زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یافتن نتایج مسابقات آزاد ایران سال ۲۰۰۹

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان
من به شدت نیاز دارم نتایج مسابقات iran open سال ۸۸ رو به دست بیارم که نشون بده ما اونجا چه رتبه ای آورده ایم، دفتر ملی روبوکاپ می گه که ما نتایج هر سال رو فقط تا تیم سوم نگه می داریم، اما مگه می شه یه سازمان به اون بزرگی یه دیتا بیس نداشته باشه این اطلاعات رو توش نگه داره!!؟
لطفا دوستان اگه می دونن من از کجا می تونم این نتایج رو گیر بیارم لطفا کمکم کنند
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
بله نگه نمیدارن تا جایی که منم میدونم.
نمیدونم چه لیگی بودید و چقدر شرکت کننده داشته ولی اگه اوضاعتون خوب بوده و فقط مقام نیاوردید، میتونید پیگیر بشید،اگه راه تماسی با داورای اون موقعتون دارید پیداشون کنید و خلاصه برگه ای رو به امضای اونها برسونید که یه جور تاییده باشه که مثلا نشون بده رتبه ی شما زیر ۱۰ بوده، یا زیر ۵ یا هر چندنفری که در مرحله ای که حذف شدید بودن.
اینم که میگم اگه اوضاعتون خوب بوده.. چون چیز ثبت شده ای عملا نیست!! اگه خوب بوده عملکردتون ممکنه داورا مثلا یادشون مونده باشه
(اینم نمیدونم چقدر عملی باشه برای اون سال ولی پژوهشی دانشگاه ما که اینو گفت.)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  بله نگه نمیدارن تا جایی که منم میدونم.
نمیدونم چه لیگی بودید و چقدر شرکت کننده داشته ولی اگه اوضاعتون خوب بوده و فقط مقام نیاوردید، میتونید پیگیر بشید،اگه راه تماسی با داورای اون موقعتون دارید پیداشون کنید و خلاصه برگه ای رو به امضای اونها برسونید که یه جور تاییده باشه که مثلا نشون بده رتبه ی شما زیر ۱۰ بوده، یا زیر ۵ یا هر چندنفری که در مرحله ای که حذف شدید بودن.
اینم که میگم اگه اوضاعتون خوب بوده.. چون چیز ثبت شده ای عملا نیست!! اگه خوب بوده عملکردتون ممکنه داورا مثلا یادشون مونده باشه
(اینم نمیدونم چقدر عملی باشه برای اون سال ولی پژوهشی دانشگاه ما که اینو گفت.)
سلام
ممنون از پیگیری و پاسخ مفیدتون
بله اینطور که خودشون می گن می تونن ما رو در رده ۵ تا ۸ در نظر بگیرند، دارم یه پیگیری هایی با کمیته فنی اون سال انجام می دم، فقط برام دعا کنید
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
خواهش میکنم چون منم برام پیش اومده بود میدونستم داستان اینه
ایشالا که کار شما هم ردیف میشه
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
حالا این به چه دردی می خورد؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من به شدت نیاز دارم نتایج مسابقات iran open سال ۸۸ رو به دست بیارم که نشون بده ما اونجا چه رتبه ای آورده ایم، دفتر ملی روبوکاپ می گه که ما نتایج هر سال رو فقط تا تیم سوم نگه می داریم، اما مگه می شه یه سازمان به اون بزرگی یه دیتا بیس نداشته باشه این اطلاعات رو توش نگه داره!!؟
لطفا دوستان اگه می دونن من از کجا می تونم این نتایج رو گیر بیارم لطفا کمکم کنند

نگه میدارن نتایجوووو
تو سایتشون باید بگردی !
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
اگه ممکنه لینک بدید..
تو مسابقات هم سوال کردیم از داورا و .. گفتن نگه نمیدارن.

-=-

a.hooshmand ،
در مورد اینکه به چه دردی میخوره .. هر کی شرکت کنه و اکسپت بشه برای مسابقه
چه رتبه ش ۴ بشه چه ۲۰!چه همون دور اول حذف بشه.چه کارش عالی باشه و فقط مقام نیاره، به همه یه سرتیفیکیت میدن

فقط سرتیفیکیت اول تا سوم متفاوته
بعد آدم برای رزومه دادن
یا اینکه بخواد دانشگاه رو مثلا متقاعد کنه که ساپورت مالی ئی چیزی کنه برای کار های بعدی
خیلی فرق میکنه که چهارم شده باشی مثلا یا هیچی نشده باشی!
۱
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
نتایج مسابقات تا سال ۲۰۱۰ هست اما متاسفانه ۲۰۰۹ رو برداشتن
و واقعا هم همین طور است، در لیگ شبیه سازی سه بعدی فوتبالیست که ما شرکت کردیم، یک سال و اندی زحمت، از کلاس ها زدیم، ماه رمضان در گرمای اهواز رفتیم دانشگاه، تعطیلات عید دانشگاه بودیم، چقدر ترجمه، چقدر بررسی فرمول های ریاضی برای راه رفتن روبات، یک عالمه دوندگی دنبال اساتید، چقدر کارشکنی ها تحمل شد و ....، نرفتن مسابقات اتریش و ...
در مسابقات تیم هلندی Bats که توان شکست تیم ما را نداشت با تفاضل گل چهارم شد(تیم های اول تا سوم تیم های ثابت خارجی بودند) سایر تیم های ایرانی حاضر را نیز ما بردیم،تقدیر نامه هم گرفتیم، با اینکه سال اولی بود که در مسابقات شرکت کرده بودیم، حالا فقط کمیته فنی اون سال حاضر شده بپذیره که عنوان کنه ما در رده ۵تا ۸ قرارداریم، همین، و از نظر مسئولینِ هر نهاد و ارگانی تنها تیم هایی در ایران قابل حمایت هستند که اول تا سوم شده باشند فقط
(دوستان دست رو دلم نذارید که دستتون خونی می شه اینقدر در اینباره حرف دارم که نوشتنش یه کتاب می شه)

فقط جهت اطلاع دوستان، من نتایج ۸۸ لیگ خودمون رو فایلش رو از قبل یکی از بچه ها ذخیره کرده بود که تونستم پیداش کنم،
با کمیته فنی اون سال هم در مکاتبه ام تا ببینم خدا چی می خواد.
من این مدارک رو برای ارایه به دانشگاه چمران می خواستم

تو این مدت اینقدر برخوردهای ناجور دیدیم، که دارم شک می کنم آیا کار و تلاش ما ارزش داشته یا نه؟ فقط می تونم بگم تو کشور ما مثل سایر چیزها پژوهش و علم هم با دل خونی به دست می آید، البته همه ما که همیشه توکلمون به خدا بوده و سعی کردیم مثبت نگاه کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این لینک رو سالش رو تا ۲۰۱۰ تغییر بدید جواب می ده
موید و پیروز باشید
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
دوست عزیز خوب به هر حال این نتایج هم اول تا سومه دیگه
منم که همینو گفتم
بعد از رتبه ی سوم جایی نیست!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۳۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۸۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۱۹۸ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مرتبه زمانی یافتن قطر Sepideh96 ۲ ۳,۴۰۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan30
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close