زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت رشته‌های بورسیه،دوره‌های مجازی و بین‌الملل و.. ازمون ارشد

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت رشته‌های بورسیه،دوره‌های مجازی و بین‌الملل و.. ازمون ارشد
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت رشته‌های بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل و برنامه‌ زمانی مصاحبه این رشته ها و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی، یا پروژه عملی و مصاحبه در کد رشته‌های امتحانی ذیربط آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۱

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره۲) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۱ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه دریافتی در آزمون مذکور مجاز به انتخاب رشته شده و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، می‌رساند که اسامی داوطلبان چند برابرظرفیت و برنامه زمانی مصاحبه در کد رشته محلهای بورسیه، دارای شرایط خاص، دوره‌های مجازی و بین‌الملل و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کدرشته‌های امتحانی ذیربط در روز دوشنبه مورخ ۱۲/۴/۹۱ از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منتشر می‌گردد.

۲۱/۳/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , hamidkhl , irisadaf , najme60 , saeid1389 , eris229
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ
معرفی ۳۲ هزار داوطلب کارشناسی ارشد برای رشته‌های شرایط خاص/برگزاری آزمون فقط در تهران
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه ۳۲ هزار و ۲۶۴ نفر از داوطلبان کارشناسی ارشد امسال برای شرکت در مصاحبه یک یا دو کدرشته محل بورسیه یا دارای شرایط خاص معرفی شده‌اند، گفت: با توجه به معرفی شدن برخی داوطلبان در دو کدرشته،از ۶۵ هزار و ۷۷۱ نفر مصاحبه صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه عدم مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مراحل گزینش به منزله انصراف داوطلب از گزینش در کد رشته محل یا رشته محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌‌شود، خاطرنشان کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

.......

خبرگزاری فارس
۱۳/۴/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور:

عدم مراجعه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مراحل گزینش به منزله انصراف داوطلب از گزینش در کد رشته محل یا رشته محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌‌شود، خاطرنشان کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.

با سلام خدمت دوستان
من هفته پیش چهارشنبه باید برای مصاحبه به دانشگاه صنعتی مالک اشتر میرفتم ولی به دلیل بیماری و بستری شدن در بیمارستان نتونستم برم Sad
آیا میشه کاری کرد؟ من پرونده پزشکی دارم ، آیا با ارائه پروندم نمیتونم یه فرصت دیگه برای مصاحبه به دست بیارم؟

اگر از دوستان شخصی هست که میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
بــــا تــــشــــکــــــــر

۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: اعلام اسامی
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)sarabb نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
من هفته پیش چهارشنبه باید برای مصاحبه به دانشگاه صنعتی مالک اشتر میرفتم ولی به دلیل بیماری و بستری شدن در بیمارستان نتونستم برم Sad
آیا میشه کاری کرد؟ من پرونده پزشکی دارم ، آیا با ارائه پروندم نمیتونم یه فرصت دیگه برای مصاحبه به دست بیارم؟

سلام
تماس گرفتید با دانشگاه؟
شماره تلفنش تو سایتش هست.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تماس بگیرید مطمئن شید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarabb
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)sarabb نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان

سلام
تماس گرفتید با دانشگاه؟
شماره تلفنش تو سایتش هست.

تماس بگیرید مطمئن شید.
من امروز تماس گرفتم کسی جواب نداد ,شما تونستید تماس بگیرین؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ق.ظ
بله من چند بار تماس گرفتم. برای مصاحبه نه ولی برای کار دیگه ای تماس گرفتم جواب دادند. با همین شماره ۲۲۹۴۵۱۴۱ هم تماس گرفتم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بله من چند بار تماس گرفتم. برای مصاحبه نه ولی برای کار دیگه ای تماس گرفتم جواب دادند. با همین شماره ۲۲۹۴۵۱۴۱ هم تماس گرفتم.
ببخشید شما داخلی وارد کردین؟
من که صبرمیکنم به اپراتور وصل شه ولی هیچ کی برنمیداره تا قطع میشه
۰
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط sarabb.)
من هم چندین بــــــــــــااار تماس گرفتم تا بالاخره موفق شدم.
و بعد از پاسکاریهای زیاد بهم گفتن فردا باید برم دانشگاه ، تا ببینیم چی میشه !

بــــا تشــکر فراوان از Aurora و سایر دوستان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط leilast.)
اره به منم گفتن فردا بیا ولی باز خودم تصمیم گرفتم نرم
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close