زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجارت امیرکبیر ۱۰۱

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط arixooo.)
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
دوستان درسته که یه چند روزی از انتخاب رشته میگذره..اما دیشب از یکی از دوستان چیزی شنیدم که بدجوری منو به فکر انداخت برم تجارت امیر کبیر رو از انتخاب هام حذف کنم...
اینجوری انتخاب رشته کردم...
۱.آی تی تهران
۲.تجارت امیرکبیر
۳.آی تی تهران شبانه
انتخاب اولم شانس قبولی کمی دارم..اما میگن دومی رو قبولی که خودم دوست ندارم با این اوصاف..
شما چی فکر میکنید؟؟ خیلی عجیبه که توی این انجمن کسی که تجارت امیرکبیر خونده باشه نداریم...خواهش میکنم هر کی هر چی میدونه بگه...شاید باعث شد رفتم سنجش گریه زاری که این انتخاب دوم منو حذف کنید..Sad
شایدم چیزای خوبی گفتید و نرفتم..

چرا همه میاید میخونید و میرید؟؟ البته خوب میدونم..شاید نظری ندارید..حق دارید..ببخشید..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
خوب چی شنیدید؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
میگن استادای تجارتش مالی نیستن و کلا گروه تجارتش ضعیفه..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
خب برید خود امیرکبیر بپرسید فکر کنم امتحاناشون هم شروع شده باشه.
۰
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
آره باید برم..ببینم کسیو میبینم یا نه..به جز این راه دیگه ای نیست مثل اینکه...خدا کنه باشه اونجا کسی...

Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
آره خوب..یه آمار بگیر از اون آشنات بپرس ببین چی میگن..راضین بچه ها..نیستن...اگه نیستن چرا...اگه هستن هم که خدارو شکر

Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
به نظر من که انتخاب اول رو میارید... :-?
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
خدا کنه حسنا جان...

Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
ان شاالله که ای تی تهرون بیاری.
مگه چطوری میشه دوباره عوض کرد انتخاب هار رو ؟ باید پست کرد به سنجش ؟؟؟

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط arixooo.)
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
قربونت داداش....نه..راستش من برنامه داشتم برم سنجش گریه و زاری و پارتی بازی...که بعدشم پشیمون شدم..گفتم ولش کن...هر چی شد..شد

Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
تجارت امیرکبیر ۱۰۱
خواهش میکنم محمد جان..این چه حرفیه..خودم تونستم یکی از فارغ التحصیل ها شو به لطف یکی از دوستان پیدا کنم و باهاش یه گپی زدم..میشه گفت واسه همینم شد که نرفتم سنجش..

Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۳۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۱۱ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۸۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  داده کاوی امیرکبیر alisaaa ۱ ۲,۳۰۱ ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: alisaaa
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۷۳۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close