زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش گام به گام و کامل پردازش تصویر(فوری)

ارسال:

maryam bagheri پرسیده:

سلام دوستان همگی خسته نباشید
این تایپیک رو گذاشتم از شما خواهش کنم هرکسی که pdf یا فایل آموزشی که واقعا عالی و مفید باشه داره برای من بزاره اینجا برای قسمت پیوست document میخوام خیلی خیلی فوری هم لازم دارم خودم گشتم مطالب جالب و کاربردی دستمو نگرفت ، ممنون میشم این لطف و در حق من کنیدShy
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

esi پاسخ داده:

بهترین کتاب واسه پردازش تصویر به نظر من گونزالس است و میشه راحت تو گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید.
کتاب کامل و مرجع درسیه بیشتر دانشگاه های دنیاست.

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  برای قسمت پیوست document میخوام
میتونید از فایلهای pdf آموزش پردازش تصویر در متلب را سرچ کنید و ضمیمه کنید.توی اینترنت هم زیاد هست.با واژه هایی مثل
image processing in matlab toturial سرچ کنید
یا اینکه یک کتاب را در سایت آمازون سرچ کنید و بعد به دنبال دانلود همون کتاب در سایتهای مجانی باشید

ارسال:

mammad_asir پاسخ داده:

RE: آموزش گام به گام و کامل پردازش تصویر(فوری)

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)maryam bagheri نوشته شده توسط:  برای قسمت پیوست document میخوام
میتونید از فایلهای pdf آموزش پردازش تصویر در متلب را سرچ کنید و ضمیمه کنید.توی اینترنت هم زیاد هست.با واژه هایی مثل
image processing in matlab toturial سرچ کنید
یا اینکه یک کتاب را در سایت آمازون سرچ کنید و بعد به دنبال دانلود همون کتاب در سایتهای مجانی باشید

همچین کتابی تالیف یا ترجمه فارسی هم بود که دقیق نمیدونم مال کیه
در ضمن کتاب گنزالس خیلی هجمش زیاده البته من بعضی از قسمتاش رو موقعی که این درس رو داشتم خوندم اگه بتونی خلاصه از مطالب اون رو بگیری خوبه ولی با این حال توصیه میکنم اگه تو دانشگاه خوبی آشنا داری از انتشارات اونجا معمولا جزوات دستنویس اساتید هست که خیلی خوبه .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

An Introduction to Digital Image Processing with Matlab
Notes for SCM2511 Image Processing 1
Alasdair McAndrew
School of Computer Science and Mathematics
Victoria University of Technology
کتابی که بالا معرفی کردم به نظرم فوق العادست در کنار مباحث پردازش تصویر مثال های خوبی با متلب زده حتما بخونید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۱ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۶۰۰,۰۵۵ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۸ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۲۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close