زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محمود گلابدره‌ای

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
محمود گلابدره‌ای
اینجا ایران است سال ۱۳۹۱ هجری خورشیدی...... همه چیز خوب است..........همه چیز.............

درآمد ماهیانه من فقط ۹۰ هزار تومان است!
محمود گلابدره‌ای در نامه‌ای که سال ۸۶ به سعیدی‌کیا، وزیر وقت مسکن و شهرسازی می‌نویسد، ضمن تقاضای مسکن برای خود، درآمد ماهیانه‌اش را فقط ۹۰ هزار تومان اعلام می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، نامه‌ای به امضای سیدمحمود گلابدره‌ای خطاب به وزیر مسکن و شهرسازی در سال ۸۶ در مراسم تشییع جنازه او دست به دست شد که نشان می‌داد پیرمرد ادبیات داستانی کشور ما در چه فقر و فلاکتی زیست می‌کرده است.

[تصویر:  11513a4f1fd7.jpg]

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

«با سلام خدمت مقام محترم وزیر مسکن و شهرسازی

جناب آقای سعیدی ‌کیا

بنده سیدمحمود قادر گلابدره‌ای نویسنده ۷۰ ساله که ۳۳۰ کتاب، ۵ تا قبل و ۲۸ تا بعد از انقلاب و لحظه‌های انقلاب یکی سال ۵۸ و ۴ تا رمان سال ۶۰، یک سال در جبهه‌ها در کانون پرورش چاپ و دو ساعت از زندگی‌ام در غبار دارآباد و صدها بار پخش و مقام معظم رهبری و رئیس صدا و سیما دیده و مرا خواست و از سال ۸۲ تا حالا ۵ بار خانه رهن کرده و ساکن شده‌ام و در خدمت انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی بوده و هستم و حالا صاحبخانه بعد از یکسال گفته قرارداد فسخ و باید جا عوض کنم. ۱۰ میلیون رهن از دو میلیون شروع شده و حالا صاحبخانه می‌گوید ۲۰ میلیون و من گیر کرده‌ام که چه بکنم و پول ندارم و جا ندارم و تنها درآمدم همین ۹۰ هزار تومان کمک به پیشکسوتان است که ارشاد محبت می‌کند و من با ۹۰ هزار تومان می‌توانم و می‌خواهم و می‌زیم و می‌نویسم. کمک کنید اگر امکان دارد به خاطر خدا.

مقام معظم رهبری فرمودند؛ به شما بگوییم جایی به من حقیر بدهند تا بنشینم و بنویسم. خدا عوضش را به شما بدهد.

سیدمحمود قادری گلابدره‌ای»

گلابدره‌ای یکشنبه شب در تنهایی در منزلش جان سپرد و امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا آرام گرفت.

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parasto , Mahbanoo313 , saba_1984 , Mänu , zeinab , fateme_68 , sadeghb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شبکه های کامپیوتری پیشرفته-محمود فتحی rad.bahar ۴ ۸,۹۳۳ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mihan123
Star ریاضی مهندسی محمود کریمی - انتشارات نصیر alirezaald ۶ ۵,۵۷۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alirezaald
  {دانلود} سیستم عامل دکتر محمود نقیب زاده sybarite ۱۰ ۱۳,۵۱۹ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: constantin
  دانلود جزوه محاسبات محمود پری پور teacherpc ۶ ۸,۰۳۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: هاتف

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close