زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سال۹۰ برای IT تا چه رتبه هایی غیر انتفاعی قبول شدن؟

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط arshadit.)
لطفا اون دسته از دوستانی که سال گذشته غیر انتفاعی رو اوردن و رتبشون زیاد جالب نشده بگن که بدونیم تا چه رتبه هایی شانس قبولی در غیر انتفاعی رو دارن؟
آخه توی این انجمن اکثرا از رتبه های زیر ۴۰۰ صحبت میشه و اینکه روزانه قبول میشن یا نه
صحبتی راجع به دوستانی که رتبشون نزدیک ۱۰۰۰ و بالاتره نمیشه یا کم میشه
آخه یکی مثل من که رتبم تقریبا ۱۰۰۰شده و یا دوستان دیگه براشون مهمه بدونن تا چه رتبه ای میتونه حداقل غیر انتفاعی رو بیاره
حتی توی تکمیل ظرفیت هم شانسی وجود داره؟
اینجور رتبه ها به مجازی و بین الملل میخوره ، ولی مجازی که مدرکش آنچنان معتبر نیست و درس خوندنش مصیبته و بین الملل هم که هزینش خیلی سنگین میشه
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ق.ظ
RE: سال۹۰ برای IT تا چه رتبه هایی غیر انتفاعی قبول شدن؟
[b]سلام پست خیلی خوبیه که در رابطه با رتبه های بین ۷۰۰یا ۸۰۰تا ۱۰۰۰ که تکلیفشون روشن نیس صحبت بشه.که ایا غیر انتفاعی رو میارن یا نه.
رتبه من ۸۸۰ در گرایش ۱و۴ ای تی شده این که مجازی و بین الملل رو میارم شکی نیس اما نمی دونم ایا دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا مشهد رو میارم یا نه.
البته انتخاب رشته من بدین صورت بود که ابتدا غیر انتفاعی های تاپ بعد مجازی های تاپ بعد غیر انتفاعی های تازه تاسیس یا درجه دو بعد مجازی درجه دو و در نهایت بین الملل بخاطر هزینه بالایش.
[/b]
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)arshadit نوشته شده توسط:  لطفا اون دسته از دوستانی که سال گذشته غیر انتفاعی رو اوردن و رتبشون زیاد جالب نشده بگن که بدونیم تا چه رتبه هایی شانس قبولی در غیر انتفاعی رو دارن؟
آخه توی این انجمن اکثرا از رتبه های زیر ۴۰۰ صحبت میشه و اینکه روزانه قبول میشن یا نه
صحبتی راجع به دوستانی که رتبشون نزدیک ۱۰۰۰ و بالاتره نمیشه یا کم میشه
آخه یکی مثل من که رتبم تقریبا ۱۰۰۰شده و یا دوستان دیگه براشون مهمه بدونن تا چه رتبه ای میتونه حداقل غیر انتفاعی رو بیاره
حتی توی تکمیل ظرفیت هم شانسی وجود داره؟
اینجور رتبه ها به مجازی و بین الملل میخوره ، ولی مجازی که مدرکش آنچنان معتبر نیست و درس خوندنش مصیبته و بین الملل هم که هزینش خیلی سنگین میشه

کی‌ گفته مدرک مجازی اعتبار نداره؟؟؟؟، من هیات علمی‌‌هایی‌ رو میشناسم که مدرکشون رو از دانشگاه مجازی گرفتن! حالا هرکی‌ دانشگاه روزانه بود دلیل نمی‌شه با سواده، من خودم پیام نور درس خوندم و ۲تا از دوستام دانشگاه شیراز بودن، پروژه پایان نامشون رو من براشون نوشتم،در حالی‌ که یه خط برنامه نویسی بلد نبودن !!!
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  کی‌ گفته مدرک مجازی اعتبار نداره؟؟؟؟، من هیات علمی‌‌هایی‌ رو میشناسم که مدرکشون رو از دانشگاه مجازی گرفتن
مطمئنی؟
کدوم دانشگاه ؟

لینکشو لطف کنید بگذارید.

مرسی.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
لطفا دوستان راهنمایی کنند
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  مطمئنی؟
کدوم دانشگاه ؟

لینکشو لطف کنید بگذارید.

مرسی.

توی سایت دانشگاه اسمشون نبود،هر دو هیات علمی‌ دانشگاه جهرم هستند،،فوق دارناا ، یکی‌ دیگه هم میشناسم اونم فوقش آزاده اراک بود، اونم هیات علمی‌ شده !!!
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط ali.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  مطمئنی؟
کدوم دانشگاه ؟

لینکشو لطف کنید بگذارید.
مرسی.

توی سایت دانشگاه اسمشون نبود،هر دو هیات علمی‌ دانشگاه جهرم هستند،،فوق دارناا ، یکی‌ دیگه هم میشناسم اونم فوقش آزاده اراک بود، اونم هیات علمی‌ شده !!!

آزاد کلا جریانش فرق میکنه
اما واسم سواله که این مجازیا چطوری هئیت علمی شدن ، مطمئنی حق التدریس نبودن ؟

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  مطمئنی؟
کدوم دانشگاه ؟

لینکشو لطف کنید بگذارید.
مرسی.

آزاد کلا جریانش فرق میکنه
اما واسم سواله که این مجازیا چطوری هئیت علمی شدن ، مطمئنی حق التدریس نبودن ؟

بله . چون آشنا هستن خبر دارم . البته اینا درسشون زمانی بوده که مجازی آموزش محور نبوده.مجازی شیراز هم بودن!
یکیشون هم قراره مرخصی بگیره بره مالزی واسه دکترا !!
۱
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام
من خودم علوم و فنون بابل ورودی ۹۰ هستم، بچه های کلاس ما از رتبه های حدودا ۲۹۰ تا ۴۰۰ بودن...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط ali.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)mahsaii نوشته شده توسط:  سلام
من خودم علوم و فنون بابل ورودی ۹۰ هستم، بچه های کلاس ما از رتبه های حدودا ۲۹۰ تا ۴۰۰ بودن...

منم پارسال علوم و فنون بابل قبول شدم (رتبه ۳۹۸) ، اما ثبت نام نکردم،

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۱
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  الآن یعنی مجازی‌ها آموزش‌محور شدند همه؟

بله ، رشته IT تا اونجایی که من توی دفترچه دیدم همه آموزش محور هستن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۶۸۲ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۲۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۱۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۴۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۶۵ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۵۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۴۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۶۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close