینن ظرفیت قبول شدن یا نه.

یعنی این تکنیل ظرفیت نیست ؟
۳
۰
ارسال: #۱۸۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط happyfeat.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  یکی از دوستانم در سایت modir .com این کامنت رو دیده : درباره انتخاب رشته مجدد باید بگم که ۱۰ تا انتخاب داریم . اولیش واحدی هست که انتخاب کرده بودیم اما قبول نشدیم رو تیک میزنیم که بررسی شه بعد ۹ تا انتخاب دیگه.اونطور که مسئول پاسخگویی میگفت.قراره رشته محل های جدید بیشتر بذارن که قبلا تو دفترچه نبوده و رشته محل خودمون یا دفترچه درصورتی هست که اون واحد درخواست افزایش ظرفیت داده باشه. بررسیشون با توجه به نمرات و تراز شماست که دونه دونه بررسی میشه و از اون ۱۰ تا ۱کیش انتخاب میشه . جواب انتخاب مجدد هم تا قبل ۱ مهر میاد که اونایی که قبول میشن باید ۱ تا ۳ مهر برن با بقیه برا ثبت نام. درصورتی هم که قبول نشن برای بهمن ماه باید منتظر بمونن که ببینن ظرفیت قبول شدن یا نه.

یعنی این تکنیل ظرفیت نیست ؟

معلوله که تکمیل ظرفیت هستش . مگه چند بار تکمیل ظرفیت می ذارن

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
چه کنیم؟
بمونیم یا انتخاب کنیم؟
عوض این صحبت ها و ایجاد استرس بیهوده برای خودتون و کاربرها بهتره یه چند رو دیگه صبر کنیم تا کاملا جریان مشخص بشه
اطمینان داشته باشید این انتخاب رشته برای تکمیل هستش. دیگه چند با باید اعلام کنه مرکز آزمون . تواین خبر گذاری ها یه سرچ کنید خبر هاشو براتون میاره
با چه کنیم و چه نکنیم فقط استرستون بیشتر میشه
۴
۰
ارسال: #۱۸۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
نظر شما چیه؟

موافقم
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۸۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
معلومه که تکمیل ظرفیت هستش - خود مرکز آزمون توی سایتش زده تکمیل ظرفیت ارشد - بعد شما می گی نیست!!!!!!!!!!!! بچه به این حرفا شایعه هست توجه نکنید
۷
۰
ارسال: #۱۸۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
چون سالهای پیش خود دانشگاه واحد قبولی شما رو انتخاب میکرد
امسال با این کار میخواد این شانس رو به دانشجو بده که خودش محل های مورد علاقه اش رو انتخاب کنه و اینکه قبل ثبت نام هست موردی پیش نمیاره چون اگه واحدی پر شده باشه میره سراغ بعدی و به همین ترتیب...

به طور مثال اگه سال پیش دانشجویی در تهران امتحان میداد و اهل اراک بود گزینه مناسب براش شاید بعد تهران قزوین یا خود اراک باشه ولی دانشگاه به انتخاب خودش مشهد رو انتخاب میکرد و دانشجو دچار مشکل میشد
امثال این انتخاب رو به عهده دانشجو گذاشتن همین

****** این برداشت من از نحوه گزینش مجدد تکمیل ظرفیت هستش نه گفته دانشگاه....
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۹۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  چون سالهای پیش خود دانشگاه واحد قبولی شما رو انتخاب میکرد
امسال با این کار میخواد این شانس رو به دانشجو بده که خودش محل های مورد علاقه اش رو انتخاب کنه و اینکه قبل ثبت نام هست موردی پیش نمیاره چون اگه واحدی پر شده باشه میره سراغ بعدی و به همین ترتیب...

به طور مثال اگه سال پیش دانشجویی در تهران امتحان میداد و اهل اراک بود گزینه مناسب براش شاید بعد تهران قزوین یا خود اراک باشه ولی دانشگاه به انتخاب خودش مشهد رو انتخاب میکرد و دانشجو دچار مشکل میشد

دوست عزیز رشته های کارشناسی رو دیدی؟! من میترسم با ارشد هم همین کار رو بکنند.
۳
۰
ارسال: #۱۹۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
به نظر من اگه گزینه ای هم داشته باشه که خود دانشگاه انتخاب کنه خیلی خوب می شه - شاید ما جاهایی رو بزنیم که خدایی نکرده قبول نشیم - اما اگه دانشگاه خودش انتخاب کنه بهتر می شد - مثلا من برم مهم نیست کجا قبول بشم هر جا قبول بشم می رم
۶
۱
ارسال: #۱۹۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
به خدا هممون قبولیم

من هیچی نخوندم ترازم شده ۶۱۰۰ واسه آی تی

به خاطر تکمیل ظرفیت پارسال که ترکون و یه جورایی همه رفتن دانشگاه

دانشگاه آزاد به تکمیل ظرفیتش معروفه

طوری همه رو بر میداره که صدای کل دانشجو ها در میاد

چرا ؟

چون ترمی نزدیک ۲ تومن از هر کدوم بگیره

حالا براش مهم نیست که چند نفر فوق بگیرن یا کار داشته باشن یا نه

اینارو دیگه خودشون فکر میکردند

قصه اش رو نخورید

اینم قبول نشید
تکمیل ظرفیت بهمن هست

کلا همه رو ارشدی میکنه این دانشگاه آزاد
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mirabi77
ارسال: #۱۹۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط salehi57.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  [quote='Amin.rad' pid='127609' dateline='1347562930']
سلام من با رتبه ۲ و با تراز ۶۷۳۲ قبول شدم اشتیان .....

کسی رو میشناسی معماری آشتیان امتحان داده باشه تراز و نمره و رتبه می خوام

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱
۰
ارسال: #۱۹۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  چون سالهای پیش خود دانشگاه واحد قبولی شما رو انتخاب میکرد

دوست عزیز رشته های کارشناسی رو دیدی؟! من میترسم با ارشد هم همین کار رو بکنند.

چی کار کردن مگه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)arman4343 نوشته شده توسط:  چی کار کردن مگه؟
برای کامپیوتر هیچکدوم از شهر های تهران یا قزوین و یا شهر های بزرگ دیگه نبود...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۳۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۴ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close