زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱

ارسال: #۱۰۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
اگه گزینه انتخاب دانشگاه هم داشته باشه که دیگه محشر می شه - دقیقا می شه همون بزرگترین جفت شیش زندگیمون که nooshin61 گفتن - من واقعا اصلا حس اینکه بخوام ۱سال دیگه بشینم بخونم رو ندارم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
باتراز۶۲۰۲ تهران جنوب میشه برای قبولی تو تکمیل ظرفیت تهران امیدی داشت؟؟؟
اخرین فرد قبولی ترازش ۶۹۷۷ بوده
فکر نکنم..ولی مطمئن هم نیستم.من با ۶۸۶۱ مرحله اول قبول نشدم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته محل‌هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام می‌شود متشکل از برخی رشته محل‌های پردیس‌های علوم تحقیقات، رشته محل‌هایی جدید التاسیس و رشته محل‌هایی است که در مرحله ثبت‌نام پذیرفته شدگان اولیه تکمیل نشده بود.

با توجه به بند آخر (دانشگاههای که در مرحله ثبت نام پر نشده..) پس احتمالا خیلی زود بریم برایم تکمیل ظرفیت ، ۴-۵ مهر باید باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: byb
ارسال: #۱۰۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)soli نوشته شده توسط:  اگه گزینه انتخاب دانشگاه هم داشته باشه که دیگه محشر می شه - دقیقا می شه همون بزرگترین جفت شیش زندگیمون که nooshin61 گفتن - من واقعا اصلا حس اینکه بخوام ۱سال دیگه بشینم بخونم رو ندارم

من با اینکه اصلا نخونده بودم از وقتی دیدم ترازم شده ۶۳۰۰ خیلی برام مهم شده که قبول بشم ..قبلش زیاد روش حساب نمیکردم
۳
۲
ارسال: #۱۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
من نرم‌افزار علوم تحقیقات ترازم ۶۲۸۵ شده.
تو تکمیل ظرفیت کجا رو بزنم به نظرتون؟ تهران قبول میشم آیا؟ و حتی قزوین؟
۱
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۱
با سلام من در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال۹۱ در رشته مهندسی نرم افزار شهر بروجرد شرکت کردم که رتبم ۲۰۰ شده و ۴۷ نفر نیمسال اول پذیرش داشته(البته سهمیه بسیجی فعالم دارم)نمره کلم۵۲۷۹ و نمره آخرین نفر قبولی ۵۹۳۱ است.با این تفاسیر آیا امیدی هست که تکمیل ظرفیت قبول شم؟چند درصد احتمال میدید که قبول شم؟به نظرتون برای انتخاب شهر دانشگاه آزاد بروجرد رو انتخاب کنم؟دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت میگیره؟با تشکر
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ارسالتون در تاپیک مربوط به تکمیل ظرفیت ازاد ادغام می شه. لطفا از این به بعد در زدن تاپیک ها بیشتر دقت کنیدضمن این که برای یک عنوان چندین تااپیک باز نکنید

۰
۷
ارسال: #۱۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
اینجا همه سوال میپرسن ولی متاسفانه کسی نیست راهنمایی کنه.
باید ببینیم خودشون چی اعلام میکنن.
ولی سوال من اینه که :من نرم شرکت کردم و هوش و معماری هم ج دادم.درصد هوشم شده ۱۶/۷ .آیا میشه هر ۳ گرایشو انتخاب کرد؟؟؟یا فقط از اون گرایشی که امتحان دادیم؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط happyfeat.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  اینجا همه سوال میپرسن ولی متاسفانه کسی نیست راهنمایی کنه.
ولی سوال من اینه که :من نرم شرکت کردم و هوش و معماری هم ج دادم.درصد هوشم شده ۱۶/۷ .آیا میشه هر ۳ گرایشو انتخاب کرد؟؟؟یا فقط از اون گرایشی که امتحان دادیم؟؟

به احتمال زیاد می تونید . همون جور که خودتون گفتید باید وایساد و دید به چه صورت اعلام می کنند
۱
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۱
چی میگی؟! من آزاد ارشد کامپیوتر بروجرد رتبم ۴۱ شده و نمره کلم هم ۵۹۷۳ و قبول نشدم و تو کارنامم هم نوشته ۲۳ نفر قبول شدن،اشتباه نمیکنی؟
۱
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط shirin_abb.)
یکی از دوستانم در سایت modir .com این کامنت رو دیده : درباره انتخاب رشته مجدد باید بگم که ۱۰ تا انتخاب داریم . اولیش واحدی هست که انتخاب کرده بودیم اما قبول نشدیم رو تیک میزنیم که بررسی شه بعد ۹ تا انتخاب دیگه.اونطور که مسئول پاسخگویی میگفت.قراره رشته محل های جدید بیشتر بذارن که قبلا تو دفترچه نبوده و رشته محل خودمون یا دفترچه درصورتی هست که اون واحد درخواست افزایش ظرفیت داده باشه. بررسیشون با توجه به نمرات و تراز شماست که دونه دونه بررسی میشه و از اون ۱۰ تا ۱کیش انتخاب میشه . جواب انتخاب مجدد هم تا قبل ۱ مهر میاد که اونایی که قبول میشن باید ۱ تا ۳ مهر برن با بقیه برا ثبت نام. درصورتی هم که قبول نشن برای بهمن ماه باید منتظر بمونن که ببینن ظرفیت قبول شدن یا نه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi_d3000 , rainy , bamv
ارسال: #۱۱۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ
کسی میدونه علوم تحقیقات قزوین پارسال هوش چند تا گرفته؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۱۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۱
نه آق پسر من سهمیه دارم
شما سهمیه ندارید؟
۰
۳
ارسال: #۱۱۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط پری.)
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱
انتخاب رشته مجدد آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، از یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۱ ساعت ۱۰ صبح در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انتخاب رشته مجدد آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بزودی در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۱
۰
ارسال: #۱۱۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  انتخاب رشته مجدد آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی، از یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۱ ساعت ۱۰ صبح در سایت

ممنون بابت اطلاع رسانی.اما این برای ما که نیست! ارشد به زودی اعلام میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdi_d3000
ارسال: #۱۲۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  اینجا همه سوال میپرسن ولی متاسفانه کسی نیست راهنمایی کنه.

عزیزم منم عینه شماهستمSad نرم انتخاب کردم و هوش۲۲% زدم.... ولی اشتباه کردم... چون تخصصی نرمو کم زدم و هیچ ترازو رتبه ای توی هوش برام نیومد SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

چرااا.... چرا....
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۸ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۵۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۵ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد mrh72 ۰ ۱,۶۹۶ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mrh72
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close