زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا ظرفیتا انقدر کم شده؟ دارم دق میکنم :(

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
من ۱۰۰ تا انتخاب رشته مو پر کردم تازه کلی ام جا کم اوردم..
به نظرتون سال دیگه از این هم کمتر میکنن ظرفیتارو؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
باز خوبه بودن ۱۰۰ تا...ماله ما که اگه همه مجازی ها رو هم میزدیم به زور به ۵۰ تا میرسید

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
سلام. والا منم وضعشونو نمیدونم. از یه طرف میگن میخان ظرفیت ارشدو زیاد کنن و خوبگاه کارشناسی های دانشگاه ما رو میدن به ارشدها. از یه طرف تعداد ورودیهاشون کم میشه. پس از کجا اینقدر دانشجو میگیرن؟ این دانشجوهای ارشد از کجا میان توی خوابگاه ها؟
شایدم این چیزی که توی دفترچه هست الکیه. مثلاً ورودی ۹۰ کارشناسی هامون توی دفترچه ۴۰ نفره ولی ۶۵ تا ورودی داشتیم. احتمالش هست که دانشگاه ها تعداد رو کم اعلام کردن که سازمان سنجش به تعداد ظرفیتشون بهشون دانشجو بده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط hani89.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  باز خوبه بودن ۱۰۰ تا...ماله ما که اگه همه مجازی ها رو هم میزدیم به زور به ۵۰ تا میرسید

خب من تو it هم انتخاب رشته کردم Smile

(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)Lakikharin نوشته شده توسط:  سلام. والا منم وضعشونو نمیدونم. از یه طرف میگن میخان ظرفیت ارشدو زیاد کنن و خوبگاه کارشناسی های دانشگاه ما رو میدن به ارشدها. از یه طرف تعداد ورودیهاشون کم میشه. پس از کجا اینقدر دانشجو میگیرن؟ این دانشجوهای ارشد از کجا میان توی خوابگاه ها؟
شایدم این چیزی که توی دفترچه هست الکیه. مثلاً ورودی ۹۰ کارشناسی هامون توی دفترچه ۴۰ نفره ولی ۶۵ تا ورودی داشتیم. احتمالش هست که دانشگاه ها تعداد رو کم اعلام کردن که سازمان سنجش به تعداد ظرفیتشون بهشون دانشجو بده.

خدا کنه اینطوری باشه که شما میگین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۹۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۴۸ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۵۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close