زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انگیزه

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
انگیزه
چند ماهی بود که هیچ کار مفیدی نکرده بودم.حوضله هم نداشتم برای ارشد شروع کنم میگفتم زوده .تنبلیم میومد. فکرم میکردم شاید قبول نشم.کارو کلاسمم به خاطر کنکورم تعطیل کردم.روزا تند تند و بی هدف میگذشت تااینکه تصمیم گرفتم با یکی از بچه های فامیل که ریاضییش ضعیف بود زیاضی کارکنم.هرروزصبح با بی حولگی باهاش کار میکردم.فکرنمیکردم کارم نتیجه داشته باشه. بالاخره تموم شد.
امروز کارنامه گرفت.۲۰ شده بود.اصلا فکرشو نمیکردم.خیلی خوشحال بودهم خودش هم خانوادش .منم خوشحالم.کارم کوچیک بود ولی نتیجه داد.این مهمه برام.این یعنی اگه تلاش کنم بازم نتیجه میگیرم . اعتماد به نسم بالاتررفت.خداروشکرکه انگیزه گرفتم.هیچ کاری بی حکمت نیسWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۱۲ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Exclamation شروع درس خواندن برای ارشد + امید و انگیزه میخوام FM.mohandes ۸ ۵,۹۰۹ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mhk_13702698921
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۳۴۴ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  آموزش و استخدام نیروی با انگیزه در حوزه‌ی امنیت Pentester ۲۳ ۴۶۵,۱۶۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix
  کانال انگیزه، هدف، پشتکار و برنامه ریزی itplus ۱ ۲,۳۲۲ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: itplus
  گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) ppositiveenergy ۲۳۷ ۸۷,۸۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: x86
  افزایش انگیزه برای مطالعه و ... vesta ۰ ۱,۷۰۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: vesta
  تکنیک‌ های جهت افزایش انگیزه‌ در یادگیری زبان Breeze ۹ ۷,۳۵۲ ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: metallica.r
  مساله ی نبود انگیزه برای شروعی دوباره م. رجبی ۱۱ ۵,۲۷۷ ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: م. رجبی
  راه حلی برای رفع بی حوصلگی و افزایش انگیزه برای مطالعه parinaz joon ۴ ۷,۶۱۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: abh.zadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close