زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نوت پد آنلاین و همزمان،

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
نوت پد آنلاین و همزمان،
درود دوستان
می خوام چند سایت رو بهتون معرفی کنم که واقعا امکانات بی نظیری به ما خواهد داد.
در سایت های زیر به شما یک EtherPad داده میشه و یک لینک که فقط مخصوص EtherPad شماست.
مزیت مهم و زیبای این EtherPad ها همزمان بودن آنها نسبت به کاربران مختلف است و شما می تونید هر قسمتی از نوشته ها رو ویرایش کنید. به درد کارهای گروهی می خوره. خودم جاهایی که احتیاج به مشاوره با دیگران دارم مثل آماده کردن متن ها و ... از اینا استفاده می کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاد باشید

شاد باشید . بدرووود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Eternal , mfXpert , fatima1537 , Mahbanoo313
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
نوت پد آنلاین و همزمان،
خیلی جالب بود من نمیدونستم همچین امکاناتی هم وجود داره ... سپاس

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , asmasm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۶۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۶۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  مشخصات قفل دیجیتال آنلاین roshaa ۰ ۱,۸۹۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: roshaa
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۶۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  همکاری در یک وبگاه آموزش آنلاین net work ۰ ۱,۲۶۷ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: net work
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۳۳ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۴۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۱۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  خوندن همزمان خانه حافظه H-Arshad ۰ ۱,۱۳۷ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close