زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش مقاله

ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
فروش مقاله
کسی شماره تلفنی یا آدرس وب سایتی و .... را میشناسه که بتونم پول بهشون بدم و یک مقاله ای که ایده را آنها بدن ازشون بگیرم. منظورم اینه که ارزیابی و .... را انجام بدن ولی به اسم من باشه آخرش.
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
فروش مقاله
شرمنده دوست عزیز ولی از این کارا توی سایت نمی کنیم. ضمن این که فکر کنم اگه سرچ کنید احتمالا همچین مواردی زیاد تو نت هست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: فروش مقاله
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  شرمنده دوست عزیز ولی از این کارا توی سایت نمی کنیم. ضمن این که فکر کنم اگه سرچ کنید احتمالا همچین مواردی زیاد تو نت هست.

خیلی متاسفم از این درخواست مسخره ای که کردم. قطعا خودم هم جایی چنین درخواستی را میدیدم خندم میگرفت و به حال اون شخص تاسف می خوردم. ولی متاسفانه وقتی که برای دادن مقاله به ما داده شده خیلی کمه و ۸ نمره درسم هم محسوب میشه و خودتونم بهتر از من میدونین از دست دادن ۸ نمره تو ارشد یعنی چی.
۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)bahremand.ni نوشته شده توسط:  ۸ نمره درسم هم محسوب میشه و خودتونم بهتر از من میدونین از دست دادن ۸ نمره تو ارشد یعنی چی.

معلومه این بابا!! یعنی استادت خیلی شوته!! مقاله ای که بخوای تو دو سه ماه جمع و جور کنی نه به درد خودت میخوره نه استادت!! چون کنفرانسها و جورنالهای معتبر همینطوری هر مطلب و یا نوشته ای را چاپ نمی کنند!! پیشنهاد میکنم از بچه های ترم بالایی که با این عمو!!! یعنی استادت درس داشتند چیزی بگیری و بعد تغییر اسم نویسنده و ... بهش قالب کنی بره!!!
۰
۰
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ق.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)bahremand.ni نوشته شده توسط:  ۸ نمره درسم هم محسوب میشه و خودتونم بهتر از من میدونین از دست دادن ۸ نمره تو ارشد یعنی چی.

معلومه این بابا!! یعنی استادت خیلی شوته!! مقاله ای که بخوای تو دو سه ماه جمع و جور کنی نه به درد خودت میخوره نه استادت!! چون کنفرانسها و جورنالهای معتبر همینطوری هر مطلب و یا نوشته ای را چاپ نمی کنند!! پیشنهاد میکنم از بچه های ترم بالایی که با این عمو!!! یعنی استادت درس داشتند چیزی بگیری و بعد تغییر اسم نویسنده و ... بهش قالب کنی بره!!!

خیلی خوشحالم که شما متوجه شدین که استاد واقعا شوته. دقیقا همینطوره. بدبختی اینه که تازه به گروه معماری کامپیوتر اومده. به خاطر همین تصمیم گرفتم از بچه های اینجا کمک بخام.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۴,۹۶۵ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۷ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close