زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۱۹۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
بچه ها همگی موفق باشید
هیچی نمی تونه ما رو شکست بده

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
R اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
دوستان چرا نتایج دوباره بستن نکنه مشکل داره من با رتبه ۱ با معدل ۱۸ هیچ جا نتونستم قبول بشم
۰
۰
ارسال: #۱۹۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  دوستان چرا نتایج دوباره بستن نکنه مشکل داره من با رتبه ۱ با معدل ۱۸ هیچ جا نتونستم قبول بشم
آره دوباره بستن نمی دونم چه مرگشونه
جدی میگی رعنا؟فکر می کردم تو رو می گیرن آخه رتبه ۱ اولویت بالایی داره من رتبه ۲ بودم

۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  دوستان چرا نتایج دوباره بستن نکنه مشکل داره من با رتبه ۱ با معدل ۱۸ هیچ جا نتونستم قبول بشم
جدی میگی رعنا؟فکر می کردم تو رو می گیرن آخه رتبه ۱ اولویت بالایی داره من رتبه ۲ بودم

بنفشه من همین الان سازمان زنگ زدم گفت نتایج ندادیم به من میگه فردا میدیم از بس گریه کردم دیگه از هرجی درس سازمان هست حالم بهم میخوره
۰
۰
ارسال: #۲۰۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  دوستان چرا نتایج دوباره بستن نکنه مشکل داره من با رتبه ۱ با معدل ۱۸ هیچ جا نتونستم قبول بشم

شما دولتی بودید؟

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰۱
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
من که دولتی بودم
۰
۰
ارسال: #۲۰۲
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
واقعا که چه سازمان منظم و قانومندیه!لینک می ذارن ده دقیقه بعد برش میدارن!به این میگن سیستم و مدیریت قوی!احسنت به مسئولین!احسنت!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  دوستان چرا نتایج دوباره بستن نکنه مشکل داره من با رتبه ۱ با معدل ۱۸ هیچ جا نتونستم قبول بشم

بنفشه من همین الان سازمان زنگ زدم گفت نتایج ندادیم به من میگه فردا میدیم از بس گریه کردم دیگه از هرجی درس سازمان هست حالم بهم میخوره
جدی میگی ؟بابا بخشید ولی خیلی شیر تو شیره
صبر کن من الان از یه جایی پیگیری می کنم قضیه مشکوکه گریه نکن بزار ببینم جریان چیه

۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
یعنی ۱ سالم به هیچی تباه شد پارسال دوستای من با رتبه ۳ از بهترین جاها قبول شدند ولی الان من با این رتبه و معدل هیچ جا به خدا بی انصافیه بهشون کی گم گذاشتید رو سایت میگه نه میگه فردا میاد نتایج
۰
۰
ارسال: #۲۰۵
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
به هر حال انشالله که یک فرجی حاصل بشه!اما به هر حال توی این یه روز فکر نمی کنم اتفاقات زیادی بیفته!فقط رشته کامپیوتر و IT که نیست!کلی رشتست!!!!!!به هر حال دوستانی که میخوان لینک نتایج رو داشته باش این لینکش: (هرچند از روی سایت برش داشتن!)

۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
دوستان یک سوال زیر کد قبولی مال شماهام چیزی ننوشته بود؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۷
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال زیر کد قبولی مال شماهام چیزی ننوشته بود؟
نوشته زرشک Big Grin
نه هیچی ننوشته
قبول نشدیم دیگه

۰
۰
ارسال: #۲۰۸
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
واسه من نوشته برو کنکور بده....نه چیزی ننوشته!

۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ
سر کاریم
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
بیخیال دیگه انقدر بهش فکر کردم سرم درد گرفته

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۴۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۲۴۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۸۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close