زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی استفاده از باطری لپ تاب

ارسال: #۱۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ق.ظ
RE: چگونگی استفاده از باطری لپ تاب
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  لپ تاپ منم asus n55sf-b هستش،هر وقت بخوام با باطری بازیا رو اجرا کنم کلا به پت پت میافته!! و پرش صفحش خیلی زاد میشه.
به شکلی که این سیستمه گرافیک ۲gb داره اما مثلا با باطری توی یه بازی نه چندان سنگین مثل pes2012 به رقت، رنج میبره!
این مشکل عادیه؟!

منم جاهای زیادی خوندم و شنیدم که دیگه باطریها مشکل قدیمیشون رفع شده مثلا هر وقت به ۹۵% میرسه باطری من دیگه عملیات شارژ شدنش متوقف میشه و اگه زیر ۹۵% باشه شارژ انجام میشه. ولی درکل واسه من نتیجه این شد که اگه بخوام مرتب باطری بیرون بیارمو بیرون ازش نگهداری کنم،همون بهتر اینه که روی سیستم خراب بشهBig Grin.آخه واقعا خطرات بیشتری رو متحمل میشد بیرون از سیستمBig Grin!!!

اتفاقا منم چون باطریم بیرون از لپ تاپ امنیت نداشت میذاشتمش رو لپ تاپ بمونه.اما سیستمم موقع کار خیلی داغ میکرد.تو یکی از سایت ها خوندم که باطری روی لپ تاپ میتونه از عوامل داغ شدنش باشه.از وقتی باطری رو برداشتم از روی لپ تاپ خیلی خیلی کمتر داغ میشه.!!!Smile

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ق.ظ
خوب من ۱۶ ارسال قبلی رو خوندم و حسابی گیج شدم (حتی بعضی چیزهایی که تا الان فکر میکردم درسته نقض شدBig Grin)
حالا سوالی که همین چند وقت پیش یه نفر ازم پرسید رو از شما میپرسم که اگر به اون بنده خدا غلط جواب دادم بهش بگم

چطوری میشه از باطری یک لپ تاپ که همیشه در یک مکان از ان استفاده میشود به بهترین نحو مراقبت کرد؟ (اصلا نیازی به حمل کردنش به ۲متر اونطرفتر هم نیست)
اینکه باطری تا چند درصد شارژ شده باشه و بعد از لپ تاپ جدابشه خیلی مهمه؟
ارسال: #۱۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
دیگه برنامه به روز شبکه سه آب پاکی رو ریخت رو دست همه ما.

لپ کلام توضیحات کارشناس برنامه راجب استفاده از باطری لپ تاپ :

توی تکنولوژی های جدید ساخت باطری دیگه نگرانی راجب اینکه باطری به برق وصل باشه یا نباشه و از اون استفاده کنیم نیستش . و این نگرانی ها ماله تکنولوژی های خیلی قبلتره .

البته به این هم اشاره کردن که بسته به نوع استفاده و اینکه لپ تاپ یه جا باشه یا نباشه خودتون با باطری یا بدون باطری استفاده کنید.
ارسال: #۱۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
دانلود انواع مقالات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
چگونگی استفاده از باطری لپ تاب
سلام
همانطور که دوستمون Avicenna گفتن من تجزبه اش رو داشتم و حرفهای ایشون رو تصدیق میکنم.من از سال ۸۹ از بهار لپتاپ خریدم و مدام هم باطری شارژ و دیشارژ میشده و خیلی خیلی کم از لپتاپ جداش کردم یعنی حتی وقتی به برق هم بوده اون سر جای خودش بوده ولی خداروشکر مشکلی نداشته تا حالا.
ارسال: #۲۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ق.ظ)کنکوری نوشته شده توسط:  اتفاقا منم چون باطریم بیرون از لپ تاپ امنیت نداشت میذاشتمش رو لپ تاپ بمونه.اما سیستمم موقع کار خیلی داغ میکرد.تو یکی از سایت ها خوندم که باطری روی لپ تاپ میتونه از عوامل داغ شدنش باشه.از وقتی باطری رو برداشتم از روی لپ تاپ خیلی خیلی کمتر داغ میشه.!!!Smile

یه فروشنده لپ تاپ به من توصیه میکرد وقتی که شارژر به لپ‌تاپ متصله باتری رو در نیارم چون میگفت (خدای نکرده!) اختلال برق میتونه مادربرد رو بسوزونه اما وقتی که شارژر متصله و باتری هم سرجاش هست خطری مادربرد رو تهدید نمیکنه. در هر حال توکل به خدا Confused.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۹ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  تابع مولد ss311 ۰ ۱,۳۳۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۵۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  تابلو نئون پلاستیک tablosaziariana ۰ ۱,۸۴۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: tablosaziariana
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۷۴۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close